• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
@bamboolik Ty Kikko bambusové věci se sráží snad všem, aspoň co jsem četla... Jinak s tím octem a kyselinama je to záhada, není mi jasné, proč by to mělo zrovna tu viskózu ničit, to by pak platilo i pro ostatní viskózy, ne?
3. zář 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím.. našla jsem na nosenideti tuto fotku a chci ty botky.. nevíte co jsou zač?
3. zář 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aemmi neboj :slight_smile: 2 děti není žádná sranda, obzvlᚍ pokud jsou fakt živější a navíc blízko u sebe, ale zase život se stane o to pestřejším :grinning:
@janistr a myslíme obě ty hrubé, co jsou olemované? Ty totiž tvar nemění jako klasické Kikko
3. zář 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivuska.h taky nevím, jak je to doopravdy, ale já s tím prostě nemám dobrou zkušenost, úplně ty vkládačky přestaly sát. Možná je to fakt jen typem vkládačky, ale upřímně moc se mi nechce testovat na ostatních plenkách :sweat_smile:
3. zář 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Boty nevím, ale šátek vím :grinning:
3. zář 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Nemůže to spíš být inkrustacema? V čem jsi to prala?
3. zář 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h když já chci ty botyyyy :D
3. zář 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivuska.h batole, pračka, standardní voda, nic zvláštního
3. zář 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se vybavit na zimní šátkování? Od A do Z... chci nosit svou bundu a kapsu od MaM... ale co pro malou?
3. zář 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Aha, tak to nevím. Já myslím takové ty ubrousky 30x30, co se prodávají po 9 ks v balení. O jiných Kikko vkládačkách ani nevím :slight_smile:.
3. zář 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr mají torchu jinou gumu nahoře.. ale jsou taky dobrý :slight_smile: díky :slight_smile:
3. zář 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Podle mě to není guma, ale vršek návleků, ale nevím... :slight_smile:
3. zář 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr no jo to mě nenapadlo :D to je dost možný :D
3. zář 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Nebo možná spíš ponožek, návleky by byly vyšší.
3. zář 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr ty budeš malou nosit v zimě?
3. zář 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Určitě budu, minimálně na cvičení, plavání a na výlety :slight_smile:.
3. zář 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Botky jsou Salig, měla je kamarádky dcerka a jsou opravdu super, hodně hřejivé :slight_smile: Kromě funkčního oblečení, kukly a teplých botiček nic extra nepotřebuješ, potřebný počet vrstev vychytáš hladce za pochodu.
3. zář 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Našij si do bundy klín ohraničený padnoucími zipy a nos malou pod bundou, tak jsem to dělala já.
3. zář 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek a kolik cca bodyček? a máte někdo to rostoucí MaM? myslela jsem jedno to a jednou outlastový.. a co na nožky?
4. zář 2012 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Taky teda nemám zkušenosti se zimním nošením, ale mám dvě outlastový bodyna a plánuju ještě jedno merino, kukličku, nějaké teplejší capáčky. Na nohy buď normálně tepláčky, nebo merino kamašky a návleky. Pokud by to nestačilo přidala bych ještě punčocháče. A softshelovou ochrannou kapsu, protože pod bundu se mi malá taky nevejde.
4. zář 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Sallingy to nebudou, ty nemají nahoře ten úplet, ale jinak jim jsou podobný, my je měli, vlastně asi je budu používat i letost, teda já ne, Kája samozřejmě, byla jsem s nimi moc spokojená, opravdu dobrej kousek :slight_smile:
4. zář 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to je možný, že to nahoře vyčuhuje z pod tech botek. Každopádně Sallingy můžu určitě doporučit, využití dlouhodobé a to nejen na nošení @dandelion :slight_smile:
4. zář 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr takže budeš kupovat, nebo máš tuto? http://www.malvik.cz/Nositka/klokanky/Beco-Softshellova-kapsa-na-nositko a myslíš že stačí?
4. zář 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr hehe :D to ta výbava na zimu vyjde poměrně draho co? :slight_smile: Merino body budeš kupovat to MaM?
4. zář 2012 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion bodyčko asi toto: http://www.nosenideti.cz/karta_zbozi/149/COSVBD1/Cosilana-V-Body-dlouhy-rukav-prirodni/ a tu kapsu, cos házela odkaz. Já myslím, že to určitě bude stačit. Bude se hřát ode mě.
4. zář 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr no a není už lepší koupit to rostoucí?
4. zář 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim,prosim o radu....jake jsou plenky Aio SKETCH frote? Maji na ne super akci...
4. zář 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 všechny plenky Sketch jsou bohužel šmejd, určitě je nekupuj, já s nimi osobní zkušenost nemám, ale pár holek odtud je zná...
4. zář 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka85 spatne, o kvalitě vypovídá i jejich množství v bazárku :slight_smile:
4. zář 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek