• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@skobrt Měla jsem celulozové Popolini a teď mám Disany. Popoliny mi připadaly jemnějsí. Jinak pak mám několik polyesterových IV.
20. srp 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skobrt Já měla Popolini a teď mám Kikko, oboje jsou fajn, ale ty Popolini toho víc zachytí mi přijde.
20. srp 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě si říkám, jestli to nedělá ta ribylka, ale u pampersek to nevadilo..
20. srp 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion No jsi dobra, ze to vydrzis fakt. Ja se priznam, ze nevim, zda bych neskoncila na UM v tvem pripade.

@pampeliska1 Ja mam v kybli nalepenou slipovku a na tu kapu tea tree oil.
20. srp 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Jsem teprve v eliminační dietě, co teprve holky co kojí při dietě třeba rok.. :slight_smile: jinak u ABKM musí být spešl UM pro alergiky na bílkovinu kravského mléka.. a pořád je pro mě kojení pohodlnější.. :slight_smile:
20. srp 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Jj, to vim, to special mliko. Ja prave porad dumam, jestli to Leus nemuze mit, ale mozna jsme jen uzkostliva a proste ji trapi ty prdiky.

Chtela jsem neco k plinkam, jo uz vim.

Dneska po 3 tydnech papirovka. Nemela jsem zrovna nachystanou latkovku a zasoby asi nadbytecne. Netusila jsem, ze budeme 100% latkovat tak rychle. Mame hrozny den po nic moc noci, tak jsem ji chvilku i vetrala, u nas je to vetrani proklete. O vikendu jsme si s muzem rikali, jak se nam zda, ze mnohem mene ukakava. Fakt jsem nekolikrat prebalila na 'prvni' pokus, proste sundat, otrit, nova plina, hotovo. Takze dneska mi to vynahradila. papirovek jsem behem hodiny spotrebovala asi sest, do toho milion ubrousku.
20. srp 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skobrt Ja pouzivam fleecove separacky, ze udrzuji prdelku suchou. A vic mi chrani plinku. Ale do miniplinek davam Little Lamb Viskozove, ze fleece jsou mco tluste. male obcas opruzena je, ale prijde mi, ze je to nedostatecnym vetranim a hlavne tim jejim vecnym kakanim, co tu popisuji. Asi ji zacnu zkouset davat nad umyvadlo, jak mi bylo razeno.
20. srp 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek ja mam asi 3 flisove separacky, pred chvili jsem ji zkusila dat a desny rev, tak jsem ji hned zase rozbalila, jestli ji bylo v te novorozenecke tesno..?zkusim to dat do vetsi jednovelikostni..
20. srp 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek ono to omezení kravskýho mlíka může pomost i od prdíků, do týdne dys měla vidět výsledky, pokud se nic nezmění, tak ještě můžou dělat problémy vajíčka (neříkám hned alergie, ale jsou to prostě těžko stravitelné bílkoviny) a pak taky fenykl, malá po něm byla hrozně vzdutá a to ho měla jen přes moje mlíko z kojícího čaje.

Tak, jedno vyprání a sušení na šňůře a plíny jsou zas jak beton :unamused:.
20. srp 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skobrt ze začátku jsme používali celulózové sepaačky popoliny, pak jsem celkem vychytali kakání bezplenkovou a taky malá kaká jen jednou za den až dva, tak nedáváme separačky žádné.
20. srp 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq kdy tak zacne to kakani jednou za den? Leuska ma zatim pokazde teda spinavou plinku, kaka tak 4x denne a jinak tam ma ukaknuto vzdy. Jeste nemela cistou separacku.
20. srp 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq No, ja o te bezmlecne vazne uvazuji, protoze jestli se to nezlepsi, tak na to asi nemam nervy. Ted od stredy bere bio gaia kapky, tak nejak doufam, ze by mohly neco udelat. A fenykl take nevim, ma byt proti prdikum, pritom naopak nekomu vadi. Tak to zkusim bez kojocaje zase chvili, jestli se to nejak projevi. O vajickach jsem take slysela, tech moc nejim, teda jen to, co je v pecivu a sladkem. No chystam se zahjet si pro ovesne ci ryzove mleko a asi bych to fakt mela zkusit a premoci se a male pomoci. Me od toho done odrazuje i to, ze nevim, co bych varila manzelovi, ale tak proste by chvili to nejak prezil. V tehu jsem take jednu dobu nemohla varit a zvladli jsme to. A myslis, z ena ty prdiky staci to kravske jen omezit nebo fakt vyradit vse, co ma i susene mleko? Ja z netu pochopila, ze na prdiky by melo stacit to omezeni. A nekde psali, ze se smi kozi, kdyz neni ta alergie.
20. srp 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek U nás to začalo až s příkrmy, při zavedení lepku kleslo kakání tak na 2x za den a se zeleninou právě na jednou denně i míň.
Kozí (a ovčí) má bílkoviny velmi podobné kravskému :frowning2:, pokud jde "jen" o prdíky, tak bych zkusila omezit mléčné na 2-3porce týdně (jogurt, tvrdý sýr), mléko v pečivu bych neřešila, omez sladké a ber hlavně ty sama probiotika.
20. srp 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Už si viděla obrázkové svrchňáky Anavy? :slight_smile:
20. srp 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek Já jsem první dva měsíce vůbec nevěděla, jak vypadá nepokakná plínka, a to jsme bezplenkovali :sweat_smile: Malá kadila pořád. Když jí byly necelé tři měsíce, bylo to jen 3x denně, potom s příkrmy už jen jednou denně a někdy v deseti měsících zase 2-3x denně.
20. srp 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq Mrzí mě, že sušičková kůra neměla dlouhotrvající efekt :frowning2:
20. srp 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skobrt já používám jako separačky vyprané babylove vlhčené ubrousky.
20. srp 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi joo :slight_smile: snad aspon jedny stihnu... :slight_smile:
20. srp 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila ony se dají prát?
20. srp 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula ano. kamarádka mi ukazovala, jak vypadají po čtyřech vypráních (stále v pohodě použitelné) :slight_smile: já je mám prané zatím jen jednou. ale jako separačky je teda nepoužívám.
20. srp 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi kde? teda já je nechci, chci jen kouknout :grinning:
20. srp 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 máme M
@skobrt já byla spokojená s Popolini celulozovými, ty jsem měla na novorozence, jinak používám Canpol. Kromě toho jsem vyzkoušela Tots Bots, ty nevydržely moc praní, a Imse Vimse, ty nebyly úplně špatné, ale musela jsem je před prvním použitím předeprat, protože jinak se po nich Víťa opruzoval.
20. srp 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Já nestihla nic :grinning:...ještě že existuje FB :grinning: Nutně potřebuju ty mimozemšťaní (manžel se zamiloval :slight_smile:) a pak asi ještě jedny :slight_smile: HD už velmi pravděpodobně brát nebudu...Anavy jsou teď moje nejoblíbenější PULky..:slight_smile: Naše zlato v nich teď spinká :slight_smile:
20. srp 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Jukni na FB Anavy...tedy jestli máš :wink:
20. srp 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi :D já chci ty hnědy se žlutýma kytkama :slight_smile: a ještě když by byly tzy s těma maličkýma kytičkama :slight_smile: a počkám si na ně :D
20. srp 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion :grinning: Jsme fakt švihlý :grinning:
20. srp 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi no já se rozhodla že jiný svrchňáky nechci.. takže mi snad budou stačti troje a dvoje fleesáky :slight_smile: zbytek ruším :slight_smile:
20. srp 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. srp 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Vidím to podobně...během tohohle týdne jsem úplně eliminovala IV (ten sucháč nahoře mě děsně vytáčí) a točím Anavy a dvoje HD...ale ty už mě taky štvou :grinning: Přijde mi, že otlačujou nožky... :angry:
Takže ještě dokoupím dvoje Anavy PULky a jedny flísáky...až do nich Magdička doroste..teď jí jsou fakt velký..
20. srp 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi tak jsem ráda že to vidíš stejně :D :slight_smile: já co jsem si koupila něco jinýho, tak sem byla většinou zklamaná.. :/ takže anavy vede...
20. srp 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek