• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
@janakkk jo, to je fakt, v Lindexu jsem koupila nedávno takový fajn bavlněný gatě, mají hoodně vysoký sed a jsou fakt volný, jestli je tam najdu i v mini velikostech, tak je určitě pořídím miminu a mají třeba i rifle, nebo prostě něco lepšího? z nextu možná taky něco má, asi sekáčovýho, jinak s námi je to bída :unamused:
18. črc 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi mám asi dvoje rifle a byly ok :slight_smile: možná jsem měla jen štěstí :slight_smile:
18. črc 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi lindex má super takový semišový tepláky a měla jsem i plátěný kalhoty normálně s knoflíkem v pase a taky dobrý i s látkovkou :slight_smile:
18. črc 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk nebo my smůlu :slight_smile:, právě jí neseděly ani legínky (v pase to má docela pevnou gumu, takže tam naknap, ale nožičky plandaly :slight_smile: ) a pak dvoje pláťáky a to samý.. no obojí už dělá radost nelátkovacím kamarádkám a jejich pidižvíkům.. :slight_smile:.
Ještě jsou super tepláčky farmers :slight_smile: (vypadjí pěkně, na látkovku sedí krásně ajsou český :slight_smile: ).
@aemmi
18. črc 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakkk super, tak to až budeme příště v civilizaci, tak do Lindexu naklušu :slight_smile:

@mahafi díky, o tech už jsem asi slyšela, jsou docela drahý, ne?
18. črc 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi my máme z nextu jen jedny legíny a sedí dobře i přes látkovku, ale nedávám je ráda, kvůli té tenké gumě v pasu, lepší mi přijdou měkké široké náplety :slight_smile: Teď jsem tam koupila na novoška jedny gatě a jak to tu čtu, tak jsem se možná unáhlila a přes naducanou látkovku mu nebudou.
18. črc 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaaak hlásím první celodenní výlet vláčkem v šátku a s látkovkama :slight_smile:))
18. črc 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@dandelion šikovné jste, holky :slight_smile:
18. črc 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi já je tenkrát kupovala v nějakým jarním výprodeji, tak to nebylo zas tak hrozný, ale jo, nejlevnější nejsou, ale jsou úžasný :slight_smile:. To bych vlastně mohla dát babičkám jako tip na narozeninový dárek pro Madlíka :slight_smile:. A co HaM? Ty mají docela větší věci, tam to sedí krásně :slight_smile:.
@madlisek náplety na polodupklách nebo kaťatehc jsou skvělý :slight_smile:. Neboj, on ten next jde oblíknout, jen já jsem zhejčkaná a nechtělo se mi jí tam rvát.. tím jak mám jiný oblíbenější, tak mi ležely v šuplíku, tak jsem udělala radost někomu jinýmu :slight_smile:.
18. črc 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi přesně, nejradši mám taky volnější kaťata do nápletu a než jsme začli nočníkovat, dost jsem dávala i džínové lacláčky, ty byly taky v pohodě
18. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Přidávám se ke chvále tepláčků Farmers, jsou úplně suprový :slight_smile:.
18. črc 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq viď :slight_smile:, neodolala jsem a koukala teď na jejich stránky.. asi fakt udělám babičkám seznam :grinning:, maj takový krásný barvičky.. a ty tepláky do paspule jsou naprosto senzační :slight_smile:. Jak je na cestách? :slight_smile:
18. črc 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
na farmers se chystám na for babyes, minule tam byli, tak teď snad taky :slight_smile:
18. črc 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Na cestách je dobře, hlavně jídlo je tu super :slight_smile:, látkování nám jde, zatím všude byla pračka a sušička, plínky díky sušičce nádherně změkly.
A koupili jsme malé pár bodýček a sedí přes látkovku perfektně, jsou totiž delší než u nás.
18. črc 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq dej pokoj se sušičkou :grinning: :grinning: :grinning: to doma už neukecám...
18. črc 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova Já taky sušičku neukecám, ani by ji nebylo kam dát, se mi snad po ní bude stýskat :grinning:, ty skoro jak nový Anavy zase doma ztvrdnou :unamused:.
18. črc 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 my tyhle aitu máme, zatím jsem zkoušela 2x a pokaždé protekly kolem nožižky, ale možná to bude tím, že máme nožky hodně hubené .... zkusím dát zase za čas ....
19. črc 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Z HM kalhoty máme, neb jsme nic lepšího nesehnala, přišly mi fajn, na gumu a volný, ale naše malá je tlusťoch, takže přes zadek ji do toho dost rvu, jinak jsem koukala, že ty Farmers věci nejsou zase až tak drahý, tak tam pokoukám a možná něco objednám :slight_smile:
19. črc 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq ty farmers tepláčky sis nechala i upravit, i když Šárka je drobná viď.. Koukala jsem, že je upravují na šířku na látkovky.. my teď máme vel 62, tak o nich asi budu taky uvažovati :slight_smile: ;)
19. črc 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kam na anavy? kromě na jejich ofiko stránky? tam je to teď bída.. chtělo by to nové zbožíííí :/ :/ :/ a já se na ně tak těším.. konečně mám svolení udělat tu velkou objednávkuuuu :D
19. črc 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion mají je třeba na bráně, ale tam si nemůžeš vybrat vzor :unamused: Dej si na stránkách anavy zasílání novinek a jak doplní zboží, tak rychle objednávej :wink:
19. črc 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz mám ;) tak budu čekat :slight_smile: snad už brzo :D
19. črc 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion oni je doplňují celkem často.
19. črc 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já objednávám anavy na ekopleny.cz (anavy je má uvedené i na svejch stránkách , zřejmě nějaká spolupráce) tam maj velký výběr a pak beru anavy na babako.cz .
19. črc 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova no tak já bych potřebovala nějaký vzory z ekopleny, pak pár z babako a pak pár věcí z Anavy.. :D se mi to asi moc nevyplatí :D
19. črc 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion jo mi taky nejvíc štve jak pořád živím poštu :confounded:
19. črc 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo a ještě jsem si vzpomněla, že mi někdo,kdo používá látkovky, doporučoval veselanohavice.cz - vracím se k těm kalhotům přes látkovky :slight_smile: ještě jsem dneska nenahodila mozek
19. črc 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova asi počkám na doplnění zboží.. zrovna když už můžu, tak nemůžu :D :D :D jako ty máš zrovna hezky vyhytaný vzory :D
19. črc 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion sem se pustila do holčičích no :slight_smile: taky je vždycky hledám a pátrám, kde je mají :grinning: hotová detektivka, na účtě pak taky teda.....
19. črc 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím všechny holky :slight_smile:
Jsem maminka, která uvažuje o pořízení látkové výbavy pro své druhé dítko. Konečně se v tom trochu začínám orientovat, akorát mám problémy s rozlišením materiálů plenek a taky s tím, který je nejvíce savý a nejlepší. Prosím mohla byste mi některá poradit? :slight_smile: To víte, jsem začátečník. Mám pocit, že jsem to rozdělení už někde četla, ale nemůžu to nikde najít :frowning2:
A ještě jedna otázečka. Strašně se mi líbí sada deseti plen Popoliny OneSize biobavlna Duha. Jaké jsou? Máte s nimi zkušenosti? Opravdu nad nimi přemýšlím. Mě se zdá, že vypadají dobře a taky se mi zdají takové méně naducané, takže by nemusely dělat obrovský zadek :slight_smile:
Děkuji vám předem za odpovědi :slight_smile:
19. črc 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek