• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@dandelion Já jsem je právě chtěla na sucháč :slight_smile: Manžel bojoval za suchý zip...je z těch patentek vždycky úplně hin, když to má zapnout :grinning: A jedny jsem si na patentky vybojovala :slight_smile:
20. srp 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. srp 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi no mě vadí, že odíraj bříško.. prostě mi patentky vyhovují víc :slight_smile: a že jsou ty patenty větší než u těch prvních PULek :slight_smile: přijde mi to hezčí nějaký :D
20. srp 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion
@luciesofi Já mám na patentky zatím jen kalhotovku Popoliny a v noci jak jsem ho balila, tak jsem si přišla jak při nějaké bojovce...brejlila jsem na to jak blbec...
Anavy bohužel v tom eshopu nemají :grinning: koukala jsem, že to tu je samý závislák :grinning:
20. srp 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brambora20 koukni teď :D
20. srp 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Jo, esteticky se mi to taky nelíbí, ale nenapadá mě bohužel lepší řešení. Dávat patentky do jedné vrstvy (tj. nedat tam žádné podložení) je velmi riskantní z hlediska životnosti, tento ústupek tudíž nemohu udělat. Pak by se to dalo řešit komplet zdvojením, což by zas mělo vliv na prodyšnost a bylo by to ve výsledku tuhé a tedy objemnější. Pokud má někdo nějaké geniální řešení, sem s ním :slight_smile:
20. srp 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Člověk si jednou večer čte a přijde o takový věci. Nakonec jsem teda k plánovaným flísákům ještě přihodila mimozemšťanské na sucháč :slight_smile:.
20. srp 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak máme se slonem :slight_smile:)). Jupí.
20. srp 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dandelion Já se SZ u Anavy nebojím...mám tu na sucháč Flísáky a ten sucháč je dost dole a škrábat to nemůže...doufám :slight_smile:
Na těch malinových to tak vypadá - že jsou ty patentky větší :slight_smile:
20. srp 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion no jo, mám poukaz do jiného e-shopu, kde Anavy nemají... :grinning:
tak když bych vzala jen jedny tam, tak Grovia nebo Thierties, co myslíte?
a vyzkouším asi i Anavy odněkud jinud...pořád na ně slýchávámjen nejlepší hodnocení...
20. srp 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brambora20 tak to nevím.. :slight_smile: já už pojedu jenom v Anavy :slight_smile:
20. srp 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježkovy voči.. to to naše mládě nemůže aspoň dneska usnout brzo?? :grinning: ty anavy pulky jsou skvostnýýýý.. no nic.. třeba se dočkám někdy příště :grinning:. I když teda pulky zas tak nepotřebuju, tak je ale dost nutně "potřebuju" :grinning:
20. srp 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky byl letní sen na patentky?
20. srp 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova jj, prý jo...ale já ho taky nestihla :slight_smile:
20. srp 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dvoje :slight_smile: Nevim, proč už jsem dávno nespala, nemusela jsem si tady přečíst o tom, že jsou novinky a stihnout je, že :grinning:
20. srp 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brambora20 Grovia fakt neznám..ani z doslechu.. Thirsties jo, ale taky je nemám... Ale holky tady určitě jo..
20. srp 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi chjo, tak příště :slight_smile:
20. srp 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ty vogo, tam už nic není :grinning:
20. srp 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brambora20 Grovia jsou dobrá plenka, ale nejsou to plnohodnotné svrchňáčky, je to hodně úzké a přes objemnější plenu je nenasadíš. Je to tak přes čč narovno, vícevrstvou atd. Plus samozřejmě ty jejich originální jádra.
20. srp 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. viete mi prosim poradit aku mate skusenost s vlnikami merinostar? Prip. ak viete porovnat merinostar a BI shorties. Neviem sa medzi nimi rozhodnut. Dakujem. :slight_smile:
20. srp 2012 ve 22:53  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brambora20 mám thirsties a jsou fajn..
20. srp 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boudova byl hned pryč.. :slight_smile: já u toho seděla, přenačetla, klikla na ty hnědý a pak chtěla letní sen a už nebyl :D :slight_smile: fakt během pár sekund :D :slight_smile:
21. srp 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h děkuju, to jsem chtěla slyšet, nějakou zkušenost....takže Grovia nebrat...vezmu Thierties...

A s těmi svrchnáčky Sweet monkey máte někdo zkušenost?
Jinak ty separačky pro novošky, takové ty jakoby papírové, nevíte, dají se koupit v lékárně....a jaký mají přesný název, po čem přesně se ptát?
A poslední dotaz? Jakou značku Extendoru popř.vybrat?
21. srp 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi děkuju, a máš jednovelikostní, od jakého věku tvojí malé sedí? A s patentky nebo sucháčem?

Jinak, co přesně znamená sklad narovno...Jako když přestanu děla novosklad, tak pak když budu skládat na draka např. do toho ta vkládací plínka narovno?
21. srp 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brambora20 narovno je, že složíš plenku narovno a dáš na ní svrchňáčky :slight_smile:
21. srp 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion takže jen jednu,t o je spíš určené asi pro vícevrstvou, že
21. srp 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brambora20 Baru, já mám thirsties, ale ty menší, určitě kup ty větší. Špatný nejsou, ale Anavy jsou lepší :grinning: .
Na sklad narovno se koukni třeba tady http://www.modrykonik.cz/fotoblog/katyxq/album/my-latkove-plinky-a-bezplenkovka/10388646/
21. srp 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@brambora20 nám ještě klasická čč stačí :slight_smile: do vv půjdem až později :slight_smile:
21. srp 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brambora20 mám sucháčové, měla jsem Sko a teď Mko.., sedí pěkně, jen bych na plínku narovno potřebovala něco mezi S a M.. ale na kalhotovky to M sedí pěkně (ale Madla není moc směrodatná, je to žížala). Jak je to s jednovelikostníma nevím.. :frowning2:.
21. srp 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek