• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@elvis12 Mně se líbí :slight_smile:
24. srp 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 @dandelion Mně taky dnes dorazily ty obrázkové pulky a jsou úžasné. Mám už jedny hnědé, ale ty tak měkoučké nejsou |(asi trošku jiný pul). Jsem se právě divila, že jste tu psaly, že jsou měkčí než HD a to ty moje hnědé teda určitě nejsou, ale s těmi obrázkovými 100% spokojenost :slight_smile:.
24. srp 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 mě nějak vadí ten bílej podklad u těch SWB sovičkových :slight_smile:
24. srp 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr to je divný.. já mám ty růžový taky měkký.. mě fakt ten střih vyhovuje.. :slight_smile: jen musím přijít na to na který patentek utáhnout :D
24. srp 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion A až na to prijdeš, tak malá zas povyroste :wink: :grinning:.
24. srp 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq pravda.. :D :slight_smile:
24. srp 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi vazi 4770g, takze obrik to rozhodne neni :slight_smile:
@aemmi @betysek jezis, holky, nerikejte mi, ze budu muset poridit samy kalhotovky, on porad kadi tak 2-4x denne, nekdy i v noci, bezplenkovkou jsem schopna vychytat to nekdy rano, ale zbytek uz bohuzel nepoznam :frowning2:
24. srp 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj tak zkusit sklad na draka? já jsem ho teda nikdy nepoužívala, tak ho ani neumím a nebo sklad z vv plenek, jestli nějaké máš, ty jsou pružnější, tak by to mohlo lépe držet, jinak mě nic nenapadá :unamused: my jedeme kalhotkovky jen v noci, taky by se mi nechtělo pořizovat i na den :unamused:
24. srp 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky babko má PULky :slight_smile: když by na někoho nezbyly :D a jsou i na ekopleny.cz ;)
24. srp 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi draka jsem zatim nezkousela, ale do toho kazdopadne musim dat jeste jednu cc......vv bambusovy davame na noc, ale taky to obcas vytece :unamused:
24. srp 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, které máte VV Anavy - jak je peru, tak se nějak sepraly a špatně mi na nich drží snapka.. Máte to tak taky? Já s tím pokaždé strašně bojuju..
Jak dlouho jste dávaly/dáváte velikost M na kalhotkový sklad? Mně přijde, že jsou nějaký malý... :sweat_smile:
24. srp 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
dívám se, že tu frčí PUL Anavy.... :slight_smile: sice PUL používám jen vyjímečně,malý se v tom opruzuje, ale flís mu provlhne po jednom čůrání ,takže jedeme skoro výhradně vlňáčky a občas nestíhám točit (když má průjem od zubu, tak lanolinuju každej den jedny)...tak nevím, jestli ty Anavy PUL zkusit, jestli nejsou prodyšnější než jiné....přece jen aspoň pro ty vypjaté momenty by to bylo jednodušší na údržbu :wink:

Holky, tak jsem právě zjistila, že můj světoborný nápad LÁTKOVÉ PLÍNY PRO DOSPĚLÉ už vyrábí Bambinex.... :grinning:
budu muset vymyslet nějaký nový nápad :grinning:
25. srp 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakkk Zkus se podívat na Aitu svrchňáky, mají různé materiály i flísové. Jsou navlíkací např. flísové a dovnitř je všitý klín z PULu. Já je mám na 2 měsíční mimčo a vydrží jako PULky, ale těžko říct, jak to bude vypadat u většího. Budou určitě více dýchat než kalhotky jenom z PULu.. http://www.aitu.cz/aitu/eshop/77-1-svrchni-kalhotky-FLEECE-PUL/0/5/319-Aitu-Cover-Fleece-PUL-svrchni-kalhotky-mesicni-zelena
Ale stejně u nás vedou Anavy, ty navlíkací svrchňáky mi nějak nesedli (jako vůbec ten princip - navlíkání), stejně jako svrchňáky na patentky. Nakonec se vždycky vrátím k sucháčům.....
25. srp 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Drzouni, takhle ti to ukrast, co?
25. srp 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek jooo, drzouni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek díky za tip, kouknu na to :wink:
25. srp 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem si nakoupila od každého něco a jsem spokojená s Anavy plus a Bum genius ( tady se dají dokoupit jen plenky - je to "nepromokavé). Jaké plenky si mám pořídit a kolik kusů k Bum genius + kolik kalhotek a kolek Anavy plus pleneck bambusových? Jaké velikosti plen - vím,že jedny jsou kratší a jedny delší a jaký materiál. Díky moc za rady
25. srp 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek Ony ty navlíkací svrchňáky nejsou nic moc na ležící mimina, špatně se do toho naklepávají a když proteče vaječina, tak to při sundávání dítě upatlá i po celých nohách... Na chodící dítě je to už lepší, hlavně teda v případě vlňáků.
26. srp 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi na těch co se perou 2 měsíce to jde opravdu trochu hůř, to máš pravdu. Na nových, co jsem ted vytáhla, to jde parádně. Jinak na kalhotkový sklad v pohodě dám ještě vel. S (má 4,7kg), takže eMko musí vydržet dlouho.. ale asi záleží i na velikosti bříška :slight_smile:

Jinak jak se někdo ptal na svrchňáky, které neškrtí nožky a nebo neodstávají v pase, tak na tohle jsou dokonalé Rumparooz, mají vpředu gumičku, takže jsou krásně na nožkách a zároveň v pase. Ale není to v ČR zrovna dostupná značka :unamused:
26. srp 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, muzete mi nekdo poradit s plenami itti bitty snap in one? Jake s nima mate zkusenosti? Ja mam od nich all in one a nejak nevim, jaky je rozdil mezi temi druhymi...a v praxi si to nemam kde prohlidnout. Diky moc. :wink:
26. srp 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h No právě, hlavně mi vadí i to, že přebaluju na posteli na podložce s PULem a na ní mám čč, abych nemusela podložku často prát, většinou čč malé zašpinění pobere a když mám natahovací svrchní kalhotky na kalhotkové pleně, tak vlasně sundám svrchňáky a Julču s mokrou plínou položím na podložku a než rozepnu kalhotovku, tak mám pod ní všechno vlhké. Proto jsem poslala dál i Disana vlňáky na malé mimčo.
26. srp 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Novosklad jsem používala asi 2 měsíce, protekl jen výjimečně pak mu začal být kolem pasu malý, tak jsem přešla na draka. Ale ten asi neumím nějak dobře upevnit, kakoš mi proteče na svrchňáky pokaždé, stejně jako když dám plenku na rovno. Taky asi záleží, jak máš velké čtvercovky, 80 můžou být OK, staré poděděmé sražené 70 (jako u mě) můžou být malé.
@luciesofi mám ww anavy bambusové, snapka mi drží dobře, ale je pravda, že s-ka dávám už jen na rovno. Kalhotkový sklad byl malý docela brzo, teď dávám na kalhotkový M-ko, ale už dopnu jen tak tak (3,5 měsíce, 7,25 kg)

Jinak jsem zajela Anavy PUL svrchňáky, ale přiznám se, že mě nějak moc neoslovily, pro mě pořád vedou Thirsties. Na těch anavy mi vadí ty prožky, kterými jsou podšité patentky, špatně se z toho čistí bobeš. Taky je nemůžu naštelovat aby neškrtily, když jsou OK v pase, tak škrtí kolem nožiček, když neškrtí kolem nožiček, tak padají. A sucháč se po prvním vyprání zkroutil. Ale Anavy kalhotovky jsou výborné, mám teď nové mdorohnědě proužkované, jsou hezčí než na obrázku a ještě nezklamaly.
A prosím, kdo dává/dával sklad na draka, jak ho utěsnit, aby neprotekl? Jde to? U novoskladu mi to šlo, tehle utěsnit neumím....
26. srp 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaajaa - do snapek připínáš vložky. Každopádně mně vždy protekly, takže za mě NE :grinning: Ale krásné jsou, to jo :grinning:
26. srp 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dámy, dotázek .... jaké jsou pleny Bambinex? Žádnou nemám, tak neumím odpovědět :sweat_smile:
26. srp 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Ahoj, jsou úzké mezi nožičkami, vaječina mi neprotéká díky Irmě, ale větší nálože bych se bála..na to jak jsou štíhlé mezi nohama, tak mají masivní zapínání :sweat_smile: aspoň nehrubnou
26. srp 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silente jj, diky. Ja mam prave jednu ve velikosti S a jednu M- jen maji ruzne nazvy a pritom mi to prijde vsechno podobne. No asi jeste jednu zkusim a uvidim.
Jinak jsem si dneska prostudovala stranky www.aitu.cz. Nadchlo me to a cekam na prvni objednavku. Maji to tam krasne popsane a vysvetlene. :wink: :unamused: Fakt super.
26. srp 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaajaa já mám teda ty snap in one a dobrý, myslím, že jiný systém Itti bitti nemají, akorát jsem našla, že dělají ty Snap in one, ty jsou vícevelikostní http://www.branakdetem.cz/latkova-plena-bitti-d-lish-snap-in-one.htm a potom ty Tutto http://www.branakdetem.cz/latkova-plenka-itti-bitti-tutto.htm, který jsou jednovelikostní, jinej rozdíl jsem nenašla....
26. srp 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaajaa All in one mají savou vrstvu (a nebo aspon její část) všitou do kalhotek, ne? A u snap in one jsou kalhotky zvlášť a na patentky 2 savé vložky. Takže SIO by mělo kratší dobu schnout. Praktickou zkušenost zatím nemám žádnou -. jen jednou jsem zatím ty kalhotky dala na vv bmb Anavy vel. S narovno - a dobrý. Ale čekám až nabere aspon půlkilo ještě, máme vel. L...
26. srp 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medakote díky, já mám čč nové, ale jsou to 70
26. srp 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek