• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
Takovy blby dotaz, ale jak nechavate vetrat zadecek?

Ja pod ni dala papirovku, ale prijde mi to lehce kontraproduktivni. Byl ana podlozce prebalovaci latkove a na tom ta plina. Tak moza jen tu podlozku?
8. srp 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek já pod ní dávám přebal. podložku od JJ Cole co byla součástí přebal. tašky a na to jednu čč a větráme :slight_smile:
8. srp 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Já větrám na jednorázové přebalovací podložce nebo na Anavy podložce (pokud zrovna není v prádle - Magdí má úžasnou schopnost jí hned po vyprání pozvracet :grinning:) a na tom plína :slight_smile:
8. srp 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek taky dávam anavy podložku a přes to plenu
8. srp 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste KDE vetrate? Ja ji prave zrovna mela v kcoarku a to mi prislo nebezpecne, to mi teda pridje vsude :slight_smile: A to si mezitim ais nezdrimnete, co?

A ty podlozky rada slysim, znamena to, z epotrbeuji nejake dokoupit, kdyz mam jen dve, ze jo? :wink:

Dneska jsme byli na prevazeni a jako nikdo neochal nad nasimi plineckami! Ale oni asi zavideli proste.
8. srp 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Jani, já mám podložku jen jednu :slight_smile:
A dneska mi došly ty TB EasyFit a ochala jsem nad nimi asi hodinu..doufám, že se osvědčí...:slight_smile: Ty máš ty TeenyFit, viď? Kolikrát si je prala, než začaly pořádně sát? Předpokládám, že to bude podobné...
S tím ocháním - myslím, že jsem tu psala, že na mě ostatní matky na kyčlích koukaly divně...:grinning:
8. srp 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek já mám na zemi Irmu složenou a povlečenou v dětském povlečení, nebo něco jen na tom, holt když se počurá, tak to vyměním a vyperu. Když byl menší, tak jsem mu mezi nožky nebo přes ně dávala ručníček, teď už je to fuk, stejně to skope. Holčičky to maj lepší, kluci čurají ve větším akčním rádiusu :sweat_smile:
8. srp 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi Tak z tebe si brat priklad nebudu, to spis z nekoho, kdo jich ma tak pet :slight_smile:

Ja ty EF prala trikrat, teenyfit jednou, chtela jsem ji hned pouzivat. Jinak jsem je prala tehdy najednou a jednou s praskem a pak dvakrat hend bez prasku kratsi cykly. A pak je primo nasadim. Jinak pry po 8-10 prani ziskaji tu svoji savost, tak holt do te doby driveji menit, coz ty stejne delas. A ty EF bych klidne dala po jednom prani, jsou mnohem vetsi nez teeny, tak nasaji vic.

Jo, o kyclich jsi psala.

@andelka Curani docela jde, to je fontanka, ale tak nad sebe a pak to jde pod, ale kdyz kaka, tak strili desne do dalky.
8. srp 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek :grinning: Nemysli si, já taky nutně potřebuju další podložky! :slight_smile:

Tak uvidím, nechce se mi je jen tak prát...vyprala jsem je jednou, tak zkusím, jak budou sát a počkám, až se ta savost upraví... Moje první zjištění je, že strašně rychle schnou...paráda :slight_smile:
8. srp 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi Jo, schnuti je zatim take me jedine zjisteni. Ja bych je take dala po jednom, at se zajedou a jdou hned v dalsi praci varce, to delam se vsemi ted novymi.
8. srp 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi já jsem easyfit před použitím prala jen jednou, ostatně jako vše a problém nebyl :slight_smile:
8. srp 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukám po capáčkách do zimy.. myslíte, že teda ty od MaM stačí? http://www.babako.cz/manymonths-boticky-pro-noseni-deti
8. srp 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr když mě ty MaM přijdou praktický tím návlekem...
8. srp 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion tyhle capáčkonávleky se mi líbí moc :slight_smile: My jsme měli capáčky od Disany http://www.branakdetem.cz/capacky-disana.htm a návleky z merina pletený doma a byla vždycky teplounká. Kamarádka má ty manymonths, ale její holčička byla zmrzlík a nestačilo jí to, nakonec pořídili tyhle pořádně chlupaté botky :slight_smile: http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_zbozi&skupina_id=125&zbozi_id=Sal4&zbozi_nazev=Saling-Vlnene-boticky-svetle
8. srp 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Dávala jsem pratelnou přebalovací podložku a přesto plínu :slight_smile:
8. srp 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek jo tak to se mojemu ještě nepovedlo, pokadit se mimo plínu :sweat_smile:
8. srp 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka No, to pri prebalovani. Ona jak je asi trochu nadmuta, tka proste to z ni obcas vylitne pod tlakem, takze zridi prebalovak a i koberec na zemi uz jednou zasahla dost.
8. srp 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak dala jsem ted teenyfit s LL bambusovou vkladackou, tak snad to neprotece zase. Dneska nejak vic menime, proad breci, tak zkousim, cim to je, ale plinkou asi ne, vresti pak i se suchou.
8. srp 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juchuchů.. objednáno na babaku :slight_smile: Anavky, a návleky :slight_smile:)
8. srp 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek My takhle jednou měli pos... koberec i naší postel :slight_smile:.
8. srp 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr Hele, chybelo par centaku a zasahla moji spici mamku, byt to vetsi oblouk, je to i na ni.
8. srp 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky.. mám dilema.. maličká jak má tu píštěl konečníku.. mám dál bezplenkovat? docela dost se nám daří.. a mě to asi srdce utrhne, když jí nevyhovím :/
9. srp 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion - Proc prestat? Takhle je v cistote.
9. srp 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslední dobou vás nestačím dočítat, ale prý jsou dobé tyhle capáčky http://www.capacky.cz/. Jinak já jsem neodolala a a obědnala si na zkoušku 2 intimky Anavy a fakt mega spokojenost :slight_smile:
9. srp 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila to je zase pravda.. musím to nějak vymyslet, aby věděla že o ní vím, i když bude po operaci..
@mmiirrkkaa intimky jsou báječný :slight_smile:) jinak tyhle capáčky i do zimy?
9. srp 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Do zimy asi ne, ani ty s tou zateplenou podrážkou. Já vás četla hala bala, takže nevím, že jste řešily zimní capky :slight_smile:
9. srp 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa jasný, jinak tyhle chci pořídit až příští jaro.. oni píšou že jsou i pro chodící děti.. nemají mít pevnější botky?
9. srp 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Tak mě napadá: ona se po operaci nesmí namáhat nebo hýbat? Jestli se nesmí namáhat, tak by bezplenkovka měla být předepsaná :wink: a jestli se nesmí hýbat, nechávala bych ji celé dny s holou prdkou, jen měnit plenky pod ní.
9. srp 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Adam mi zatím nechodí, tak to neřeším, ale někde jsem četla, že je naopak lepší mít měkkou a pružnou botu, ale třeba je to všechno jinak :confused:
9. srp 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek