• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
Nevím, jestli to tu už někdo nepsal, protože tuhle diskuzi už tak pečlivě nesleduju, ale merinostar končí s výrobou a dělá výprodej.
5. srp 2012 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@dandelion velmi doporučuju body z merino vlny nebo levnější varianta funkčního prádla je outlast. Máme oboje, oboje je super, merino je přírodní a outlast se snadněji udržuje. V zimě jsem do šátku dávala jen to body a přes něj eventuelně triko.
5. srp 2012 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@madlisek já jako když si řeknu, že do kočáru dáš punčocháče, kombinézu a ještě fusak, tak do šátku jen body a třeba tepláčky? a na to třeba mikču? jako je mi jasný že to musím nějak vyzkoušet :slight_smile: jj budu kupovat outlast ;)
5. srp 2012 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion Do kočáru jsem na vršek dala totéž jako do šátku, body merino nebo outlast a triko :slight_smile: Na nohy punčocháče a pak jen do chlupaté kombinézy (máme nějakou do -15C). Už žádný fusak. Do šátku body a triko, když bylo chladno, a na nohy punčocháče, tepláky, merino capáčky a vlněné návleky. A s nosící bundou jsem potom omezila i ty vrstvy na nožky, bylo tam teplo i tak. Jasně, že to vyzkoušíš, jako u všeho s dětma je to metoda pokus omyl :slight_smile:
5. srp 2012 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion Záleží jestli nosíš uvnitř nebo vně. Já nemám nosivou bundu, jen pončo, takže jsem oblékala tak středně a hodně vrstvila nohy. Pletené kamaše, tlusté ponožky...
5. srp 2012 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosím o radu - chystám se objednat Tot Bots EasyFit - jakou máte zkušenost se zapínáním - nevím, jestli zvolit patentky nebo sucháč... Dotaz hlavně na @janinek a @lenka5731 Díky :wink:
5. srp 2012 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky objednávaly jsme s maminka větší množství plenek Anavy AIO ten nový model 2012 (kalhotky jde požít opakovaně a jakkoukoliv vkládačkou) a několik jich je navíc, Pokud by něl někdo zájem tak mám obláček, tyrkys, pomeranč vše na patentky a tyrkyst s retro autíčky. nNa sucháč obláček pistácie tyrkys a čokoládové s červeným cikcakem. Cena jedna barevných je 465,- s barevnými uchy 485,- poštovné dle tarifu čp a dárek, vonné olejíčky, srdíčkové konfety do koupele, nebo perličky do koupele:slight_smile:.
6. srp 2012 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek mne vydrzi zlucak z DM tak da tydny, peru s nim i bambusky, proc by se to nemelo? taky zapiram jen tu vrchni vrstvu slozene plenky
6. srp 2012 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciesofi ahoj, to těžko radit, záleží s čím se vám líp manipuluje a jak často je hodláte používat (a kdo bude přebalovat).. My oba s manželem máme raději sucháče a konkrétně tuhle plínu máme se sucháčem, ale hodně kapsovek máme na patentky. Takže to fakt záleží na vás, to se moc radit nedá. :slight_smile:
6. srp 2012 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska mi dorazily bambusové plenky s chobotem ala pastelka z Fleru (katyv), ňuchám se tady s nima, jsou úžasně měkkoučké :slight_smile:, objednala jsem 4 a jako bonus byla pátá zdarma, ale paní neměla materiál, takže mi poslala čtyři a jako omluvu tři vkládačky a snapku, s tím, že pátou pošle, jakmile dorazí materiál, skvělé jednání, to se dneska už moc nevidí :wink:
6. srp 2012 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@luciesofi Prave, jak to asi vyhovuje tobe. Mne ted na malou vyhovuji vic suchace na vsem, lip trefim to nastaveni. Ale pry na vetsi jsou lepsi patentky, ze suchace si rozepinaji. Take s epry suchace casem opotrebuji a nejsou tak hezke uz.

@ptjj Uzij si mazleni :slight_smile:
6. srp 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@ptjj Já jsem ti to říkala :wink:
6. srp 2012 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luciesofi jo, jinak, ja mam taky radsi suchace, ale asi to jde jen do urciteho veku :grinning:
6. srp 2012 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky máte někdo ty fleesové gatě od Farmers? http://www.farmers.cz/fleece/kalhoty-fleece-s-kapsami-cyklam
6. srp 2012 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@ptjj malý má skoro půl roku, odjakživa nemažu ničím, neopruzuje se mi... a irmu přepírám žlučákem pořád, momentálně dáváme první příkrmy a mám radost z tužších bobků :grinning: = méně přepírání
6. srp 2012 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@betysek a jdou ty prací papírky použít opakovaně, nebo musíš pokaždé dát nový?
6. srp 2012 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzu_elen_richard Nejsem betysek, ale me papirky jsou na jedno pouziti. Ja je davam jen, kdyz je nova barevna plina,. pak uz ne. Ale nemam v obehu ejste treba tu cervenou, ted mam bambusove a bile, svetle ruzove, kytkate, jahudkove.
6. srp 2012 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek já si běžně zabarvuji prádlo i bez plínek :grinning: jednou jsem si koupila odbarvovač z dedry ale to je na ... původní barvu to nemělo spíš to asi fungovala trochu jako savo ale celkově naprd... papírky bych asi riskla ale 154kč za dvacet papírků no nevím..
6. srp 2012 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek známá moje pordává výbavičku na holčičku, téměř nepoužitou, zjistila že je líná... no comment :grinning:
má tam grovia růžová 4ks, sweetmonkey asi 6ks, pak jednu blueberry krásnou a další s motýlky... semišovky většinou.. případnš bych ti na ni dala mejla... já se chystá prodat bummis s žabkam - začínáme je mít malé - vypadají jako nové
6. srp 2012 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ptjj @janinek @lenka5731 Díky, holky :slight_smile: Nakonec jsem na přání manžela objednala sucháče - jubilee a fialovou :slight_smile:
6. srp 2012 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzu_elen_richard DenkMit se dají použít opakovaně, Dr. Beckmann pokaždé nový. S těmi jak tu byl odkaz zkušenost nemám.
6. srp 2012 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, dávala jste někdo tréninkové kalhotky starším dětem na spaní? Zkouším dávat tříletému synovi a zatím mám jen Bambino Mio, chtěla bych přikoupit další ale váhám, jestli tu samou nebo zkusit jinou značku. Zatím jsme byli totiž bez nehody, tak nevím, jestli by případné počůrání ty BM zvládly. Nemáte někdo zkušenost, jestli třeba Imse Vimse nebo jiná značka jsou víc nepropustné nebo to vyjde nastejno?
6. srp 2012 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@petkula já jsem měla imse vimse, ale BM neznám, tak srovvnat nemůžu, ale používala jsem je i na spaní, ze začátku, když jsem si ještě nebyla jistá, jestli bude nehoda či ne, udržely toho hodně, ale všechno ne...
6. srp 2012 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zuzu_elen_richard Ja uz nic kupovat nemuzu! Staci, z emam na ceste dalsi dvoje svrchnaky Blueberry. Ja bych naopak mela prodat nekolik mych easyfit V3, protoze tohle se neda.
6. srp 2012 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Dotaz na všechny, co mají bodýčka z outlastu :slight_smile:. Myslím, že tu někdo už před nějakou dobou psal, že úplně nesedí velikosti. Jak to tedy je? Jsou větší/menší? :slight_smile:
6. srp 2012 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciesofi babička dnes dvě hodiny hlídala malou, přebalovala, měla dát kapsovku na patentky, novorozeneckou, takže jedna řada patentků a ona to přesto dokázala zapnout úplně blbě - jednak totálně navolno a ještě šejdrem. Takže myslím, že na takové situace je aio na sucháč ideální.
6. srp 2012 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka5731 No, manžel právě s patentky taky bojuje...taková Anavy novorozenecká na patentky mu problém nedělá (není tam těch patentků tolik :sweat_smile: ), ale u jednovelikostní tápe...:grinning: Přitom novosklad se naučil hned.. :slight_smile:
Bude školení :slight_smile:

Jsem si před porodem myslela, že začnu látkovat až po šestinedělí a to ještě tak, že v noci bude Magdí v jednorázovkách.. A nakonec mi tu leží Pampers Premium Care 2 balíky dvojek a 2 balíky trojek (nekupovala jsem je, ale dostala v práci....i přesto, že jsem jim říkala, že budeme látkovat..ale darovanému koni na zuby nehleď, že...:slight_smile:).. Budu je muset prodat :slight_smile: Látkování je droga! :grinning:
6. srp 2012 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr jsou menší aspoň o 2 velikosti, když měl malej ostatní 68, tak jsem outlast koupila 80 a kllidně jsem mohla vzít i větší :slight_smile:
6. srp 2012 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@petkula TAky o těch tréninkovách na noc uvažuju:slight_smile: už několik nocí plenka suchá, ale já stále nevím nevím :wink:
6. srp 2012 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luciesofi já už jsem prodala 7 balíků jednorázovek !! :sweat_smile: něco jsem koupila dopředu já a něco jsme dostali.
6. srp 2012 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek