• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
@cervena_vila já po šátkách radši nekoukám.. :/ to je už nad můj rozpočet.. musím vystačit s jedním inu..
20. srp 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, ty svrchňáky jsou superrrr :slight_smile:. Chystám se pořídit příští měsíc jedny anavky na suchý zip k těm patentkovým, co máme. Tak doufám, že budou :slight_smile:.
20. srp 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion jasně, u nás taky většina peněz k narození Magdičky padla na plíny :grinning: Ještě tu mám něco v obálce, tak to pošlu dál :wink:
20. srp 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neu.sona já chci zase patentkový :slight_smile:
@luciesofi no u nás něco padlo na nadstandard a pak na kočár a zbytek na plíny :D :slight_smile:
20. srp 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion u nás taky padlo "něco" na nadstandard - 11 dní jsem tam nakonec byla (ty myslím dost podobně, jsi tuhle psala)
20. srp 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Jj, u nás na kolébku a pak na plínky :slight_smile:
20. srp 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@boudova já asi 10 dní.. 500,- na den.. plus 1500,- za pobyt..
20. srp 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Já jedny na patentky mám, tak chci druhý na sucháč :slight_smile:
20. srp 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a střih stejný jako jednobarevné? asi jo, co? ... ale ty růžové s kytkama jsou krásné. chci na patentky :slight_smile:

ale minimálně to podští zmenšovacích patentů by mohli zlepšit, je to ošklivé.
20. srp 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No...tak to je konec...na FB jsou už i Anavy Easy a já si ještě jedny dovolila :slight_smile:
20. srp 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 To podšití mi neva...není to vidět :wink:
20. srp 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi to je věc názoru, když to oblíkam, tak to vidim :wink:

bych brala nějaké na zakázku... objednat si na přání :slight_smile: klidně za příplatek. ale nebaví mě vyhlížet :slight_smile:
20. srp 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi mě stačí dvoje Easy.. :slight_smile:
@lenka5731 taky mi to podšití neva :slight_smile: ;)
20. srp 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Já mám právě jen jedny...chci dvoje..víc ne..zas tolik mi nevyhovují :slight_smile:
20. srp 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi přesně.. :slight_smile: taky mi zas tolik nevyhovují.. mám nejraději čč na rovno :slight_smile: a zatím nevycpanou anavku :slight_smile: chci zkusit i vv ale nějak otálím.. asi až nám nebudou čč stačit..
20. srp 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion vždyť já vás nechci přesvědčit :slight_smile: jen tady mám srovnání :slight_smile:

jen by mě zajímalo, proč je to takhle řešeno? šetřili materiálem a nebo je to takhle prodyšnější? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila dobrý nápad, zkusím to taky :slight_smile:
20. srp 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 taky jsem nad tím přemýšlela.. zase asi čím méně vrstev tím líp... kdo ví.. :slight_smile:
20. srp 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky, kdyby někdo chtěl, tak zítra budu posílat do světa 1x pranou Anavy Easy 2012, pistáciovou, nahoře se vzorem červený cikcak.
20. srp 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty obrázkové PULky Anavy jsou fakt úžasné. A to už jsem si říkla, že žádné nové PULky nebudu kupovat. Mám IV po první a teď furt dokola točím je troje Anavy. Snad si budu muset ty beruškové taky koupit.... Jenže teď jsem musela koupit nějaké oblečení pro starší.... ZAse se nám nějak vytáhla a školka se blíží... Objevila jsem super obchůdek http://www.veselanohavice.cz/ Jsou ochotní ušit i širší střih pro děti v látkovkách za menší příplatek...
20. srp 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Já používám VV na kalhotkový sklad - mám dvoje S a jedny M...

Jo a někdo tu řešil, že ty barevné VV barví...tak fakt trochu jo...mě při praní na 60 trochu obarvily ČČ...jsou takové lehce nazelenalé :slight_smile:

@lenka5731 Já vím, že nás nechceš přesvědčit...:wink: Ta prodyšnost by důvodem být mohla...nevím... mě nenapadlo nad tím přemýšlet :slight_smile:
20. srp 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám objednáno!!! :slight_smile:
20. srp 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi mám je :D :slight_smile: nakonec tyto dvoje :slight_smile:
20. srp 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
20. srp 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Já mám:
20. srp 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi ty kytičkovaný tam byli ještě na patentky a jen jak sem odklikla ty hnědý tak už tam nebyly :D ale ty jednobarevný malinový sou úžasný :slight_smile: z těch mám velkou radost :slight_smile:
20. srp 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion ty hnědý květy jsou hezký. mně se líbí Letní sen :sweat_smile: , ale nechci na sucháč, na sucháč už jich mám dost. Teď čekám, až malá povyroste, chci vidět, jak jí i dál půjdou jednovelikostní Swaddlebees a pak asi dokoupím zelené a opičky nebo ptáčky. :slight_smile:
20. srp 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, doufám, že mi poradíte...Ted máme maličké svrchnáčky Imse vimse NB, Bambino mio S, Popoliny S...rozhoduju se, co pak dál...nejlepší by pro mně byly již jednovelikostní....dostala sjem pro malého poukaz do jednoho e-shopu...mám v merku Thirsties duowrap a Grovia...pak ještě jako třetí Sweet monkey.... a raděj sucháče kolem pasu...co myslíte?
20. srp 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem objednala beruškové. :wink:
20. srp 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
20. srp 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek