• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
Každý mimi je jinak háklivý....já přebalovala každý cca 2 hodiny,neboi dřív, pokud jsem si všimla,že je durch:slight_smile:....teď už máme plínu jen na noc a to nepřebaluju vůbec,pokud se malej sám nevzbudí.někdy je trošku puntíkatej,pokud se počurá v noci a je v tom fakt dlouho,ale žádnej extrém...V papírovce jsme měli jako mimi zadeček do krve,normálně až na maso-to byly opruzeniny!a to jsem spotřebovala i 20plínek denně,takže to nebylo tím,že by tam byl dlouho.Jsem zvědavá u příštího mimča,doufám,že s látkou to bude lepší....mě na to první 3 měsíce strašně trpěli oba kluci....

Pokud ale budeš chtít bezplenkovat,tak to musíš mít asi vychytaný...
Jinak starší plíny taky využiješ,třeba jako bryndáky,nebo normálně na zadek jako nouzovku,....to se nikdy neztratí,já mám plíny i po mě a normálně fungujou dokud drží pohromadě :slight_smile:
21. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Astrane, píšeš, že starší plíny Pucina využije i jinak - já mám plíny plíny staré cca 25 let a neplánovala jsem kupovat nové čč. Myslíš, že nebudou tak sát? To mám teda koupit i nějako nové?
21. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja teda neviem, mám doma hodne starých, asi 20ročných čč, ale neviem si predstaviť do nich baliť, sú vyťahané, neforemné, zašedlé a aj dosť stvrdnuté... používam ich fakt len ako blinkacie a tak
21. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
blko, ono 10 kikko lux nestoji zase tolik (zhruba jako jedna kalhotkovka :slight_smile:), takze dle meho nazoru porizenim toho jednoho baleni zadny majitel starych cc nic nezkazi, protoze bude moct nazivo porovnat, co mu vyhovuje lip.
21. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím,že u dítěte se klasické čč nikdy neztratí :wink: Myslím,že Gedren má pravdu-zkus jeden balík pro srovnání a uvidíš....taky záleží na tom,v jakém jsou ty starší plíny stavu...tedy jak píše matilko-jak moc ještě drží tvar a tak....Ty nejhorší máme jako bryndáky a kapesníky :grinning:
21. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
gedren, ty jo, to by to mohlo dorazit i do Plzně, ne? sonulah, kde jsi? jak to vypadá s PLZ balíkem? :wink:

ad přebalování - když se mi jednou povedlo nechat O. v noci přes jedno kojení v pokaděný plíně (cca 6h, nevšimla jsme si, že kakal), měl opruzeninu jak hrom, která se mu z nejhoršího hojila snad týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: M. měl jenom tečkovanej zadek, ale nevím, jestli se pokakal po přebalení nebo po probuzení.
21. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad čč - viděla jsme čč po nás, kikko lux mi přijdou lepší :wink:
21. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanka: díky mešavice už dorazily :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Teda ty jsou, ale obří. Možná, že by stačily ty M až do konce plenkovýho období. Ale jsou krásně a sedí parádně. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: . Díky moc.
21. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, tak už asi vím,kde je sonulah, mešavky už dorazily, co? :wink: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty, co mám já jsou trošku vytahané jen některé a to rohy (asi od toho, jak se věsily), ale jinak vypadají OK. No, ale pro jistotu teda přikoupím i Kikko lux. Stejně jsem chtěla kupovat ty barevné bambusky :grinning:
21. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A bude mi stačit teda jen ten 1 balík Kikko lux a 1 ty barevné? Nebo mám pro jistotu koupit víc?
21. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
add staré čč já jich mám hodně ještě po mně a bráchovi a jsou super, s těma dnešníma se to vůbec nedá srovnat a nejsou ani tvrdý ani zašedlý nic....a nějaké novější horčí čč mám blinkací.....

add přebalování přes den přebalujii hodně, i po hodině a půl, když jsem doma a v máli spí i 8 hodin v kuse a zadeček ok, nemažu ji po každým přebalení, spíš tak 2 rát denně a pokud zadeček malinko zčervená, namažu bepanthenem a je to ok
:wink:
21. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejdááá, VMD Prague :grinning: Tož Gedren, já asi naskáču zítra :wink:
21. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvoje Málinka spí 8 hodin v kuse :confused: ? Taky chci takové miminko :grinning:
21. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blko, nechci Ti brát iluze, ale taková miminka jsou spíš výjimka :sweat_smile: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysi, mně je to jasné, ale já chci tu výjimku :grinning:
21. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem chtěla....už rok jsem pořádně nespala :grinning:
21. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysi :grinning: . Teda to nespaní asi není žádná sranda. Su na sebe zvědavá - jak nespím min. 8 hodin, tak su KO :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, nepropadej zoufalstvi, kdyz prezijes zacatky, pak uz se to da :wink: Jsem taky velky spac, ale ted uz to par mesicu je vcelku v poho, akorat nesmim ponocovat, kdyz je budicek v 7...
21. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blko, zvykneš si :grinning: Já už jsem nadšená, když se mi mrně budí po 3h a ne po 1,5 :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blko, je jedno, kolik ceho koupis. Stejne prvni, co udelas po prijezdu z porodnice, bude dalsi objednavka na Brane. Neni jine cesty! :slight_smile: (Takze zkracena verze: kup od kazdeho jedno baleni na zkousku ;). Stejne budes mit asi nejaky zbyly papirovky z porodnice, tak to nejak preklepes.)
21. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysi :sweat_smile:

Gedren :grinning: . Ale díky za radu. Takže naše peněženka bude permanentně větraná, jo :grinning:
21. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blko, tak s tím 100% počítej!!! :grinning: Teda pokud nebudeš takový plínkový asketa, jako třeba S.arik :grinning: (100ks rovných plen a žádné svrchňáčky :slight_smile:) Látkování je návykové a nakažlivé a každá super novinka tu rychlostí blesku větrá penžeknky :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude manžel rád :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak VMD Prague is here! Komu z prazskych neprisla hromadna IP, urgujte. Hanka mela pravdu, ty Lka jsou fakt az do duchodu, ty by oblikl i Tlustoch (od oka, nezkousela jsem). Mka vypadaj na vetsinu plenkovyho obdobi akorat :slight_smile:
21. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonulah, koukej se vynořit a taky ohlásit VMD, já už je taky chci :dizzy_face: :grinning:
21. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezkovy voči gedren, já ti závidím, že je máš doma:grinning: Prosímtě, já budu v Praze až ten první týden v květnu, bude to stačit? nebudpu ti tam ty moje dvě plínečky překážet?:grinning:
21. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
katwind, jasne, prekazet nebudou :slight_smile:

Pipky, fotky VMD v albu :slight_smile:
21. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
gedren, super :slight_smile: malá si asi docela vyhraje, co :slight_smile: ?
21. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, nejdriv je tridila podle barev, a ted zas podle velikosti ;)
21. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek