• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
Ahoj holky, už tu moc nechodím, bo mám látkovou výbavu už nakoupenou a fakt už jsem nechtěla nakupovat nic jiného. Nicméně jsem se dostala k balíku plenek, které miluju, a proto teď prodávám své jiné plenky, a některé z nich NEPOUŽITÉ, tak mrkněte, jestli nemáte o něco zájem. (Například nové flexitotky nebo flexikalhotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:), chichi...

Napište kdyžtak do IP nebo přes mmb, jak chcete.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=120542
22. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt...ale jsou takový krásně malinký a mezi nožičkama štíhlounký...mám vel. M...na začátku mi přišla fakt malá, když jsem to vybalila z krabice...ale teď už jsem si na to zvykla a sedí super...připadají mi velikostně jako IV vel. S... tu jsem používala asi od 1 měsíce...takže to vidím, že na dalším mrňousovi budou podstatně dříve...a hlavně se mi líbí, že pak už dokoupíš jen střeva :grinning:
22. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, možná že Honzík bude časem čůrat víc a tak je tedy aspoň využijeme naplno :slight_smile: . Když jsou BE nové, tak jsou fakt kouzelné, heboučké no nádherné, ale jak už jsou oprané, tak jsou i dost tuhé a to i po promnutí. Nevíte, jak to vypadá s prefoldem nebo twofoldem po X-tém vyprání?
22. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
somik - no ja uz jsem zjistila, ze ty BE patentkovy se driv vyrabeli mensi - vubec me to nenapadlo, takze takhle jsou Simonovi jentaktak, zatimco ty novy zapiname s velkou rezervou - to byl teda kauf :angry:
na tech BE tuhne hlavne ta svrchni konopna vrstva, ne? prefody a twofoldy jsou bambusovy a ja je mam po mnoha vypranich porad heboucky :wink:

ad zeleny IB - nam nesustej:slight_smile: a velikost M je Simonovi dobre doted, i kdyz uz mu sedi i Lka
22. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvikvicek, při rozhodování IB SIO nebo AIO jsem neváhala - sic je tam malý fin. rozdíl ve prospěch AIO, ale když v sio můžu střídat střeva, tak to vyjde nakonec levněji a je fajn, že nemusím po každým použití prát tu svrchni část, u které předpokládám, že se životnost praním zmenšuje.

Jinak já si celkově IB fakt nemůžu vynachválit. Dneska jsem zkoušela tu zelenou, co šustí a po vyprání se uvnitř lepí jak dvě potravinový folie na sebe (lepší popis mě nenapadá :sweat_smile: ), po uschnutí je to ale ok a neprovlhla, tak snad je to jen vada na kráse a ne na funkčnosti.
Která zelená to je, to jste mě teda dostaly, vzhledem k tomu, že jsem mírně barvoslepá a zelená a modrá mi splývaj... Bych řekla, že máme prostě pastelově zelenou :wink: Btw. tyrkysová je taky do zelena, ne?
Pikkumyy, tak jestli vám ještě jsou M, tak jsem mohla ušetřit prašule za eLka... No, ale naštěstí musím zaklepat, páč na to, že je to plena až do nočníkování, tak třeba kolem nožiček neproteče.

Svija, kombinace hodně nasát a rychle schnout spolehlivě funguje u nás taky u MMT AIO. IB (ty střeva) schnou snad nejdýl ze všeho co máme :confused:

Somik, mě prefold trošku zhrubnul.
22. čer 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nmám bambusový cuddlefold a ten je pořád měkký. Ostatní po uschnutí trochu tuhé,ale pak ok.
nelinkav - trochu mě vyděsil popis lepících se potravinových folií :slight_smile:, to už mi mooc připomíná hnusky. Nejsou IB vyráběné v Číně?
23. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem taky propadla cuddle plenkám:slight_smile: Jsou úžasně štíhlé, dost savé, rychle schnou a navíc jsou strašně krásný, Ijo normálně si mě nakazila:slight_smile:))
23. čer 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozor na návod na lanolinování na tuly tuly, vlňáky se nesmí sušit na přímém slunci :astonished:
23. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
neli my měly IB AIO fuchsiovou a taky nám šustila- ale hlavně ty kraje...a šustí nám i CT...tak nevím co to je a snad ty gumy co jsou v těch krajích ještě nějakou dobu vydrží..
23. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že máme za sebou první noc v Cuddlewool a náááááááááááááááááááááádhera! Neprovlhly, už nelepí, a jsou nádherně heboučké ....

Jo a IB SIO mám limetkové a nešustí :grinning:
23. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silente jestli můžeš, dej fotky CB wool do alba, jak vypadají v reálu. Díky
23. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zatím vždycky jenom pročítám - díky za tipy :wink: A jelikož bych ráda do naší plenkové výbavy přidala něco dalšího krom čč a vv, prosím o radu zkušenější. Chci hodně savou plínu, něco jako noční (ne AIO)- chválíte Bamboo extra, ale co jiné bambusové plíny? - třeba BabyLucy mi padly do oka. Je to dobrá alternativa? A jak sedí velikosti? Díky :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
amp, jestli chces hodne savou nocni plinu, tak si pockej na BBH. ta je fakt dokonala. mam i BE, ale BBH ji teda o dost predci :wink: budou k dostani na brane

teda ja stale CB odolavam.. ted ocekavam vlnkovou CT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
IB mam svetle i tmave zelenou a zatim nesusti ani jedna.. ale teda u nas jsou prane teprve asi tak 8x..
23. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez: na jednu stranu dobře děláš, je z toho pak láska na první dotek a leze to hrozně do peněz:slight_smile:))
23. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel - a chceš ji na modelu nebo na šňůře? :grinning:

K BBH - tu jsem na noc riskla už i bez PUL a teda fakt držela. Poprvé tedy ne, ale to jsem něco poto já, teď už gut. Ale dokud budou fungovat CB, tak BBH bude v noci zahálet :grinning:
23. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiallinka - jsem Ti trošku provětrala MMB :grinning:

U těch CB koukám na tu quick dry .... a CT radši neotvírám.... ta dalmatinovská ... ááááách :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
amp, mám Bamboo od Baby Lucy. Mám je ráda, ale je to spíše denní plenka. Střihově jsou Baby Lucy moje nejoblíbenější pleny. Mám raději vyšší, neškrtí kolem nožiček. Barunka má 7 kg a v pohodě ještě zapneme XS/S. Ale to už je níž na boky. Tak ji dávám M/L. Prokůpek je ještě miminečko, možná by ti s dvěmi vkládačkami na noc stačila. Já dávám na noc také BE + prefold+vlňáčky.
23. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky, od vás jsem se dozvěděla o Itti Bitti a náhodou jsem se dostala ke kontaktu, kde je levně koupit, je to v Anglii, ale holka mluví prý česky. a vyplatí se to i s poštovným.
http://nappyparadise.co.uk/index.php?main_page=index&cPath=1_5_17
Co na to říkáte?
23. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem vám do alba dala k porovnání vlňáky Loveybums a Cuddlewool.
Amp: Baby Lucy bambus je dobrá, pro míň učúrané dítě vydrží i v noci ( nebo s 1-2 přebalením).
23. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
s BL jsem taky spokojena, vzdycky do ni dam jeste jednu vkladaci BL plinusi a vydrzi to docela dost.. a hlavne ta nase oranzova barva je moooc hezka.. :dizzy_face: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem BL malý a byla jsem spokojená, není úplně super nacucávací, ale na den byla ok. Duba- krásný barvičky, to je jak k sežrání. Silente, chceme samozřejmě fotky v modelu .-)
23. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne já nebudu kupovat CB :sunglasses: :sunglasses: ne teď :grinning:
23. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že ne, vaší holčičce by Cb Newborn určitě neslušela :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses:
23. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je přeci jasný :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezita - když já nechci AIO, takže BBH bohužel - ale jsou fajnové :wink: řekla bych repre, skoro jako naše dvě IB SIO (a to jsem při nákupu neznala tady koníka :grinning: )
raady a spol - na zkoušku si nějakou BL bambus vezmu, vycpu to a uvidím, stejně to nechci na celou noc, aspoň zatím - naše mrně vydrží neka max jedno kojení, takže to prubnu a jedno noční přebalení nám ušetřím. díky
23. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silente - na MODELCE :slight_smile:
23. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
amp: My máme bambusovou Bambinex Bamboo z brány a jsme moc spokojení. Jsou dobře vykrojené, takže jsou i obříkům a nikde netlačí. Rozhodně nám vyhovují víc než třeba Bamboozles.
23. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám tedy bamboozles taky nějak k srdci nepřirostly, po pár vypráních byly jako struhadlo :cry:
23. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek