• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@andulqa Máme na patentky i na sucháč na 2,5 měsíční mimčo. Sedí perfektně na všechny kalhotovky, které máme i na plenky na rovno. Měla jsem po první IV soft, tak jsem vzala jedny Anavy PUL . Teď už máme 3x Anavy PUL a IV dávám, jen když Anavy zrovna máme všechny pokaděné. Mě tedy víc vyhovují na sucháče, s patentkami prostě nekamarádím. :slight_smile:
5. zář 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Hoď foto, celkem by mě to zajímalo :slight_smile:
5. zář 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulqa tak já anavy PUL s potiskem na suchý zip používám zatím cca týden, takže asi nebudu úplně objektivní - ale zatím jsem si nezvykla jak je na zadečku taková kapsa (na zasunutí čč nebo vv narovno), tak když je oblíkám a chci si je podsunout, tak se mi to tam hrne..což mě trošku točí :sweat_smile: :grinning: Doufám, že jsem to napsala pochopitelně..Ale určitě to chce vyzkoušet, každému vyhovuje něco. Nám dlouho vyhovovaly Imse Vimse Soft ve velikosti NB - vydržely snad do 6,5kg! Thirsties taky nejsou špatné, ale mám zatím jen půjčené, tak je nechci moc "ničit", protože jsou na sucháče, které tam jsou už docela jeté.

@aideen foto foto :grinning: Jinak já jsem zezačátku dávala Anavy kalhotovky bez vycpvání - jen kalhotky a byla jsem spokojená, stačilo to :slight_smile:
5. zář 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi záleží jaké máš dítko. Dany ve 2letech nosil stejné kalhotovky jako Domiš teď v půlroce :sweat_smile: samozřejmě vydržely míň, ale seděly.
5. zář 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka tak by to asi mělo být, ale když zapínám třeba vycpanou pastelku, nebo i některý ostatní, tak nevím, nevím :unamused:
5. zář 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi pastelku taky měli oba :slight_smile: vycpávala jsem ji prefoldem. U robustnějších dětí by mohl být problém s krátkýma "ušima".
5. zář 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka no to je přesně ono a to mi Karolína nepřijde zase až tak tlustá :unamused:
5. zář 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h oki :slight_smile: Až ho do plenky znovu zabalím tak vyfotím. Mám ale jenom jednu a ta je momentálně pokaděná v kýblu :slight_smile:
5. zář 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 hned jak vyperu, máte ho tady :grinning:
5. zář 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vím, že je to těžce OT, ale prošla mi doma ta original celošitá vonzibunda :D.
5. zář 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@janistr super! :slight_smile:
5. zář 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosim, máte zkušenost - když se mimču dává železo, jdou pak vyprat pokaděné plíny??
6. zář 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous Me to vyprat slo,spis je problem se zacpou.. Takze ja doplnuju malemu zelezo pres moje mliko,proste beru to ja a tim se u neho vyhnu problemum. Spis mi neslo vyprat,kdyz mi ty kapky primo na tu plinku nebo na obleceni kaply.
6. zář 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous mám zkušenost.. nedávat železo..
6. zář 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik No ale zelezo se prave do MM nevstrebava:sweat_smile:, proto se musi podavat primo (bud kapky nebo pak teda az z prikrmu...) A cim jsi to prala? ja peru v batoleti a na fleky zlucak...staci to?
6. zář 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous Železo do MM jde - základ je, že musí mít kojící matka dostaek železe, pak ho má i dítě. Dokonce je z MM železo až několikanásobně lépe vstřebatelné než ze zeleniny, masa.
6. zář 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq Moje dr. mi rekla, ze nestaci, abych brala zelezo ja:sweat_smile: A ja sama ho mam celozivotne malo, brala jsem ho na konci tehu, ale malej se narodil o 3 tydny driv, takze si nestacil udelat zasobu v brise ode mne...
Ale ja se tu neptala, jestli mam davat nebo nedavat zelezo - chci vedet, zda dela fleky na pline a zda to jde vyprat:wink: Takze prosim odpovedi na mou otazku:wink:
6. zář 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Tě potěším, bez kravského mléka se železo lépe vsztřebává a když budeš jist dost masa a listové zeleniny, tak to bude OK.
Už zase peru plínky, nějak se nám moc nedaří bezplenkovka, malá se zas nějak rozpila (poznám to na prsách), objevuje svět a čůrá každou chvilku, často bez varování. Naštěstí čtvercovky docela rychle schnou.
6. zář 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, opět jdu otravovat ... potřebuju se zeptat. :slight_smile:
Mám svrchní pul kalhotky od anavy. Látkujeme cca tři dny a to jenom částečně (na noc a na ven dávám jednorázovky). Dneska, když mi na jedny svrchňáčky malinko protekla vaječinka, tak jsem je otřela vlhkou houbičkou, optáchla a pověsila. A když jsem je věšela, všimla jsem si, že jak je gumka kolem nožiček, tak se tam začíná oddělovat taková jakoby blanka (asi ten pul??). Je to normální? Má to takhle být? Mám strach, aby mi nezačaly provlhat. Navíc mi to přijde divné, proč se to stalo? Jak malý pořád hýbe nožkama? Jsou používané na střídačku s jinýma. Na těch to není ... zatím. :frowning2:
6. zář 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulqa Já mám Anavy PULky troje - dvoje na patentky a jedny na sucháč... Jsem moc spokojená, takže doporučuju :slight_smile:
6. zář 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Určitě by se tam nic odlupovat nemělo, zkus to kdyžtak vyfotit...
6. zář 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi to tak nějak podařilo vyfotit. Sice to není nic moc ostré, ale jde to vidět.
6. zář 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr výš je foto
6. zář 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen s anavy zkušenost nemám, mám jiný pulky, ale dle mě by se to dělat nemělo, tím mně za tři dny používání...
6. zář 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi dost mě to štve, zvažuju reklamaci :frowning2: Zase tak málo peněz to nestálo :frowning2:
6. zář 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen To by dělat tedy fakt nemělo - šla jsem hned juknout na ty svoje, které používám cca měsíc a několikrát jsem je zapírala, když proteklo kakání a jsou v pořádku.. Jo a malá je taky přebornice v kopání, tím to určitě nebude :wink: Já bych je reklamovala..
6. zář 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a trefte mě něčím po hlavě - došly mi celulózové separačky, tak jsem je objednávala a při tom do košíku přihodila Anavy na sucháč, Anavy na snapku, jedny svrchňáky Thirsties a nějaké další blbiny - no jo...dorazila mateřská.. :sunglasses: Muž mě sežere :grinning:
6. zář 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@luciesofi ach jo :frowning2: Na tohle já mám štěstí u všeho :frowning2:
6. zář 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen A jsou to ty jednobarevné nebo s potiskem? Podle rubu to nepoznám :slight_smile:
6. zář 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Hmm, tak to je fakt na reklamaci..Ale já myslím, že s reklamací nebude absolutně problém, tady není fakt co řešit :-/
6. zář 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek