• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@dandelion A co už ve větším fakt nechci jsou IV - mám organic a přijde mi, že strašně škrábou...používám je nerada... Teď točím dvoje HD a Anavy....IV dávám, jen když není zbytí :slight_smile:
17. srp 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi no já právě nevím jestli bych ty HD tolik užila.. nejsou na plenku narovno.. :slight_smile: Anavy sedí perfektně :slight_smile: jinak já momentálně střídám PULky a Flees Anavy a od každýho koupím ještě jedny.. :slight_smile:)
17. srp 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi mám IV Organic a leží mi ve skříni.. radši sáhnu po Baby Lucy, který ani tak moc nemusím :D
17. srp 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion Je fakt, že s plenkami narovno sedět nebudou...ale na kalhotovky budou fajn.. zatím mám na větší velikost ještě dost času - pořád zapínám na největší utažení :slight_smile:
17. srp 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Taky nakupuju na babaku a jsem moc spokojená. velmi ochotná paní :slight_smile:
@ptjj já mám taky anavy, patentkový. Maxík měl 4 kg, když jsem mu je dala poprvé a sedí nám zmenšené krásně. Koupím určitě ještě jedny :slight_smile:.
Mám i thirsties duowrap 1 i HD S, ale nejraděj mám ty Anavy, pak HD.
17. srp 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion jediné, co se mi na IV líbí jsou dvojité gumičky...:slight_smile: Ale stejně mi už protekly - špatně jsem je utáhla, respektive nechtěla jsem je utahovat tak moc, aby neměla M. otlačené nožičky.. Prostě jsou celkově naprd :grinning:
17. srp 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dá se koupit lanolinová kůra i v lékárně? Máme vlňáčky, ale nejsem schopná se k tomu dostat a koupit ji. Tak ať je vyzkouším, než nám budou malé :slight_smile:
17. srp 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona Já nakupovala na anavy, broučkovi, babaku a ekoplenách a jsem hodně spokojená se všemi shopy :slight_smile: Líbí se mi ten osobní přístup :slight_smile:
17. srp 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ráda nakupuju na Babaku, navíc to mám relativně kousek a tak si pro to pak dojdu pěšky :slight_smile: (už jsem i na drzovku nakoupila s platbou předem na Anavy a nechala si to předat přes Babako :grinning:).
PULky Thirsties mi moc nevyhovaly, HD dobrý na novosklad a kalhotkovku, ale na plínku narovno moc volný, Anavy na patentky suprový, mám je jako záložní, když jsou špinavé oboje Anavy flísáčky.
17. srp 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi ja mam taky celkem radsi suchace, daji se lip nastavit a pripada mi, ze se to lip zapina i rozepina, u tech patentek na HD mam vzdycky strach, ze pri rozepinani vytrhnu ten patentek z latky, jak je pruzna......a malyho to sice budi, kdyz je v noci rozepinam, ale cvaknuti patentku ho vzbudi taky, takze to u nas vyjde na stejno
17. srp 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion tak s temi IV jsme na tom stejne, pouzivam je co nejmin
17. srp 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, presvedcily jste me, pujdu do Anavek :slight_smile: diky moc
17. srp 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Anavy jsou fajn, ale za mě jsou nej nej nej PULky Swaddlebees capri a Blueberry (jak jsem teď zjistila, je to do poslední nitky totéž). Ty jsou vymakané do posledního detailu, takt nemají chybu. I s novorozeneckými mám dohromady šestery :slight_smile: Za mě jsou tyhle číslo 1 a pak dlooouho nic :slight_smile:
17. srp 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s preferencí patentky - sucháče jsem došla k tomu, že na svrchňácích jsou lepší sucháče (peru je fakt málo a líp se s nimi manipuluje) a na AIO a plínách, které se perou častěji, tak patenty :slight_smile:
17. srp 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi @dandelion ja ted koukam na fotku vnitrku Anavy PUL s vlozenou plenkou narovno a mam asi blbej dotaz, na co je tam ta "kapsa"? kdyz si promitnu, kde je to umistene na diteti, tak to je zrovna misto, ktere dostane pri kazdem bobku primy zasah, takze bych je musela pokazde prat a nebo pres to davate jeste jednu plenku???
17. srp 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Sice to byla otázka na holky, ale... Já tam plenku na rovno normálně dávám a pokaděný ten vršek kapsy jsme ještě neměli (asi je to výš, než se zdá :slight_smile:).
17. srp 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr tak to je možný, ale docela bych se toho bála, zrovna dneska jsme měli pokaděný přesně takhle lem IV kalhotek až úplně nahoře :grinning:
17. srp 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj zatím jsem anavy měla pokaděný jen jednou a překvapilo mě, jak to krásně z nich jde dolů :slight_smile: jen sprška, pak jsem to promnula žlučákem, opláchla, vyždímala a šup na šňůru :slight_smile: takže toho bych se nebála.. oproti IV, který se musejí pokakaný prát anavy peru ručně :slight_smile:
17. srp 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, odkud se bere to našení pro nákup svrchňáků IV, když tu pak hodně z vás píše, že jsou naprd? :slight_smile: Přijde mi, že je mají skoro všichni. :slight_smile: :slight_smile:

Jinak musím svůj předchozí příspěvek uvést na pravou míru, mezi svrchňákama SWB capri a Blueberry rozdíl je!! (v euforii z balíčku jsem to přehlídla :grinning: ). SWB capri mají tu přední a zadní kapsu pro umístění plíny narovno (podobně jako to má anavy), ale Blueberry ji nemají, ani vzadu ani vepředu. Jestli to je nebo není vada nedokážu posoudit, plíny narovno používáme a někdy mi přijde, že mě ta kapsa spíš trochu omezuje a drží to dokonale i bez ní, ale my máme ležící miminko, těžko říct, jestli to v budoucnu bude jinak. :wink: Záleží asi spíš na tom, jak celkově svrchňáky sedí než na nějaké kapse... Takže tolik oprava. :slight_smile:
17. srp 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A můžu se zeptat, asi jsem to z obrázků dost nepochopila: ty Anavy PULky mají kolem nožiček taky ten flís, jako třeba HD?
17. srp 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 je to taková měkká gumička
17. srp 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona Dá se koupit pevný lanolin a z toho si tu kůru doma připravíš :slight_smile: lžičku lanolinu rozmícháš v hrnku s horkou vodou a kapkou dětského šamponu, doleješ vlažnou vodou na požadované množství, aby to mělo teplotu tak 30C a v tom necháš vlňáčky přes noc.
17. srp 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Thirsties duowrap mám dvoje a sedí hezky. Ale mám je oboje na patentky a v poslední době dávám z praktických důvodů spíš svrchňáky na sucháč, takže moc často na řadu nepřijdou. Takže bych je doporučila co do funkčnosti, střihu i vzorků, ale raději na sucháč :slight_smile:
17. srp 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky. Mám dotaz :slight_smile: Jsou na kalhotkových plenkách lepší suché zipy nebo patentky?
Začínám se v tom orientovat a nevím, podle čeho vybíráte .... výrobce nebo způsob zapnutí nebo ceny? děkuji :dizzy_face:
17. srp 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika.deskova Každé má své pro i proti. Na malé mimčo mám radši sucháče (lépe se upraví velikost), na větší patentky (sucháče mi rozepíná),ale někdo tu psal, že časem zdolají i ty patentky :slight_smile:
17. srp 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika.deskova Mně lépe vyhovují sucháče. Lépe se upraví kolem pleny, aby ji pořádně zajistily. Mně teda sucháče nerozlepovala dcera nikdy. ASi jak které dítě. :wink: Pro první jsem měla jen IV soft nebo organic. Teď mám i Anavy na sucháč a jsou lepší, protože je sucháč jinak řešený. U IV občas poškrábe sucháč bříško. Ale spíš až u staršího, pohyblivějšího mimča.
17. srp 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se rozhodla jak jsem psala nahoře - věci co se často perou a používají se dlouhodobě (jednovelikostní kalhotkové plíny, AIO) na patentky, zatímco samostatné svrchňáky kupuju spíš na sucháč, ty totiž pereme hodně málo... ale máme i pár aio na sucháče, manželovi nebo babičce to s ním jde líp.
@veronika.deskova
17. srp 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá zase dneska měla odřený bříško od SZ z PULek :( jak tomu zabránit?
17. srp 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Takže je lepší koupit od každého něco, pak si to ošahat v praxi a dokoupit? děkuji. :slight_smile:
17. srp 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek