• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
19. črc 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic holky, přstávám kecat a jdu prát pleny :grinning: dneska by to mohlo schnout dobře!
19. črc 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Osobní zkušenost s Popolini Duha nemám, ale pořídila je moje kamarádka a chválí si je kudy chodí :slight_smile: Používá je až od takového půlroku, předtím dávala klasické čtvercovky. Ale většinou se ty sady do začátku moc nedoporučují, protože každé dítko je jiné a plínky můžou různým dětem sedět jinak, takže je lepší to namixovat a potom případně dokoupit, co se osvědčilo a prodat, to co zklamalo :slight_smile:
19. črc 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova asi tě už nedoženu :D ale některé vzory prostě mít musím :D :D :D :slight_smile:)
19. črc 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova btw u nás vypráno, pověšeno :slight_smile: tak uvidíme kdy sklidíme :D vítr na lodžii fouká jako šílenej.. plíny lítaj přes šňůru :D pořád je tam chodím rovnat :D
19. črc 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion taky suším na lodžii a vítr je tu fakt slušnej, tak bo to mohla být rychlovka :slight_smile:
19. črc 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion @boudova Tak jsem se nechala inspirovat a taky hodila plíny do pračky :slight_smile:
19. črc 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. črc 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím v této diskuzi. V září čekáme přírustek do rodiny a já už delší obu přemýšlím o látkování. Jsem ráda, že jsem tu našla diskuzi kde jsou i normální látkařky, které neřeší jen, kde je nějaký nový vzor a tak a berou to tu čistě z praktického hlediska. Pomalu si v hlavě urovnávám jak bych to chtěla provozovat a tak sem občas najuknu a příjdu si pro radu, jestli vám to nebude vadit. 1.8. nastupu mateřskou a hned ten den odpoledne se chystám do Brány ... abych si ty plínky také osahala a neviděla je jen na netu na obrázcích.
Zatím mám představu že pojedu čč a k tomu PUL svrchňáčky a asi pořídím jedny ale spíš dvoje kapsovky nebbo AIO k doktorce a tak.
19. črc 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak dvojitá látkařka ze mě nebude, ale jsem moooc šťatná, že máme aspoň jednu bublinku. Viděla jsem i srdíčko a nemůžu se dočkat, až za měsíc půjdu znovu na ultrazvuk :slight_smile:
19. črc 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@aideen ahoj :slight_smile: podle savosti bych řadila od min do max - bavlněné čč... flanel... bavl. froté... konopí a bambus (froté a nejvíc flauš). Někde uprostřed mikrovlákno - saje hodně, ale taky tekutinu rychle pouští, třeba když si dítko v nacucané plínce kecne na zadek.
Já Popolini onesize moc ráda nemám. Přijde mi, že právě dělají celkem velký zadeček, jsou hodně široké mezi nožičkama. Vzhledem k objemu zas tolik nesajou. Mým klukům ani moc nesedí střih. To ale neznamená, že jsou špatné. Nejdřív radši ozkoušej jednu, než bys koupila celou sadu.
@kucirlib ahoj, vítám tě, plány máš dobré :slight_smile:
@littlemousecz super :dizzy_face:
19. črc 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova @madlisek @dandelion taky mám prádlo na balkoně, bude skoro jako ze sušičky :grinning: :wink:
19. črc 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@betelgeuzz @boudova je doplněno, ale nejsou PULky :/
19. črc 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kucirlib Ahoj :slight_smile: Já to praktikuju tak, jak to máš naplánované, a velmi nám to vyhovuje. Věřím, že i ty budeš spokojená :slight_smile: A kdyby náhodou ne, tak možností je tolik, že si nějaký vyhovující způsob látkování vždycky najdeš :slight_smile:
19. črc 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion to jsi sem neměla psát (doplnění zboží)... na konci měsíce se k vám přijdeme najíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dandelion ale je na tom pozitivní jedna věc.. na anavy už snad neexistuje nic, co by se mi líbilo, a co bychom neměli :slight_smile: akorát vám musím přestat prohlížet alba. aby se mi zase něco líbit nezačalo :sweat_smile:
19. črc 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lenka5731 to je taková novodobá závislost, co? :grinning: Taky tu nad tímslintám, ale teď prostě už nemůžu, na účtě nula nula nic :confounded: Tos byla ty, kdo číhal na ty barevné proužky na patentky? :wink:
19. črc 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 no vidíš :D a já teprve začínám :D :D :D
19. črc 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ty "ovocné"? vyloženě jsem je nevyhlížela, ale když jsem to viděla u boudové, tak se mi začaly líbit :slight_smile:
19. črc 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 ahoj prosim tě já jsem udělala tu objednávku little lamb za těch 138 kč.. a zadala jsem platba na účet.. ale ta paní se mi vůbec neozvala a já nevím kam mám ty prachy poslat.. tobě napsala hned?nebo jsi taky čekala?? ted nevím zda mi teda přijdou nebo ne... nebo je pošle na dobírku.... :unamused:
19. črc 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori mě odepsala až za pár dní...vydrž, popř. se připomeň :wink:
19. črc 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Mnš poslala podklady k platbě na e-mail. Jestli ti zatím nic nepřišlo, tak se připomeň. Mně to prozměnu poslala 2x a pao se omlouvala, že toho má moc, tak třeba na tebe nějak zapomněla :frowning2:
19. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa no já jí psala už 2x... zítra tam zavolám... Dík :wink:
19. črc 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už taky máme tu naši princeznu Magdalenku na světě! :slight_smile: Dnes je jí týden a měla na sobě první látkovku. :dizzy_face:
Asi ze mě bude závislačka...právě jsem objednala další plenky skoro za 2000,- :sweat_smile: Manžel se zatím na novosklad necítí, tak jsem musela objednat nějaké novorozenecké Anavy :slight_smile: a další PULky HD, sloníkové sedí perfektně :slight_smile:
19. črc 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@luciesofi Jo na sloníkovky jsem taky koukala a asi jedny pořídím :wink: když viídím, že si je snad téměř všichni chválí :wink:
19. črc 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kucirlib Zítra sem hodím fotku Magdí ve sloníkách :wink: Já jsem dneska objednala ještě jedny HD bonbónové :slight_smile:
19. črc 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kucirlib Zdravíme... Určitě se kukni i na Anavy vícevrstvé, nám se moc osvědčil tento systém... A určitě bych zkusila i BKM :wink:
19. črc 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi Farmers můžu vřele doporučit... Za ty prachy to fakt stojí, žádné prodřené kolena, věci po D. jsou v krásném stavu i přesto, že je nosil hodně a rád... Třeba ty rostoucí ohrnovací miluju :dizzy_face:
19. črc 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Jak popsala Helulela, nejlepší co se savosti týče je pravděpodobně bambus v úpravě froté a flauš. Taky konopí a len saje moc hezky, ale většinou je to v kombinaci s bambusem. Ze začátku ani nepotřebuješ až tak super savé plenky, třeba jen na noc nebo dlouhý spánek. Savější plenky jsou potřeba od tak cca 5-6m a to rozhodně doporučuju bambus.
19. črc 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek \Díky za doporučení. O BKM jsem uvažovala jako první, ale vzhledem k naší početné rodině a neustálému cestování mezi jednotlivými členy a všem návštěvám tak myslím že na BKM nebude vůbec klid a čas. Budu ráda, když budu zvládat látkování. O BKM si mužu nechat tak zdát ((((
19. črc 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek