• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
Teda musim rict,ze jste me zase naockovali s temi Cuddle,jsou nadherny. :grinning: Hlavne ta AIO me laka,jak je variabilni.Ale rict doma,ze jsem dala za plinu pres 6 kil,tak uz me vazne zabije!
Osma,to je mi lito,ze tak marodite... :frowning2:
BE uz jen a pouze na patentky!!!!Suchace jsou desny!
24. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dobrou zkušenost s reflexkou a homeopatiky. MM trpěl exemem a čtyři roky po sobě se denně mazal kortikoidy, injekce vitamínové....pak jedna návštěva reflexní terapie a tři týdny mačkání losek na nohou. Za tři týdny byl klid, ten už trvá dva a půl roku. Já hexa odmítla a vydupala si Infanrix HiB...ale zatím ještě trochu odoláváme, no bude nám teprve rok :frowning2:...mudra je shovívavá.
Jo a odstranili jsme z domova chemii, fakt všechnu.
24. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, všimly jste jak jsme dostaly po papule na diskuzi látka x papír. tak zdravím všechny, co mají jako já místo mozku plínu.
maki - nikdy neříkej kolik ta plína stála...osvědčený postup
24. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, matně si pamatuju, že tu někdo psalo jendorázových přebalovacích podložkách. Kde se to dá koupit? Já jsem an to ještě nenarazila. Chtěla jsem si jich ze pár koupit, jen tak, kdyby byla potřeba.
24. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jednorázové přebalovací podložky se koupí normálka v každé drogerii, vedle plen
24. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baca,maji je urcite v DM a v Rossmanovi.Pouzivam je na plavani a k mudre. :wink:
Ijo,mas svatou pravdu! :grinning:
24. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo: vy jste jeste nezacali ockovat? To mate znacne shovivavou dr., ta nase s tim moc otalet nechce. Na druhou stranu ten Infanrix Hib klidne ockuje, jenze mi rikala, ze u nas nebyly vakciny, muselo by se to dovezt. Ted uz asi jsou. Nicmene uz mame zacatou hexu.
24. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
používám ručník :slight_smile:....maki...tak která AIO bude tvoje :slight_smile:
24. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hoďte mi nějakou zkušenost se Swaddlebees, mám tu jednovelikostní a jsem spokojená. Máte ještě nějaký tip, která by byla dobrá? díky
24. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, mam velurku a je krasna :grinning: Zatim ji mel jen jednou a hned ji zneuctil, tak zkusim dat znovu. Ted nocnikujeme.

Sil, nadherna modelka a ty kalhotky to jen podtrhnou :sunglasses:
25. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo: já mám tu SW 2v1, a k tomu savé jádro..viz. můj inzerát :grinning: ale bohužel mockrát jsem ji nevyzkoušela, to Mko nám bylo rychle malý, určitě je to mín, než udává výrobce :wink: nevycpanou ji nedoporučuju pro hodně čůrající děti, vycpaná nám ty 3h vydržela, ale už měl tu plínu pomalu zařezanou do kůže..páč to vycpání ji samozřejmě zmenší trošku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dubakm, ty modry vlnacky jsou wrapky a ty zeleny jsou jaky?
25. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty zelené vlňáčky jsou Lovíky..
25. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za pochvaly modelky :grinning:

Přebalovací podložky jsou šikovné ty z DM, ta jejich značka Babylove.

Holčinky, které jste chodily s prcky plavat, jaké plavky jsou pro cca 4M mimi nejlepší. Se chystáme od září, tak sháním info :grinning:
25. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo - tak jsme mrkla do té diskuze papírxlátka ... no hezké ... ale co, když nejde o život, jde o .... :grinning:

Mně se líbí přístup mého manžela. Nejprve na mě koukal jak na blázna, když jsem prohlásila, že chci látkovat. Pak mávnul rukou a jen kýval vždy, když jsem mu ukázala novou dávku plín, co mi přišla. Pak tvrdil, že to stejně nebudu používat, že na to ale musím přijít sama. A teď? Přijde domu, vezme si malou do náruče a pak se jí ptá, jakou má dneska plínu a chválí ji, když má nějakou barevnou :grinning:
25. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
silent, mala je kouzelna!! :dizzy_face: a ty vis, ze se mi ty vlnacky libi.. :wink:

zmuz, ta druha plinuse jsou loviky, co na tebe cekaji u me doma.. :grinning: :grinning: :grinning: ale ve fialove. rozhodla jsem se, ze ti ji dam, kdyz budu mit ty BBH :wink:

ivo, ja mam taky SWB velurku a je to jedna z mych oblibenych plin. je prijemna!

silent, tak to mas dobreho m.! :sweat_smile: muj zboznuje cc, furt vaze malou do novoskladu, ale sabotuje mi kalhotovky.. :angry: :angry: :angry: :grinning:
25. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuzla: tyrkys Cuddlewool, zelené Loveybums
Ijo: SWB mám samet. kapsovku+dovycpávam Pťit vkládačkama a taky 3 hod. dá v pohodě
Silente- plavečky jsem vyskoušela Bambino Mio i Imse Vimse a obě byli dobré
25. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, je, tak to jsem moc rada a filalova je ma oblibena barvicka :dizzy_face: Ted jsem se odhodlala a dala prvne mesabou BBh fialovou a kupodivu sedi dobre. Mozn ai lepe nez IB kolem nozicek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za chvili jdeme na kycle, tak ze by nas tam pochvalili?

Sil, jeste, ze jsi nakousla svym dotazem rady ohledne plavek. Taky nas to ceka.

Ja prekvapila sama sebe, ze latkovky zvladam i mne to bavi. V sestinedeli jsem si myslela, ze to nedam :sweat_smile:
25. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: zmuz, asi uz mas taky misto mozku latkovou plinu.. jsem si docetla tu vedlejsi diskuzi a docela se pobavila.. :grinning: :grinning: :grinning:
no ja si s latkovkama moc neverila nez se mala narodila.. ale ted me to strasne bavi! je to nahodou zabava :sunglasses: :sweat_smile:
25. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ráda, že mám místo mozku plínu

jinak sturnus vulgaris má rozhodně pravdu v tom, že agresivní prosazování věci nikomu nepomůže, nejn si nejsem jistá, kdo tam co agresivně prosazoval, ale je pravda, že jsem celou tu diskusi nečetla

dneska jedeme na vodu, teda my s vikouš jedeme autem kolem vody, beru čč, 2x vlňáky, na noc moltexky, šňůru, kolíčky, kyblík na použité plenky, žlučové mýdlo a mio fresh, napadá vás ještě někoho něco, bez čeho se nemůžu obejít?
25. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko nějaký pytlík na použité Moltexky, kdyby nebyl v okolí odpadkový koš?
25. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget díky, anebo rejček na zakopání :grinning:

jinak jsem si myslela, když jsou eco, jak se budou rozkládat a jednu už máme půl roku v truhlíku za oknem a není na ní vidět známky rozkladu
25. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,
prosim moc o radu.Chtela bych rozhodne latkovat ,ale nemuzu se rozhodnout jake plinky nakoupit.
Libi se mi BUM GENIUS 3.0 - zajimalo by me jak je to se suchyma zipama ,jestli mate nekdo zkusenost s touhle znackou a jak se vam osvedcila????
A jeste jsem nasla tyto plenky BAMBINEX ONE SIZE ,pripadaji mi podobne jako BG ,ale cena je hezci :grinning: http://www.visnaturae.cz/detail.php?zbozi=967282
Jeste jedny me zaujaly a to tyhle : http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/21_31/products_id/629
Byla bych vam velice vdecna za pomoc a radu ,dekujuuuuuuuuuuu :slight_smile: :wink:
25. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dubakm - díky za tipy. Na ty IV jsem koukala .... jen nevím, jak to je u nich s velikostmi ... dá se jim věřit? :confused:

Tyhle se mi líbí
http://www.branakdetem.cz/Show_picture.php?typ=10&id=895
:dizzy_face:

Kahlan - neznám, nevím ... ale určo Ti někdo poradí :wink:
25. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dík za hodnocení SWB, po nějaké mrknu, asi tu Econappi.
evicka - moltexky se kompostovatelně jen tváří, rozloží se jen obal a nějaká malá část. Ná taky staší v kompostu už od léta.
silente - na tuly je soutěž o hezký zadeček, hoď tam modelínu ať jí můžem poslat hlas :wink:
kahlan- to je těžké, každý si představuje něco jiného. Kup od každého trochu, něco z druhé ruky a ono se to vytříbí. určitě nesmíš zapomenout na Cuddle Buns a Bamboo extra na noc
25. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silente- my jsme dlouhý a hubený a IV nám velikostně seděla, ale nevím jak je na tom u dítěte s větším bříškem
25. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
evičko, já myslim, že na to je třeba žížalovej kompost, nikoliv truhlík za oknem :grinning:
25. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani ten nepomáhá a to máme fakt velký žížaly.
Na plavčo máme IV a jsem spokojený
25. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kahlan: Bum Genius jsou moje nejoblibenejsi pleny co se tyce funkcnosti, mam jich dokonce 10 kousku. Akorat ta kapsovka 3.0 je jednovelikostni, na malinkate mimi bude asi trochu vetsi. Ja pouzivam radsi vicevelikostni AIO. Nicmene kapsovka rychleji schne a je taky super.
Bambinex neznam a TB Fuffle jsem videla nazivo, ale neprisly mi lepsi nez BumGenius, takze jsem je ani nezkusila. :slight_smile:
Zkus si nakoupit spis ruzne typy a pak uvidis podle pouzivani, co si oblibis. Ja si nejdriv koupila par ruznych plen a z toho jich slo par pryc, neco jsem schovala, protoze mi to zezacatku nevyhovovalo, ale ted to mam zas rada.
Nicmene na novorozence bych ted urcite poridila Cuddlebuns new born (www.tuly-tuly.cz). :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jsem koupila plavky v Tescu. Na první pohled moc pěkné...krásně těsní okolo nožiček, ale kolem bříška netěsní vůbec. Je tam sice guma, ale ta je všitá na pevno a nedá se utáhnout. Tak to bude spíš pro břuchatější mimi :frowning2:
25. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek