• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
anebo i na sucháč ale na větší (roční) dítě.
30. črc 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
..holky prodávám ty holčičí Merinostar v Sku.. Tak kdyžtak do IP ;)
30. črc 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co jste kupovaly little lamb mikrovlákno, jak vám vyhovuje?
Jak se vlastně zachází s mikrovláknovými plenkami? Já mám jednu, v kombinaci s vlňáčky je nepoužitelná, provlhly v autosedačce na zadečku (bavlna neprovlhne, o bambusu ani nemluvím). A to mi nepřišla nijak zvlášť nacucaná. Maya byla ale celá mokrá. Prostě mám pocit, že nic neudrží. Možná by udržela utěsněná PULkami? Já doma žádné PULky nemám, flísové po první už jsou taky v nouzovém stavu.
Mám jí dát ještě šanci? Jestli je s ní někdo spokojen, tak ji ještě šanci dám.
30. črc 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Hahaha, intolerance BKM, mně vrtalo hlavou, jak může někdo nesnášet bezplenkovku :grinning: (jen jsem prolítla text bez souvislostí)
30. črc 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak na žádost maminek doplňujeme sortiment o noční plenky se suchou vrstvou. Plenky mají jednu všitou vkládací plenku a kapsu, takže lze dovycpat dle libosti a stále se plenka jednoduše zapíná. Noční plenka je vhodná od cca 6kg a zapnu ji i na svého 17kg syna ještě s rezervou.
http://www.bamboolik.cz/bambulik/eshop/1-1-Latkove-pleny/8-2-Nocni-plenky
30. črc 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila jj, ja jsem si rikala, jestli mam v tehle diskusi tu zkratku pouzit :grinning:
30. črc 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Já mám PULky IV Smart, ale na 7 týdenním mimču. Na plínky na rovno moc nesedí, ale na kalhotovky zatím perfektní. Jen nezapínám ty patentky kolem nožiček, přijdou mi tam zbytečné. Na první dceru jsem měla vlastně jen IV na sucháč. Měli jsme je do necelých 2 let, pak měla plínku jen na spaní a to jsme museli koupit HD, protože i největší IV jí byly malé.
30. črc 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Ja mam dve, davam je pod blueberry mini a jsem spokojena, hlavne prvni uschnou, jak tocim malo plinek ted, tak to ocenuji velice.

Mne zatim protekla ta Bum Genius Newborn, ale blbe jsem ji rozespala v noci utahla.
30. črc 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila ja mam mikrovlakno jednu a spokojená jsem. podle mě nasaje hodně, ale na kombinaci s vlňákama to není... a upřímně.. do autosedačky bych jí nedala a už vůbec ne v kombinaci s vlňáky :slight_smile: ale je suchá prakticky při vytažení z pračky. zatím používáme jen PULky.

zkus znovu na "ležení" a uvidíš...
30. črc 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Vy to fakt dáváte jen ve vlňácích? Jak to děláš? U nás nasazení vlňáků zyvšuje pravděpodobnost pokadění o 1000%... asi bychom jen s vlňákama nevyžili...
30. črc 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betysek aha, já jsem je chtěla právě na plíny narovno. A říkáš, že střihově jsou spíš menší? Ty největší IV - to byly ty XL nebo SL (ty jsou až nad 13 kg) ?
31. črc 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Máme je a přijdou mi díky těm patentkám celkem dobře upravitelné... Ale furt vyhrávají IV na suchý zip...
31. črc 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Na kalhotkové plíny jsou dostatečně veliké, jinak používáme na vv na rovno a taky ok.
31. črc 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette a kolik váží malý? Můj totiž váží 12 kg, tak mám strach, aby mu vydrželi do těch 2 let.
Na ten sucháč ti přijdou lepší a proč? Já jsem si právě říkala, že zkusím ty patentky, protože mám strach, že ten sucháč se časem trochu vychechlá - že budou odchlipovat ty rohy.
Myslíš, že když budeš mít chvilku čas, že bys mi ty patentkové mohla vyfotit rozevřené, abych viděla, kolik těch druků tam je? Mám strach, aby to syn neměl malý v pase - jsou ty druky i úplně na kraji? Promiň, že se tak hodně ptám :slight_smile:
31. črc 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Se ptej :wink: Vynasnažím se dnes nafotit. Syn má 12 kg... Do šířky mají ještě hodně velkou rezervu, zapínáme na středové patentky. Suché zipy na IV nám drží v pohodě, nic se nikde neodchlipuje, asi bych se toho nebála. Praktičtější mi přijdou asi hlavně proto, že se to rychleji zapne :grinning: Ve stoje samozřejmě s patentkama nemám šanci... Jinak velikostně PULky nám zatím vyhovujou tyhle a Popolini L, ale ty jsou takové tvrdší...
31. črc 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette díky moc, víš co, tak to nefoť - mohla bys mi je jen prosím přeměřit v nenataženém i nataženém stavu na délku? I ty sucháče prosím :confused: Ty sucháče máš jakou velikost? Díky moc.
31. črc 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
31. črc 2012 v 10:01 • biobabyamalka
@petkula Když to nahoře zapnu na krajní patentky, v pase mají cca 2x22cm.
31. črc 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Jsem to začala odesílat, když jsme si šli lehnout :grinning: a dočetla až teď. Sucháčové IV v téhle velikosti nemáme, měli jsme S a M.
31. črc 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme zatim na zacatku tehu, ale uz se radeji zacinam rozkoukavat, co a jak. Budu mit nejake plenky kvuli babickam AIO, ale pak bych chtela pouzivat PUL kalhotky a klasicke ctvercovky a nejak nevim, ktere separacni plenky vybrat . Vcera jsem projizdela aukro a nasla tohle:
http://aukro.cz/separacni-pleny-baby-200ks-bal-imse-vimse-i2499944360.html
http://aukro.cz/separacni-pleny-batole-100ks-bal-imse-vimse-i2494353905.html
http://aukro.cz/separacni-pleny-v-roli-celuloza-100ks-popolini-i2471853166.html
http://aukro.cz/aitu-separacni-vlozky-fleece-cr-7-3-ks-zdarma-i2518316372.html
Je z toho neco vylozene dobre? Nevim co koupit a chtela bych nejake alespon trochu pratelne
31. črc 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie Kakací bezplenkovka - poznám, kdy se něco chystá a dávám vyprdět nad umyvadlo. Zatím mi vychází vstříc. Vlňáky jsem prala za šest týdnů jednou, kdy protekl novosklad.
31. črc 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Tak mi taky jedem bezplenkovku a stejnak vlňáky působí magicky... Hlavně teda teď nemůžu najít nějaký vlňáky, který by nám 100% vyhovovaly... Nechci natahovací, pod to nejsem sto narovnat plínu narovno, Anavy jsou dobré tak na noc, kdy moc nerozbaluju, ale přes den by mě z toho kleplo... Dobré byly ImseVimse, jenže u těch mu teď sucháče odírají bříško... Včera mi přišly Loveybums, jenže ty jsou strašně velký a vůbec netěsní kolem nožiček (ač je velikost psaná 9-22lb.)... tak to tak nějak pytlíkujeme a protože jsme teď hodně na cestách, tak vlňáky dávám jen když je opravdu velká pravděpodobnost, že nebude kadit, neb PULky přemáchnu a jede se dál, ale vlňáky někde v terénu nenalanolinuju...
31. črc 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 Měla jsem tu roli od Popolini a pratelné byly dobře, vydržely dlouho.
31. črc 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jika10 Fleesové separačky bych nekupovala, rozstříhaná deka Irma z Ikea poslouží stejně dobře... ale ne všechny děti snášejí flees, to se musí vyzkoušet.
31. črc 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biobabyamalka Nelíbí se mi, že tu prpaguješ vlastní obchod. Nedávno se tu řešilo, že admini smázli Ivušku, i když tu nedělala žádnou reklamu, Suz zas dotlačilli k tomu, aby měla PROfi profil, tak mi přijde nespravedlivé si tu jen tak přihřejvat vlastní polívčičku.
31. črc 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@rozarka65 A doufám, že tu všechny doporučujeme plínky proto, že se nám osvědčily a ne proto, že naše kamarádka vlastní nějaký obchod...
31. črc 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cervena_vila Ono to vyplývá z principu funkce mikrovláknových plen... Oni ve skutečnosti nic nenasají (jako bavlna a bambus), jen drží tekutinu v prostorech mezi těmi vlákny, takže jsou mnohem náchylnější na protečení pod tlakem, protože se látka vpodstatě vyždíme. Typicky je to poznat, když se dítě třeba vyčůrá vestoja a pak si sedne. Mikrovlákno je dobré, že rychle schne (ze stejného důvodu -- voda je v něm jen "navolno", efektivněji se odstředí a rychle uschne), ale savec to holt není. Navíc se časem zanáší zbytky z pracího prášku a saje míň případně vodu začne odpuzovat (sliz atd.).
31. črc 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie Nemám kamarádku,která vlastní obchod...a odkaz jsem dala proto,že tu ty plínky někdo chválil,že používá i na noc a nic neproteklo a já sháním něco na noc....a někdo se na ně ptal...tak jsem to hodila do googlu a tohle mi vyjelo...zaujala mne cena...taky jsem chtěla koupit,ale přestože super cena,tak jsem je nemohla koupit, byly potřeba jiné věci... :unamused:
31. črc 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@rozarka65 Jasně, v pořádku. Působilo to prostě divně, jak Tě paní přímo jmenovala, ale pravidla diskuse porušila ona.
31. črc 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie str 1063...a napsala mne tam asi proto,že pak jste objednaly a nic hned nebylo...
31. črc 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek