• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@aemmi ad kočárky... já na první holku měla Ingl. magnum - jako hluboký supr, jako sporťák katastrofa, tak jsem ho prodala a koupila X-lander - nic moc :unamused: (taky šel z domu) a souběžně s ním jsem měla golfky Inglesina Trip - taky nic moc, ale ty nám zůstaly... :unamused: už jsem chodila do práce, tak jsem je nějak nestihla prodat. :slight_smile: A teď jsem jako hluboký koupila zase Inglesinu a co budeme mít jako sporťák... to zatím vůbec netuším.
25. črc 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Betynce je článek o bezplenkovce :slight_smile:
25. črc 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lenka5731 já ted jezdím spíš s golfkama, pro malou jsou mnohem pohodlnější, ale kdybych musela táhnout za ruku druhý dítě? nemožný...no a jsem zvědavá na zimu, to asi s golfáčema moc nepůjde, ale třeba s fusakem by se malá nevešla do Inglesiny ani ted, natož za půl roku :unamused: to budeme muset nějak překlenout a na jaře stejně budeme kupovat dvojkočárek, jinak Inglesina jako hlubokej super, nejlepší, ale sporták na nic :unamused:
25. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 ad sporťák: Já měla takový ťuťu Coletto aveo, moc príma sporťáček.
25. črc 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 že by byl jako sporťák obět x-lander :wink:
25. črc 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq .. jste holky šikovný :slight_smile: taky už jsme měly premiéru na záchodě.. :slight_smile:) ale doma nočníčkujeme.. to byla taková nouzovka :slight_smile: konečně máme už teskomáckou misku.. je prefektní.. pro mě investice k nezaplacení :D plínka na rovno je perfektní.. dáváš jí i por fleesáče od anavy? drží to? mě snad už zítra dorazí + první várka nových anavek :slight_smile: těím se jak malá :D :slight_smile: dneska jsme měly suchou noc.. a až do 10 jsme všecko vychytali :slight_smile:) pak jsme byly venku, maličká spinkala a probudila se a začala křičet jako šílená, tak jsme běžely domů.. :/ uvidím v jakým bude rozpoložení až vstane :slight_smile: Máte můj obdiv :slight_smile: naše Štěpi hodně špatně zvládá změny.. A narušení režimu.. :/
25. črc 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Plínku narovno dávám pod Anavy flísáčky a drží. Skládám ale asi docela alternativně - na půlku (ale vnějšíma okrajema doprostřed, takže přehnu ve čtvrtině a ve čtvrtině dovnitř a mám obdélník celá délka krát poloviční délka), pak složím na pětiny - přehnu pravou stranu do 4/5, přehnu přes to tu 1/5 zleva a pak přehnu v půlcce zprava ... asi to radši vyfotím :grinning:.
25. črc 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq wow, pojmenovala bych to sklad podle katyxq... možná jsem si to představila i dobře :grinning:
25. črc 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helulela :grinning:, prostě od oka sklad, aby to bylo akorát dlouhé a široké pro momentální potřeby.
25. črc 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera byla dcerka venku jen v látkovce a triku a takový mladý manželský pár se na ni pořád díval - a potom vyndali z auta své mimčo, také v látkovce :slight_smile:
25. črc 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Včera jsme byli na kontrole s Julčou a dětská doktorka byla úplně unešená z podložky s PULem, kterou jsem pod Julču dala. Zajímalo ji, kde se to dá koupit. :wink: A když jsem ji pak rozbalila a viděla LL, tak byla vyjevená ještě víc. Prý k ní moc látkařek nechodí (snad jen jedna). :wink: Jsem zvědavá, co bude říkat, až uvidí obrázkové kalhotovky od Anavy, příště už jí je asi dám. Zatím jsme doma v čč na rovno a když někam jdeme dostane kalhotovku - mám asi 3 v novorozenecké velikosti. Dneska jsem zjistila, že v 5kg už nám moc nesedí IV soft NB, ale že v IV soft velikosti M už tolik neplaveme. Máme IV i organic M, ale ty mi připadají větší než soft.
25. črc 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@katyxq asi sem to pochopila a složila to teď podobně :D :slight_smile:) jde vlastně o to, že jsou schovaný ty kraje, že jo :slight_smile:) a na 5x.. není to úzký? já skládám na osminy.. akorát na šířku svrchňáků...
25. črc 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek Naše doktorka teď byla nadšená z Anavy easy :slight_smile:.
25. črc 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak tady je ten sklad narovno:
25. črc 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak u nás žádná reakce doktorky ani sestry na plíny a velurovou podložku s PULem... asi jí tam chodí samé látkařky :grinning:
25. črc 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky.. švagrová má možnost koupit nějaké plenky.. co z toho by se vyplatilo? s čím máte zkušenost?
SVRCHNÏ KALHOTKY:
- 1x kalhotky Bambino Mio(0-5kg) s puntíky na suchý zip cena 180,-/ks
- 1x kalhotky vlňáčky Wool shorties Baby Idea (S) červené, nové cena 400,-/ks
- 2x kalhotky Imse Vimse 2 v 1 biofroté (S) cena 280,-/ks
KALHOTKY:
- 1x kalhotky Tots Bots Bamboozles (vel.1-3,5-8kg),zelené, suchý zip cena 200,-/ks
- 1x kalhotky Tots Bots Bamboozles (vel.1-3,5-8kg)bílé na patentky cena 200,-/ks
- 1x kalhotky Ellas House konopné (S do 7 kg), patentky cena 200,-/ks
- 1x kalhotky Ellas House konopné (S do 7 kg), suchý zip cena 200,-/ks
- 1x kalhotky Imse Vimse biofroté (univerzální vel.) bez zapínání cena 180,-/ks
- 2x kalhotky Baby Lucy bambusové (XS-S) patentky cena 170,-/ks
VKLÁDAČKY:
- 3x Ellas House konopné s fleesem, přírodní cena 90,-/ks
- 3x Ellas House konopné přírodní cena 90,-/ks
PLÍNY:
- 10x Imse Vimse mušelín 80x80cm,67g,přírodní cena 20,-/ks
- 14x Imse Vimse flanelové z biobavlny 75x75cm cena 60,-/ks
- 2x Baby Lucy bambusové 75x75cm, zelenkavé cena 120,-/ks
- 8x Baby Lucy bamusové 40x40cm, zelenkavé cena 45,-/ks
OSTATNÍ:
- 2x sponka Snappi Tots Bots cena 30,-/ks
- 1x lanolinová impregnace na vlnu Ulrich 250ml 100,-/ks
25. črc 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq tak já mám asi nějaký divný plenky :D :D :D že mi to vychází tak úzký.. :slight_smile:
25. črc 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 to spíš oněměly úžasem :wink:.
U nás naše dr. i dvě zastupující byly nadšený (ale byla to pro ně novinka, kromě tý jedný, ta vypadala, že se s tím už setkala :slight_smile: ).
25. črc 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nový Anavky jsou úúúúúžasnýýýýýý nemám slov holky!!!!
25. črc 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Ty 1x kalhotky Ellas House konopné (S do 7 kg), patentky cena 200,-/ks jsou za dobrou cenu, já je kupovala nový za 335 a levnější jsem nenašla :wink:
25. črc 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Nový Anavky pulky? Mně by dokonce týdne snad měly přijít kalhotovky. Pulky jsem pořád nevěděla, jestli jo nebo ne
25. črc 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion taky jsem spokojená... mohly být teda hezčí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale funkčnost 100% :slight_smile: a zkoušely jsme je na HD pastelka :slight_smile:
25. črc 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.pida nn Pulky nemám.. to čekám na určitou barvičku.. Ale mám první kalhotovky nový :slight_smile: jsou prostě úžasný :slight_smile:
@lenka5731 Pulky ještě nemám.. mám 1x Easy a 2x Kalhotovka :slight_smile: ;)
@leeena_4 a jak se ti jeví? funkčně?
25. črc 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion Ty TB Bamboozles jsou ty starší, nebo stretch? Já mám stretch a jsem s ní moc spokojená a určitě stála nová přes 300,-.
25. črc 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion no nemůžu zatím posoudit, ale miluju jí už teď! :grinning: na prezentaci, co jsem byla jí strašně chválili jako noční, hodně prý saje a matroš je extra příjemný.
25. črc 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 předám :D :slight_smile: já teda už nechci nic jiného než Anavy.. chápu že je to závislost.. :slight_smile:
25. črc 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dandelion Já už tu závislost taky chápu. Jejich AIO mě teda neoslovili, ale kalhotovky jsou úchvatný, zatím mám na cestě dvě a ze všech těch vzorů jsem vybírala snad týden :grinning:
25. črc 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska manžel zaperlil, asi dvě hodinky hlídal sám malou. Pak jsme se potkali a on hrdě hlásí, že zvládnul přebalit do látkovek. Doma to rozbalím a pod HD PULkama byla Anavy Easy :D.
25. črc 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@dandelion A nový kalhotovky poznám jak :grinning:? Já jich mám zatím objednaných pět, ale hrozně mě svrbí ruka :grinning:. Zatím nevíme, jestli budeme mít chlapečka nebo holčičku, jinak bych se asi neudržela a objednala jich víc :slight_smile:.
25. črc 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr Chtěl se pojistit, to je jasný :grinning:
25. črc 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek