• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@lemuritto a jaká je to konkrétně značka? Minky znamená taková chlupatá (plyšová) úpravy látky. Mají např. Itti Bitti, BBh AIO, některé Swaddlebees/ Blueberry. Jsou normálně funkční, jen malinko objemnější než klasický PUL. Když jsou hodně počůrané, může vlhkost zvlínat po těch chloupkách.
16. črc 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, potřebovala bych poradit. Zkouším částečně látkovat od příchodu z porodnice - malému teď budou čtyři týdny. Máme ale problémy s vyrážkou (opruzení?). Když dávám látkovky - novosklad, malý má vyrážku hlavně na bříšku - nejvíc pod plínkou, ale jde mu to až na hrudník (tam co už plína dávno nesahá)...zadeček má ale víceméně v pohodě. Myslela jsem, že je to zapařením, ale tím že to má jen pod částí plíny a i mimo plínu, tak nevím...dávala jsem dva dny jen papírovky a srovnalo se to, teď jsem začala znovu s látkovkama a vyrážka je tu zas... čím to může být? Napadla mě i reakce na prací prášek, ale ten používám stejný i na oblečení a nic to nedělá...
16. črc 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnesky přišly dvě nové anavky - mazlím se s nima mazlím, dokud mi zas nezhrubnou praním. ale tuhle jsem prala pleny u našich a jsou tam daleko hrubší než z vody u nás doma, takže jsem ráda :slight_smile: já je mám vlastně měkký pořád jsem zjistila.
16. črc 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@andelka jakože vám většina PULek dělá problém s tm, že je pořádně nedotáhneš v pase tak, aby kluci neměli otlačená stehýnka?
16. črc 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik přesně tak - nesedí to na obou stranách. Buď je to škrtí na nožkách a je to OK v pase, nebo je to dobré na nožkách, ale pak moc volné kolem bříška, plínka leze ven a je z toho mokré bodyčko. Mám je spíš jako záložní, Baby lucy jsou docela levné a Thirsties mám od kamarádky. Ale na časté užití a nové bych nekoupila. Patentky se mi blbě zadělávají, takže pulky radši na sucháč.
16. črc 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka takže jaké PULky vám sedí dobře?
16. črc 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik no, Imse organic, případně soft (ale mám ráda ten kanýrek na zádech). A měla jsem už Thirsties, Baby lucy a Kiko na sucháč, weehugers a haipa daipa patentky + ty Imse. sweet monkey a anavy jsou myslím sucháčově stejné jak ty co nám nesedí..takže výběr pro nás moc není :unamused:
16. črc 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak já mám podobný problém - buď má Dori otlačené stehýnka nebo to v pase nesedí :-/ Používáš jenom ty PULky, co jsi vypsala nebo i něco jiného? Já jsem zatím vyzkoušela IV velikost XS a S - XS byla docela dobrá, XS nic moc a ještě jsem dneska zkoušela vypůjčené Bambino mio, ale ty taky nevyhovovaly :-/
16. črc 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a ještě mám doma flísáče Anavy, ale v těch má mega zadek, tak ty asi ještě nechám na pozděj, až bude větší.
16. črc 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 starší už má jen Baby lucy, jedny mu na spaní stačí.mladšímu dávám teď nejradši IV organic a soft, když dojdou, tak BL fix, na větší kalhotovky ty thirsties (M). HD už jsem dávno prodala a Kikko jsou na odpis, ty asi půjdou rovnou do koše. Flísáčky mi moc nevyhovují, tak jedem v pulkách.
16. črc 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Pozor na to, že ty VV Popolini nepruží a tudíž z nich kalhotkový sklad nejde moc dobře dělat. A tvrdnou jak blázen :confounded:
16. črc 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a nechceš vyzkoušet ty naše? Mají gumičku nejen vzadu, ale i vepředu, takže docela hezky sedí. Navíc kolem nožiček máme flísové lemy, aby právě nedělaly otlaky (což se mi právě stávalo u thirsties a BL). Mám tady jedny testovací (pokud ti to teda nevadí, že už je mělo pár dětí na sobě), můžu ti je poslat a ty mi je pak zase pošleš zpátky.
16. črc 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebovala bych tip na noční plenku. Malá už vydrží celou noc bez přebalení a zatím to řeším novoskladem a vv, ale není to ono, hlavně když většinou skončí stolička i mimo plenku... :unamused: Docela se mi líbí pop-in new gen s tou noční vkládací vložkou, ale uvítala bych nějaké zkušenosti :wink: Díky
16. črc 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik to by bylo skvělý :dizzy_face: myslím že víc dětí je takhle buclatých...moji kluci teda jsou (byli) oba. Gumičku vepředu? To je zajímavý..mám pár kalhotovek se zapínáním na bocích a gumičkama vepředu i vzdau, napřed mi to přišlo divný, ale osvědčily se :slight_smile:
16. črc 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka oki, zbytek domluvíme po IP :slight_smile:
16. črc 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry My máme osvědčené Anavy jednovelikostní kalhotkové...
16. črc 2012 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry taky používáme na noc anavy jednovelikostní kalhotovky :wink:
16. črc 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
udělal jsem vítr ve skříni, kdybyste některá měla zájem o svrchňáčky :wink: :wink: :wink:
... a farmers tepláčky, capáčky, outlast triko&kukličku...
16. črc 2012 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2012 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji vsem za grAtulace. Nestiham docitat. Srumec. Latkovky jeste nezkuseny :( ale vcera bam hrozila nemocnice, tak jsem vzala simplex, ze na odchod. Ale sli jsme domu. Latkuji aspon s ubrousky. Viditelne ji h mame malo ale :slight_smile: manzel se na ne hned vrhl. Nenavudi ty vlhcene, ze nelezou po jednom. Mame ty waterwipes a jackson reese. A jako oboje prirodni jakoze, ale trochu mi smrdi.

Ad papirovky - Naty naprosto super. Huggies velke zatim. Pampers teprve budeme zkouset.
17. črc 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Ahoj Jani, látkovky zatím neřeš, ty ti neutečou :slight_smile: , nejdřív vyřešte krmení a dej se po porodu dohromady. Jen se zatím těš :slight_smile: Jak jsem psala, že my začli látkovat v postatě hned, tak to ale byla úplně jiná situace, já měla bezproblémový porod bez jediného stehu a malá šla domů až 23 dnů po porodu..., navíc je to druhý dítě :slight_smile:
17. črc 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek Látkování si ještě užiješ až až, neboj. :wink: Hlavně aby jste byly obě v pořádku a v pohodě. Já u první začala látkovat až od 2 měsíců. Začátek byl děsný šrumec a pořád jsem si říkala, že už začnu, ale nakonec to dopadlo až ve 2 měsících. S druhým už to byla pohodička, lepší porod, už víš do čeho jdeš, tak jsme začli látkovat hned po příchodu z porodnice.
17. črc 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731
@betysek diky. To ja spis jen tak. Chtela jsem to na ni natahnout aspin na zkousku.

Ale zitra snad budeme cely den doma. Prvni.
17. črc 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion hola! jsou ještě ty pastelky? dneska sem je vytáhla a použila a vzpomněla si jak sou skvělý.
17. črc 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly ja bych nejake Pastelky mela, kdyby @dandelion uz nemela. Kdybys chtela, tak se ozvi :wink: Pastelka (ta puvodni, ne bio), fialovy lem, bez fleku, pouzivane... Kdyztak IP.
17. črc 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly Taky mám jednu pastelku :slight_smile: (viz bazárek), kdybys chtěla
17. črc 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly já mám hodně pastelek a budu je odprodávat :wink: Kdybys potřebovala třeba deset, nebo patnáct... :grinning:
17. črc 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam pastelek k prodeji tak 5-6, mam jich mnozstvi na dve deti, vsechno segre schovavat nebudu a obe moje deti uz jsou pres den bez plinky, maji ji jen na spani. Celkem jich mam 30, tak si myslim, ze na jedno dite 24 staci, jestli segra nebude mit jednou dvojcata :wink:
18. črc 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd to byla přesně moje úvaha - že pastelka může posloužit i na dvě různě starý děti.
18. črc 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte někdo zkušenost se svrchními kalhotkami AITU fleece+pul? Líbí se mi, že by to možná vyřešilo náš problém s nesedícími zapínacími PUL kalhotkami (zařezané do stehýnek nebo do bříška :-/ )
http://www.aitu.cz/aitu/eshop/77-1-svrchni-kalhotky-FLEECE-PUL/0/5/319-Aitu-Cover-Fleece-PUL-svrchni-kalhotky-mesicni-zelena Děkuji.
18. črc 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek