• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
@lenka5731 ke trem hodkam. Coz mela i minule. Ale asi vic curala ted. LL take nekdy provlhnou a nekdy ne.

Orel vyborny!
7. srp 2012 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek ty brďo :confused: já ani nevím, jak teenyfit přesně vypadá, to je zmenšenina easyfit? já mám zkušenost z novorozeneckých aio jen s SWB simplex, a ta opakovaně po víc než 3 hod sice durch, ale jinak v pohodě
7. srp 2012 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h No právě, proto si vůbec nedovedu představit, jak by to udrželo vaječinu :slight_smile:. Jako pokud hezky těsní, tak to asi úplně hned neproteče, ale musí si toho člověk rychle všimnout.
@dandelion No, my jsme to řešili tak, že pokud měl prcek předepsaný typ plavek (což u nás byly buď jednorázovky do vody, nebo právě ty podšité plavky), tak se to neřešilo. Pokud měl jiné a byla nehoda, zaplatili rodiče napuštění bazénu. V praxi - za tři roky, co jsem tam byla jsme vypouštěli dvakrát kvůli blitíčku a jednou kolegyně lovila sítkem zcela tuhý bobek a pak se dělala jen nějaká filtrace (nevypouštěl se celý bazén). Ale holky, co tam pracovaly déle, měly pěkné historky :slight_smile:.
7. srp 2012 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Náš plavec :D jinak plavky jsou prý 6-9M a malé jsou jen tak tak.. pochybuju že jí budou za měsíc..
7. srp 2012 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@dandelion Safra, tak to my teda chodíme nahoře bez :slight_smile:.
7. srp 2012 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janistr
@dandelion no, mě se stalo, že na bazénu vyžadovali vyloženě plavací plínku, která zadrží moč, což prý ty moje látkové nesplňují....v dětském plavání to nebyl problém, ale ve veřejném bazénu se jim to nelíbilo....takže mám v "plavací" výbavě jednu jednorázovou plavací plínku pro jistotu, kdyby někde měli kecy :unamused:
7. srp 2012 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
7. srp 2012 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
jdu pro radu. Dá se někde na netu sehnat dobrý lanolín? Já kupovala v lékárně u nás ten bezvodý (adeps lanae, nebo tak nějak :grinning: ) a s tím jsem byla spokojená, jenže ho přestali prodávat.Poradíte? Potřebuju naimpregnovat vlňáčky :wink: Dík
7. srp 2012 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janakkk No, pokud to je nějak v normě, tak se to jen prožene filtrem, ale to, co jsem zažila já, tak plavaly bílé kousky natráveného jogurtu v celém bazénu a s tím prostě nic neuděláš :slight_smile:. A ty neoprénky byly povolené, na ty jsem zapomněla. Z těch fakt nic neuteče :slight_smile:.
7. srp 2012 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janakkk Jo a plavací plínka rozhodně moč nezadrží, ale když si to někdo myslí... :slight_smile:
7. srp 2012 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janistr díky, právě ty neoprénky mi nechtěli dovolit v tom veřejném bazénu :unamused:
7. srp 2012 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr ty jo, to musela být chuťovka :P a to museli rodiče taky platit?
7. srp 2012 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@janakkk Ne, nemuseli, to se asi nedá moc ovlivnit...
7. srp 2012 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janakkk je velmi naivní si myslet, že plavací jednorázovka moč zadrží, to je jen rozšířený blud. To je asi tak, kdybys ji dala obyč látkovku. Tak se do ní vyčůrá a pak se to v té vodě vymáchá.
Stejně je v mini dětských bazénkách témeř vždy načůráno a v drtivé většině za to nemůžou ještě plenkující děti, ale spíš školkové, které to prostě v záplavě hraní neodhadnou a zapomenou. A všichni jsme to přežili. A jak říká moje mamka, raději ve velkém bazénu trochu miminkovské moči než to (kdo), co někdy vidíš, že se tam chodí koupat :wink:
7. srp 2012 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr v našem bazénu se snad vypoštěl bazén jen jednou, jedno miminko mělo průjem, ale taky jinak problém nebyl a to tam byla drtivá většina dětí v normoš plavkách, jen měli teda podmínku fakt padnoucích plavek, to si instruktorky kontrolovaly :slight_smile:
@janakkk tyhle vypadají fakt dobře, to se mi docela líbí. Jen asi u moře by se v tom malý upekl. Ale moc se mi líbí ty měkké lemy.
7. srp 2012 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik já právě taky žila v domnění, že moč se nechytne do plínky, že jde jen o bobky, ale paní na koupáku tvrdila opak :unamused: že prý přece proto tu plínku má, aby moč nepřišla do bazénu. :unamused:
jo,jsem s nima spokojená, máš pravdu, že by mu bylo asi vedro, to mě ani nenapadlo, ale my se k moři nechystáme a v našich podmínkách se to dá vydržet, stejně je má jen na tu chvilku, kdy je ve vodě :slight_smile:
7. srp 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, taky jsem četla , že děti do vody nekakají! Naše dítě kaká do vody moc rádo, postavit jí do bazénu je téměř sázka na jistotu...a k věci, ty dvojité plenkové plavky to chytí dobře, zato doma v bazénu, kdy jsem líná ji do plavek navlíkat to je pak boj o čas ;)
7. srp 2012 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janakkk vypadají fakt suprově, hlavně je to fajn, že se přizpůsobí různým tlouštíkům. Náš malý totiž je docela hubeňour, ale má plavky po bráchovi a v těch by nás do bazénu fakt asi nepustili, protože mu ven plave všechno, natož případný bobek :grinning: No ještě že je BKM, jinak bych asi musela kupovat nové..
7. srp 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
7. srp 2012 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@betysek děkuju, jsi zlatá. :dizzy_face:
7. srp 2012 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
7. srp 2012 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
8. srp 2012 v 06:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik nejde mi tam zakliknout způsob platby. Zkusím to ještě pozdějc, jestli je chybka u mě.
8. srp 2012 v 06:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka Už by to mělo fungovat, promiň chyba byla na mém přijímači :slight_smile:
8. srp 2012 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
holky.. malá se "BOJÍ" suchejch zipů.. strašně se leká.. :/
8. srp 2012 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion A to začala až teď, nebo jste předtím sucháče nepoužívali?
8. srp 2012 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr minimálně.. dneska přišly ty bluebery a bumgenius na sucháč.. no budu muset jí postupně zvyknout.. předtím jsem jí vyjímečně jako záložní dala Baby Lucy na SZ a to jsem nějak nevnímala že by se tolik lekala...
8. srp 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion Mně se Helča taky chvíli sucháčů lekala, tak jsem je odtrhávala trochu opatrněji. Byla sice menší než Štěpánka, ale my je používali od začátku. Může to být tím, že teď už všechno víc vnímá. :slight_smile:
8. srp 2012 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr asi jo.. ona je teda hodně lekavá.. zvonek, někdy i smích, zakašlání, kýchnutí.. tak si s tím asi nebudu dělat hlavu a zkusím je rozepínat pomaleji..
8. srp 2012 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion nám se taky mladý lekal jako miminko, ale většinou jen v noci když bylo moc ticho, přes den si za chvíli zvykl. Odtrhávej opatrně, však ona si zvykne a za chvíli je bude odtrhávat sama :grinning:
8. srp 2012 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek