• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
Ahojte ženy!
Tak jsem se po hrozně dlouhé době semka zase dostala a koukám spousta nových tváří :slight_smile:
A hlavně koukám, že je tu jedna stará tvář a mám hroznou radost. Ahojky @ivuska.h :wink:

My látkujeme v pohodě, na doma teď jedeme jen čč, bez svrchňáků, přebaluju snad každých 30 minut :grinning: Ale v tom parnu ho nechci nijak dusit pod svrchňáky, když to není nutné.
21. srp 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@brambora20 My dáváme narovno jen jednu čtvercovku, jedem v bezplenkovce, tak nic moc savého nepotřebujem, jen na noc dávám pro jistotu kalhotkovky Anavy (bez vkládaček).
21. srp 2012 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Máte někdo zkušenosti s novorozeneckou AIO Tots Bots teeny fit? Mám pocit, že se to tu nedávno řešilo, ale nemůžu to najít.
21. srp 2012 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
škoda, že se nedělají látkové plenkové kalhotky pro větší děti na noční spánek :frowning2:
Musím dávat staršímu (tříletému) synovi na noc stále papírovou plenku, i když většinou ji má suchou a pak ji stejně vyhodím. Ale jednou-dvakárt do týdne je nehoda a tréninkové kalhotky to nepoberou. Musím pak v noci převlíkat velkou postel, protože spí s námi.
@ivuska.h nechystá se výroba nějakých větších plenek Anavy Easy nebo nepropustné tréninkové kalhotky pro 20 kilové cvalíky? Mohli bychom být testeři :slight_smile: Ta anavovské tréninkové kalhotky na patentky mi přijdou super, jen ještě kdyby byly tak o 3 velikosti větší a nepropustné.
21. srp 2012 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@madlisek Jsou krásné, ale fakt maličké.
21. srp 2012 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@petkula Odpovídám do IP, tady nesmím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2012 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@petkula Dělají např. Little Lamb (i bambusové) nad 16 kg, nemám je vyzkoušené, ale jestli bude druhá dcera taky velká jako první, tak je koupím. Taky jsme bojovali s převlíkáním postýlky. Měla sice plínky na noc jen asi do 2let a 3 měs., ale ve 2 letech měla 18kg.
21. srp 2012 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@petkula Jo jen teda odpovím to, co můžu veřejně -- velká plena je tato http://www.mamaja.cz/prebalovani-deti/bum-hugger-patentky-2 v té verzi XL, sama o sobě teda nic moc nenasaje, ale dá se slušně vycpat. Je teda otázka, zda by ten flís dost rychle vsakoval u tak velkého dítěte, takže možná lépe volit toto http://www.mamaja.cz/prebalovani-deti/bum-slender-patentky. Největší AIO je asi BabyBeeHinds Magic, ale ta se teď u nás už zřejmě neprodává. Jinak cokoliv jednovelikostního už asi bude malé, snad tak Bum Genius, ty jsou asi nejvetší, ale podle mě stále nedostatečné pro tuto váhovou kategorii.
21. srp 2012 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@betysek měla jsem Little Lamb u mladšího syna ve vel. 2 (7-15 kg) a dala jsem mu je, když měl 12 kg a byly mu malé, takže bych měla strach, že ty větší by na 20 kg asi nestačily :frowning2: ale dík.
21. srp 2012 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h díky ale právě že dvě plenky (kalhotovka+svrchní ) mi u tak velkého dítěte nevyhovují - nebo spíš jemu ne :frowning2: Navíc, když chce v noci čůrat, tak je ta manipulace se dvěmi plenkami horší.
Schází mi právě něco jako "vše v jednom" ale tak XXL :grinning:
21. srp 2012 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@petkula my máme celkem bohatou výbavu a to větší zkoušela i dcera 22 kg a nevešla by se do toho ani omylem :slight_smile: AIO BBH magic máme (vel. L, nevím, jestli existuje i větší velikost) a taky je jí to malé, a o hodně.
21. srp 2012 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenka5731 takže na obříky se asi fakt nic nevyrábí :frowning2:
21. srp 2012 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@petkula nebo si nechat od někoho ušít..
21. srp 2012 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@madlisek Na zkušenost s novorozeneckou AIO Tots Bots teeny fit by mohla odpovědět @janinek :slight_smile:
21. srp 2012 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@madlisek Ja mam jednu. Je super, ale vydrzi ti fakt kratce. Nase je mala, ted tak 4 kila a uz ji ji davam jen na hodku a pul tak. Te dmam Bum Genius Newborn a sotva to zapnu kolem pasu. Vcera asi mel ana sobe naposledy jahudky, tam je to take katastrofa. Zatim nejlepsi z tech NB je Swaddlebees Simplex, ta je nejvetsi a vejde s emi tam bambusova vkladacka i fleecova separacka a tri hodky da. Nevim zda vic, poslendi dobou to vychazi spis na dve tri s touhle. Vsechny ty plinky mam v albu a pisu tam k nim komentare, obcas.

Radila bych ty novorozenecke, hlavne ty, co mam ja, kupovat pouzite, protoze jsou fakt na chvili. Ja jich mam pet a k tomu Little Lamb Size 1 a Blueberry mini svrchnaky. TB Easyfit je proad moc siroka v pase, ale uz to musi kazdym dnes prijit, ted o vikendu jsem porad kojila, to se nekde musi projevit.
21. srp 2012 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo, tu swaddlebees simplex newborn můžu doporučit, vydrží fakt 3 hodiny bez problému a velikostně má naše 4,5 kg a určitě vydrží do cca 5,5. Je fakt výborná.
21. srp 2012 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ničím ji nedovycpávám. Budu ji prodávat, ale je už zamluvená :slight_smile:
21. srp 2012 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka5731 Tak ja nevim, jestli blbe peru, ale Leus ji ma nasaklou celou i s vkladackou. Ale neprotece a asi je nej z tech vsech NB, co mame.

Ted jsem zvedava na Bum Genius, ma ji s vkladackou a myslela jsem, ze to bude na dve hodky, ale spinka a uz to jsou tri, jenze po probdele noci ....
21. srp 2012 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@petkula Já tímhle způsobem používám vykuchané AIO od medley - ty mají totiž tak pitomý střih, že celé plenkové období protékaly. Udělala jsem z nich kapsovky a vycpávám bambusovou čtvercovkou, malé je 2,5roku, 15kg a má je na volno na poslední patentku.
21. srp 2012 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, toto vám musím ukázat, náš mazlíček konečně pochopil nočník, ale bere to nějak moc vážně :grinning:
21. srp 2012 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí (13)
@ivuska.h To je úžasný :slight_smile:.
21. srp 2012 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h dokonalý :slight_smile:
21. srp 2012 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h to jsem netušila že to vůbec jde :D
21. srp 2012 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion Já taky ne :grinning:
21. srp 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h Jee, jak to udelal? Jezis, to je vtipny.
21. srp 2012 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek No on byl už zřejmě hodně unavený, šel si sednout na nočník, u toho si žmoulal ty kartičky s pandama a najednou koukám, že je předkloněný dopředu a opřený rukama o zem... tak jsem rychle začla lovit foťák, že to natočím, jak se klátí a on se mezitím ještě takto sesunul a už se ani nehnul.
21. srp 2012 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@brambora20 Thirsties jsou fajn, univerzální. U GroVia záleží, jaké máš plíny, přes kalhotovky je fakt nenarveš, na plíny narovno sedí moc hezky. Se SM nemám zkušenosti. Separačky z lékárny jsou Canpol, ale nejspíš už je neseženeš, leda by měli zbytky ve skladu, přestaly se prý vyrábět.
21. srp 2012 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h @janinek Holky, moc děkuju za reference, dnes jsem na ně koukala v obchodě a také mi přišly hrozně maličké, ale taaaak roztomilé, ach :slight_smile: Ještě bych jednu nebo dvě novorozenecké aio uživila, tak asi spíš kouknu po těch swaddlebees (a nebo počkám, jestli třeba nebude nějaká novinka v tomto duchu od Anavy :slight_smile: )
21. srp 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lindab123 BI jsou jednoznačně líp zpracované (ploché švy), mají vyšší pas, takže líp kryjí kalhotovky, a dlouho vydrží hezké. Merinostar tak pěkné nejsou, ale drží dobře a taky stojí o dost míň. V albu mám nafocené detaily. Jestli nemáš možnost si je osahat, třeba ti to pomůže v rozhodování.
21. srp 2012 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@helulela Já bych ještě dodala, že Merinostar dost žmolkují (ale ne tak moc jak Disany :grinning: ), kdežto BI skoro vůbec.
21. srp 2012 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek