• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@janistr to máme stejně a stejně ty moje vytoužený PULky nemaj :D :D :D
@helulela že prosím :D :slight_smile:)
27. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela @rebelie @petkula: holky, tak jste mě přesvědčili úplně :grinning:. Jdeme do nich. Děkuju!!
27. črc 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek
@betysek Taky nemám Bumhugger ráda, tak jak je, skoro nic nenasaje, je to vpodstatě "držák" na vkládačky, takže na to je to poměrně drahý špás. A navíc je k tělu dítěte flís, což každé dítě nesnese... Zas na starší dítě je to dobrá plenka na noc, protože je v té největší velikosti opravdu hodně velká, takže se dá hodně vycpat.
27. črc 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk My máme rostoucí Farmers... Pokud nenosíte nějak exstra objemnou plínu, tak si myslím, že rozšiřování netřeba... Nejsou uplé.

@mahafi My máme Didymos vlny vody - krásný elegantní, pěkně pruží, dá se i na těžší dítko, druhý máme duhový Girasol - je silnější, hutnější a ty holčičí barvičky mi dycky zvednou náladu. Na Davídka jsem měla ještě kraťas Strochenweige Leo a kdybych měla zvolit jeden uni šátek na všecko, byl by to právě Leo... levný, můžeš ho protáhnout křovím, super nosný, na batoh parádní. Ellevill mi k srdci nepřirostl, dost mi klouzal a já jsem na úvazy docela flink...

@rebelie Lovíky budou na rovné plíny dobré... PULky nejlepší šité (podle BG :wink: ), vlňáčky na rovné plíny takymarě hledám... Jinak my dávali taky rádi flísáky Anavy.
27. črc 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion Shorties a longies milujem, ale plíny narovno jsem se do natahovacích teda dávat nenaučila a nemám na to nervy... Ale na noc, do šátku, ... na kalhotkovky jsou geniální.
27. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivca_doubek IV plavky taky doporučuju. Měli jsme M a pak XL, oboje z druhé ruky a po Dvídkovy jsou stále ještě fajné i na Elinku...
27. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek to jsem ráda že jsou osvědčený :slight_smile:) asi jedny později taky pořídím.. :slight_smile:
27. črc 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h mám já to ale slavné dítě :D :slight_smile:) Ď
27. črc 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@dandelion Nj, rozená modelka :grinning:
27. črc 2012 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ptjj Fofr na Anavy tedy byl :grinning: :slight_smile:
Tak já se ti tady dneska snažím radit a teď večer jsem si všimla, že Madlenka má taky trochu opruzenou prďku...a netuším z čeho... :unamused:
27. črc 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion Taky už jsem si všimla a hned jsem ji poznala :wink:
27. črc 2012 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Musím se pochlubit, že máme za sebou první menší výlet v přírodě s látkovkami.. byli jsme 8,5 hodiny na Mácháči. :slight_smile: Látkovat s připravenými kapsovkami teda není žádný problém - narozdíl od krmení mimo domov, malá se totiž nenaučila pít z prsu, takže 2 měsíce odsávám a ona to pije z flašky. Na cesty ideální :sweat_smile:
28. črc 2012 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi tak to me mrzi, doufam, ze jsem na ni neprenesla negativni energii :grinning:
28. črc 2012 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, používáte někdo bambusové plenky od Kikka? Chtěla bych je dávat narovno pro roční dítě, je dostačující jedna nebo se musí ještě něčím vycpat? Pořád váhám, jestli ještě přikoupit bambusové od Anavy nebo jestli by stačily třeba ty od Kikka.
28. črc 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula myslíš ty bambusové Kikko čtverce? Ty jsou celkem k ničemu, savost mizerná a hlavně se můžou prát jen na 40, já jsem měla tři pod hlavičku a po praní na 60 jsou naprosto ale naprosto zničený
28. črc 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi no, myslela jsem tyhle. Tak dík.
28. črc 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Já taky nakonec objednala jiné, než jsem původně měla vyhlídlé :slight_smile:.
28. črc 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula taky bych je na zadek nepoužívala... já peru na 40 a tři mám úplně zničený a tři ty růžový, tak ty se snažím prát co nejméně.. dávám jí jen do kočárku.. a už po prvním vyprání jsou žmolkatý :/
28. črc 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr a které si koupila? :slight_smile:
28. črc 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Nakonec mám ty čokoládové na patentky a ještě se chystám objednat nějaké na sucháč.
28. črc 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Mně se třeba ty růžové praním na 40 vůbec neničí, jsou pořád jako nové, s těma ostatníma to tak slavné není...
28. črc 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr PULky? jako ty Kikka jsou pořád heboučký, ale už mají pár žmolíčků..
28. črc 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Jo, jo, čokoládové PULky. Já mám žmolkaté a už lehce obdélníkové bílé Kikko, co jsem prala ze začátku na 60.
28. črc 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr a s černým nebo s bílým lemem? :slight_smile:
28. črc 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Já bambusové Kikka používám, koupila jsem z druhé ruky, bílé, už sražené a obdelníkové... vypadá to sice divně, ale nejsou tvrdé, nebo jinak nepříjemné (ba naopak)... sají dost, dáváme je na rovno na noc a víc už nevycpáváme (nicméně ráno dávám na nočník, takže za tu noc to nejsou žádné mega nálože). Chápu, že kdo si je pořídil na parádu, je zklamán, ale když člověk ví předem, že zkrepovatí a smrsknou se, tak to neva...
28. črc 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie já je mám tvrdý asi jako karton :sweat_smile: :confused: možná je rozdíl, mezi barevnýma a bílýma...jinak to teda koukám, že je dáváš na noc a narovno, mně savostí přijdou tak na úrovni obyčejných čč, možná teda o chlup lepší, ale ne výrazně...
28. črc 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion s černým :slight_smile:
28. črc 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi To je zvláštní, já teda i ty "zničené" mám pořád pěkně jemné.
28. črc 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi fakt? já ty barevný mám teda měkkoučký a jemný... sice ošklivý, ale jemný jsou :slight_smile:)
@rebelie oproti starejm čč jsou fakt jemný... já jsem musla pár těch poděděných vyřadit na hadry, páč to byl šmirgl.. to bych na zadku mít teda nechtěla :slight_smile:) a už jsem zajela i Kikko Eco Lux a Ikeácký plenky.. páč fakt sajou mnohem líp než ty starý... sice se nám povedla luxusní nálož, když sem krafala se švagrovou o plínkách, že mi zůstala Ikea plínka pěkně flekatá a dokonce i Pulky BabyLucy zčervenaly :D :slight_smile:)
28. črc 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l Děkuju za tip na Capri, vůbec jsem je neznala a možná nějaké na novoška pořídím, mají krásné vzory :slight_smile:

@rebelie hledala jsem odkaz, ale asi tento typ svrchňáků už přestali dělat, teď mají v nabídce nějaké jiné (hezčí :slight_smile: ). Ty moje jsou tyto: https://lh3.googleusercontent.com/-xlYzwksn0HI/TYdtg21YOSI/AAAAAAAAAUo/NfxbyP97_OI/IMG_1779.JPG Dostala jsem je zdarma k nějaké objednávce a ze začátku jsem jim nemohla přijít na chuť (jsou jednovelikostní, tak byly strašně obří), ale teď je dávám z pulek asi nejradši.
28. črc 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek