• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@ameliejulliette na délku, když ji vlastně rozložíš. Takže 23 cm, to je polovina té plenky? Celková je 46 cm?
31. črc 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelie a co vlňáky Popoliny?vyzkoušené je nemam, ale líbí se mi, že mají patentky na bocích a není jich moc :slight_smile:
31. črc 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Jo, tak nějak :slight_smile: Ještě změřím rozložené, já se omlouvám, ale jsem už hrozně blbá a levá k tomu :grinning:
31. črc 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula Jo, tak nějakých 47cm mi to vyšlo :wink:
31. črc 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette super, díky moc za ochotu :slight_smile: Asi je koupím.
31. črc 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děfčata.. máte někdo POP-IN? mě teda docela uchvátily :D :slight_smile: jen, když se odepnou sací vrstvy, tak co je na těch svrchňácích? je tam taky flees nebo nějaká vrstva, nebo čistě jen PUL? :slight_smile:
31. črc 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion jamam a nedoporucuju. Mam nastesti jen jednu... Delaji takovy hrb na zadech, moc neudrzi. Jako plinku jsem je moc nepouzivala, spis ty svrchnaky, jsou uzsiho strihu nez HD, tak jsem je mela na rucnicky na rovno... Je to PUL, ale takovy potazeny latkou nebo jak bych to rekla, urcite to ma nejaky nazev. Flis to neni. Proti HD, ktere jsou vic "igelitove", jsou asi na omak prijemnejsi, ale dyl schnou a driv zasmradnou. Ja bych je znova nekoupila, ale z jinych AIO mam jen IV a ty taky nevydrzi moc...
31. črc 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion ještě jsem nezkoušela, mám jednu a moc se mi nelíbí, napsané to vypadá líp než provedení v praxi... jak píše jasekd dělají hrb na zádíčkách. ostatní nemůžu posoudit. moc dobré recenze ale nemají, bohužel jsem si to přečetla až po koupi :unamused: nechceš růžovou? :slight_smile:
31. črc 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
omylem vloženo 2x
31. črc 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd @lenka5731 ach jo :-/ ale je krasna! Ta sovickova... :slight_smile:
31. črc 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion je hezká, to máš pravdu :slight_smile: já mám tu obyč bez vzoru, když byly v akci. je to růžová do fialova. za těch cca 480 nebo kolik stojí ty s obrázky podle mě seženeš mnohem lepší aio... :slight_smile:
31. črc 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Večer jsem dala do lanolinové lazně vlňáčky. Nechala přes noc. Jen teď nevím, jestli se mají jen vytáhnout, trochu vymačkat vodu, nebo trochu přemáchnout v čisté vodě. Našla jsem různé návody na netu a každý to dělá trochu jinak. Jak o děláte vy? Přemáchnout nebo ne? Díky. Mám jedny vlňáčky Anavy a druhé IV. A ještě - pokud ždímat tak jen pomačkat, nebo v ručníku, nebo můžu dát do pračky na nízké otáčky? Ale to bude asi pračka samý lanolín, že?
1. srp 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já jí mam tyrkysovou se želvičkama a jsem s ní spokojená:slight_smile: je fakt krásná:slight_smile:
1. srp 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek Já je jen vytáhnu a v ruce vyždímám.
1. srp 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Mně se taky moc líbila, ale někdo tu právě psal, že moc nesedí, tak jsem ji radši nekoupila. Teď očekávám tu TB prasátkovou :slight_smile:.
1. srp 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion Já mám taky jako @svanhild tyrkysovou s želvičkama, a pak ještě zelenou a šedobílou bez vzoru a jsem s nima zatim spokojená. :slight_smile:
1. srp 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek já jen vytáhnu z lanolinu a do ručníku vyždímám a dám schnout :slight_smile:
1. srp 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 no tak se na ní budu chodit koukat :D
@svanhild @terezka312 co člověk to zkušenost, ale asi zůstanu u osvědčených plínek, i když odolávám těžko :/
1. srp 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek taky už pak nemáchám, zlehka vyždímu v ruce a pak ještě v ručníku. Na nízké otáčky v pračce by to neměl být problém.
1. srp 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:, potřebovala bych malou radu. Látková výbavička už se mi pere :slight_smile:. Ale úplně mi vypadlo, že jsem v Ikee nekoupila koš na pleny. Jaký to má být? Je to FILUR nebo tak nějak? Jak veliký :slight_smile:?
1. srp 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím o radu. Potřebujume na noc pořádně vycpat:slight_smile:, a z diskuze jsem pochopila, že na to je nejlepší "bamboo prefold". Tak jsem šla najisto, ale teď jsem zmatená, jestli je tim super prefoldem myšleno cokoli skládacího bambusovýho, nebo konkrétní značka... babyidea, baby lucy (nebo to je stejný?), vícevrstvá anavy...?
1. srp 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aligator Pokud se mi suší noční Anavy, tak vycpávám TB bambusovou vv Anavy
1. srp 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.pida já mám ten střední ;)
1. srp 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.pida Filur 28 litrů
1. srp 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejen @lenka5731

prisle mi ted ten trial pack od tots bots - 1 teeny, 1 EF V3, 1 bamboozle 1, Wrap 0 a vyhazovaci separacky.

Jako ta teenyfit ma neskutecne rozkosnou malickou separacku! Uplne jako ty z LL, obsita fleecova. EF maji takov enic moc ty separacky, jen nastrihane, ale tohle je teda neskutecne rozkosna plinecka. Skoda, ze jsem ted rano prala
1. srp 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek závidím, miluju ten pocit, když mi přicházejí balíčky s novými plínkami :grinning: tak to vyper zvlášť :slight_smile:

Ať si tu Teenyfit a další malé užijete ... T už vyrůstá z novorozeneckých anavy, má je jak bokovky ... je to fakt sranda na pár týdnů. LL 1 a SWB newborn zdá se ještě chvilku vydrží, ale taky je to skoro akorát :unamused:

jinak separačku z LL nepoužívám, je krásná, ale já jsem líná na to abych ji čistila .. vyhovuje mi pokaděné vyhazovat.
1. srp 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Ja ji ted davam, pere se moc pekne, ja ji jen vyperu ve studene vode, vyzdimu, maznu zlucakem, promnu a dam do kyble. S plinami saskuji vic a ne vzdy s emi to plne vypere, ale zatim to na slunci vybledlo.

Ja take miluji plinove balicky. jeste mam na ceste jednu plinecku malou, tak snad v patek ci pondeli. TB me dnes prekvapili, cekala jsem je spis pristi tyden, trva jim to sto let. Kdyz jsem se dneska venku v pul 12 zdravila s nasim dorucovatelem, netusila jsem, ze mi pak priveze plinecky.

Take jsem zvedava, jak dlouho ta teeny vydrzi, i ty bumgenius mi prijdou skoro male nebo co najednou. I kdyz asi male nejsou, protekly mi vcera, nejak je blbe davame. Dostala ji na kontrole pri prebaleni a podle me jsme spechali a nezkontrolovali poradne zapnuti. A ja ji drzela svisle doma pak a slyseli jsme hrozne rany, jsme se smali oba, ja ji nesla nahrou zrovna prebalit. A pak nahore vidim, ze je cela prokakana a ja to mam i na tricku.
1. srp 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 A jinak teda k nadseni z balicku,. kdyz hodku predtim prisly psovi granule, projevovala jsem nadseni rozhodne mene :slight_smile:
1. srp 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska malá zase kaká jako šílená :/ střídá se pěna, žlutý vajíčka, zelená páchnoucí stolice a teď večer i dost hlenu :( stíhám bkmovat, ale i tak skoro každá plínka už je připrdlá.. :/ DOUFÁM, že je to jenom alergie na mlíko.. měla jsem chvíli tendenci dneska už jet na pohotovost, ale SNAD to vydrží do rána.. :/ je mi na nic, jsem otrávená a sevřená.. :( tak na nás myslete holky..
1. srp 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem zkusila Magdí dát jednovelikostní Anavy a sedí perfektně - odhaduju, že má teď 4kg..jsem nadšená, strašně jí to sluší! :dizzy_face:

@dandelion To mě mrzí, snad bude malá brzy v pořádku a není to nic vážného!
1. srp 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek