• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@luciesofi Luci, mně taky teď připadá, že ta snapka hůř drží, ale dá se při troše snahy........já používám zatím na kalhotkový sklad ještě S, ale už je to ťip ťop, teď jsem koupila 3ks M, tak na ně ráda přejdu :slight_smile:
26. srp 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s Anavy PUL zatím dobrá zkušenost - použili jsme zatím jen na patentky.......ale jak se tady probíralo, jestli jsou jemnější HD nebo Anavy, tak za mě pořád v jemnosti vedou HD, možná je ten obrázkový Anavy PUL trochu hrubší než ten jednobarevný
26. srp 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi U nás drží snapka v pohodě, ale už nejsou tak jemně ňufací jako nové, ale pořád to jde :slight_smile:. Na kalhotkový sklad dávám Mko ještě teď.. ale četla jsem tu, že už jsou barevný vv, ty já nemám, mám ty bílý, tak nevím, jestli je v tom rozdíl :slight_smile:
26. srp 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v patek navazeno 4,30 kg. Vcera uz mela prvne Alberta, ale ani jsme ji nevyfotila, po pul hodce uz byl pokrteny. A dneska uz davam Easyfit, i kdyz porad to neni ono. BG Freetime teda sedi ted lepe kolem nozicek. TB Easyfit musim hodne utahovat v pase, aby to sedelo kolem nozicek.

A ted ma zrovna EF a nejak mi nedoslo, ze asi bude spat dlouho, tak snad neprotece, ani v ni nema vkladacku.
26. srp 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 joo to je ten rozdil. Ja mam ty s tou prisitou savou vrstvou. :wink: :grinning: Diky moc.
26. srp 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, od nějakých čtrnácti dnů malé látkuju (včera jí byly čtyři měsíce) a po nějakých načtených věcech jsem si nedávno objednala Anavy kalhotkové plenky a AIO ... ty AIO mi ale naprosto nevyhovují ... mám tři, letošní modely, poradíte mi, kde bych je mohla prodat? Tady na bazaru nebo někde jinde? Objednala bych místo nich ještě další kalhotkové...
27. srp 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka3p Ahoj :slight_smile:, zkusila bych to buď tady nebo bych to hodila na FB (používáme látkové pleny).. anavy se myslím v bazárku nikdy dlouho neohřejou :slight_smile:.
27. srp 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pročistila jsem výbavu, kdybyste měli zájem... :slight_smile: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=260107
27. srp 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte prosím některá vyzkoušené tyto svrchňáky? http://www.modrykonik.cz/shops/plenky/muci/svrchni-kalhotky-na-plenky-aitu-vegapul-cr/ Líbí se mi jako nápad i cena je krásná, ale nic o nich nevím.
27. srp 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herminka myslím, že je má @helulela, tak se třeba ozve...
27. srp 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aktuálně, na Anavy doplněny obrázkové svrchňáčky a plenky vše v jednom :slight_smile:
27. srp 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi nevíš, jestli byly i patentkové svrchňáky...? já chtěla modré a zelené... ale buď jsem přišla s křížkem po funuse a nebo vůbec nebyly, aspoň ušetříme .. :slight_smile:
27. srp 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herminka Mám od Aitu flísové s PUL klínem. Na 2 měsíční mimčo dobré, ještě neprotekly. Ale jak jsme se shodly s @ivuska.h, tak pro malé mimčo jsou natahovací kalhotky nepraktické.
27. srp 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek To určitě, dovedu si to představit. Moje dítě má už rok a půl, takže není problém :slight_smile:, spíš naopak, aspoň mu nemusím nasazovat svrchňáky vleže (někdy přebalování těžce bojkotuje). Ale právě mě zajímá, jestli neprotečou u velkého dítěte.
27. srp 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@herminka mám ty Stella+PUL, funkčně dobré, dávám je přes kalhotovky a drží
27. srp 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 jé, promiń, už jsem tu večer nebyla, ale myslím, že tam byly jen obrázkové PULky
Já jsem dělala objednávku včera odpoledne, ještě že tak, večer bych začala přemýšlet, jestli náhodou nutně nepotřebujeme obrázkový AIO :grinning:
28. srp 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo a jsou doplněný i kalhotovky a zrovna vzory co potřebuju :D a to jsem muži slíbila, že v září neobjednávám :D
28. srp 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dandelion vzory co potřebuju :grinning: dobrý :grinning:
28. srp 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dandelion hele, tak ještě máš srpen, to stihneš :wink: :grinning:
28. srp 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi teď jsem právě objednávala dvakrát :D
28. srp 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion A to jsem si o sobě myslela, že jsem plenkový maniak a závislák :grinning:

Ty anavy pulky.. mají tvar stejný jako anavy flísáky? Pořád přemýšlím, jestli je "potřebuju" tak nutně :grinning:
28. srp 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi no jo jenže já mám kalhotovek teprve 6 :D potřebju nasbírat tak 15 :D :slight_smile: Anavy Pulky mají úplně jiný střih než fleesáky.. :slight_smile: a jsou nejlepší :slight_smile:) ;) fakt jsou :D :slight_smile: ovšem že z toho co mám já :D :D :D
28. srp 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Tak to pak jooo :slight_smile:, 6 je opravdu málo :slight_smile:. Tak v tom případě jsem maniak a závislák :grinning:. A těma pulkama mě teda fakt nahlodáváš.. ach jo.. :grinning: a to jsem si říkala, že už fakt NIC nepotřebuju :grinning:. Ty máš tu patentkovou verzi? nevypadá to, že by se chtěly patentky používáním vytrhávat?
28. srp 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi mám i patentky i SZ.. každý má svoje.. ale vytrhávat se podle mě neplánujou :D
28. srp 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion díky :slight_smile:, to je zase téma k přemýšlení :grinning:.
28. srp 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi že prosím :D
28. srp 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já mám kalhotkovek taky 6 kusů...
ted jsem objednala vv, kalhotkovky dávám jen na noční spánek, ale je fakt, že malá ted šíleně čůrá, takže čč už vůbec nepoužívám a selhávají i AIO a kapsovky, který jsem dávala na ven, tak ted nevím, asi budu muset nakoupit noční Anavy a na ven bud jednorázovky nabo kalhotkovky :unamused:
@mahafi já ti nevím, ale z tech Anavy pulek mám takový rozpačitý pocity, mám problém pod ně nacpat kalhotkovku, vždycky to někde vyčuhuje a to by snad měly být i na tu noční plenku :unamused: jinak s emi zdá, že jsou oproti ostatním pulkám brzy zasmrádlý, ale zase ty patentky vypadají kvalitně
28. srp 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, budu prodávat TB easyfit onesize AIO 2012, žlutá se třemi prasátky na patentky a vlňáčky Merinostar, taky na patentky, švestková barva, velikost M/L - 7-15 kg. Ta plenka použita všehovšudy 3x, mně se ten systém nelíbí a navíc pro nás už je málo savá, takže bych ji musela dávat jedině na doma, což mi přijde škoda, to ji radši prodám. Ty vlňáky měla na sobě jednou, já mám prostě pocit, že jí to musí škrábat, takže je vyřazuju. Kdyby měl někdo zájem, tak se ozvěte, nechám to za nějakou rozumnou cenu.
28. srp 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi TB EF ti přijde málo savá? co se ti na ní nelíbí? zrovna ty žluté mě lákají/lákaly, ale tak nějak odolávám... :slight_smile:
28. srp 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 jo, TB EF :unamused:
28. srp 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek