• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
@brambora20 flees "vkládačka" je spíš separačka.. protože flees ti nic nenasaje ;) dává se k zadečku pro pocit sucha a pro zachycení vaječiny ;) prostě místo separačky :slight_smile: ;) takže já dávala novosklad, na to ikea žínku a na to Irmu.. :slight_smile: ;)
7. zář 2012 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janistr Uáá, ta černá :slight_smile:. Sakra, ale asi budu muset nejdřív prodat tu velkou AngelWings (akorát netuším, za kolik je prodejná).
7. zář 2012 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty bundy jsou fakt krásný :dizzy_face: .. chodící děti se taky nosí pod bundou? (já jen jestli jí potřebuju :grinning:).. já jsem tak nějak myslela, že zima nikdy nepřijde, ale dnešní ráno mě trochu vyděsilo :grinning:, tak to budu muset začít řešit.. :confused: (to je stejně divný, v létě mi přijde neskutečný, že bude zima, v zimě, že bude léto a u miminka mi přišlo neuvěřitelný, že by někdy chodilo :grinning:..)
7. zář 2012 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
ten kabát je krásnej :dizzy_face: ¨
ležení na bříšku flákáme. malej pkně drží hlavu když je v náručí, nebo když leží na někom, ale když má ležet jen tak sám, tak to ho nebaví
jinak teda abych nebyla OT. NUTNĚ se musím rozhoupat a pořídit si nějaký krásný a reprezentativní kalhotkovky. když přebaluju mezi papírovýma maminkama, tak abych dělala parádu, když už sem jinak "divná" :grinning:
7. zář 2012 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janistr Proč jsi sem ten odkaz dávala, zlá ženo?! :grinning: :grinning:
7. zář 2012 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@zlilly Jasně, reprezentativní kalhotovky jsou základ :dizzy_face:
7. zář 2012 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě jsem se zapomněla pochlubit.. byly jsme teď u dr. 3x za sebou (napřed preventivka, pak angína a pak kontrola :grinning:), pokaždý jiná dr. a pokaždý obdivovaly plínky :slight_smile:. Ta jedna říkala, jak je to hezký, že v těch látkovkách to jde takhle dopředu, u tý mi přišlo, že o tom něco ví (nebo že by i sama látkovala? :slight_smile: ).Potěšilo mě to..
7. zář 2012 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ha ha :D ještě že nemají velikost 46 :D :slight_smile:) protože jinak bych musela muže fest přemlouvat :D :slight_smile:) takhle si budem muset poradit s kapsou.. :slight_smile:) Jinak můj poznatek.. na čč narovno sedí líp Pulky Anavy se SZ než s patentkama :/ patentkový se mi pořád divně krabatí.. ty se SZ utáhnu a hezky drží.. :/ teď přemýšlím ještě o dalších pulkách, nebo jestli to "přežiju" :D :slight_smile:)
7. zář 2012 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr Tak ten kabát chci k narozeninám, mám je v říjnu, takže ideální :grinning: Díky za tip, je dokonalý.
7. zář 2012 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Nam plinky nikdo nikdy nekomentuje, jen health visitor tehdy u nas doma. A to na vazeni jsme vzdycky tri vedle sebe, co prebalujeme. A samzorejme nosi ty pekne, ne ze ji dam bilou totsbotsku.

A dneska na ockovani, byla v bodycku, a sestra rika, ze ma velkou plinu, tak rikam, ze to je latkovka. Mela LL bambusku a opicky, ale nebylo to videt. Tak nejdriv nechapave koukala, pak jsem to zopakovala a rekla aha. Ale vypadala spis, ze netusi.
7. zář 2012 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek kdyz jsem byla s malym na kontrole u doktorky a vybalovala jsem ho na zvazeni, tak si vedle stojici maminka vsimla opicich swaddlebees simplex a byli jsme pochvaleni, pry s prvnim ditetem taky latkovala a s druhym se na to opet chysta najet. No a vcera jsme byli na kontrole kycli a to mel tyrkysovou bumgenius a bylo videt, ze na to pan doktor kouka :slight_smile:
7. zář 2012 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dandelion Dandelion, taky tak... špekuluju, jestli bych se vešla do velikosti 42-44, ale obávám se, že spíš ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale my zas tak moc nenosíme... šátkařka ze mě teda nebude a nevím, jestli na případnou 3 min tam + 3 min zpět cestu do a ze školky s manducou pořizovat bundu :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2012 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka5731
@dandelion Ja si take oddechla, ze ta 42-44 by ais byla tesna :slight_smile: Bunda je to pekna, ale jelikoz, nezvladam umotat malou do satku, takze bunda fakt ne.
7. zář 2012 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr Ty kabáty jsou nádherný!! O čekací době na Vonzibundu mám info z loňska, kamarádka objednávala v říjnu a bunda byla v lednu.
7. zář 2012 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@madlisek Hm, to už bude půlka zimy pryč... Paní se mi teda zatím neozvala, takže nevím, jak je to aktuálně, ale myslím, že to bude spíš horší. Čímž se pro mě zřejmě vyřešilo dilema :slight_smile:.
7. zář 2012 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr Tak aspoň tak :slight_smile: Jinak v bazaru na nošení dětí je momentálně několik nosících bund (ale taky bych šla do kabátu :slight_smile: )
7. zář 2012 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosím o radu :slight_smile: Nějak tak mám pořád v hlavě to látkování, ale nemám úplně odvahu pořídit hned celou výbavu tzn.vrazit do toho spoustu peněz :sweat_smile: Takže ráda bych si to nejdřív nějak vyzkoušela :wink: Tak bych chtěla koupit 1-2 kusy "něčeho" někde na bazaru. Ale čeho? :grinning:
7. zář 2012 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@eicul82 kalhotovkami anavy určitě nic nazkazíš a k tomu nějaký pul svrchňáčky :slight_smile: (třeba thirsties, imse vimse, haipa daipa, anavy..)
7. zář 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@eicul82 koupila bych kalhotkovou plínku Anavy, ty teda v bazaru moc neseženeš, ale pokud by ses rozhodla nelátkovat, tak je dobře prodáš... A na to PUL svrchňáky, ty už v bazaru seženeš dobře, myslím. Čtverce předpokládám motat nechceš. A nebo bys chtěla "vše v jednom"? To je plínka, která má buď patenty a nebo kapsu, tak připneš/vložíš savé jádro a už to obsahuje kalhotky, takže přebalení je vlastně v jednom kroku, jako s jednorázovkou.
7. zář 2012 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@eicul82 doporučovala bych dvoje PULky, značky psaly holky, kalhotovku Anavy a Anavy bambusovou vv vel. M, snappi sponku. Můžeš zkusit i novosklad ze čtvercovek, ty máš určitě nějaké doma.
7. zář 2012 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, prosím o radu, mám koupeno 6 vv anavy bambusek velikost M a chci jich ještě pár dokoupit (tak 4). Ale váhám, zda dokoupit taky jen v té velikosti M nebo koupit třeba aspoň 2 S? Vím, že ty M jsou univerzálnější, ale přemýšlím, jestli by ty S nebyly lepší pro úplně malé mimčo, třeba jen tak narovno do svrchních kalhotek a pak je používat jako vkládačku? Nebo to stejný půjde i s M?
8. zář 2012 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kalipso já jsem třeba na malý miminko radši používala S, M až později.., ale spousta holek tu měla rovnou M a chválily si to..
8. zář 2012 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kalipso ja to mam stejne jako mahafi... podle mě to není chyba mít několik vel. S, na malé mimčo je to lepší, pak jako plínka narovno a nebo dodatečná vkládačka do jakékoliv kapsovky, je to hodně variabilní. Malá má 5 kg a používáme už i vel. M, ale na kalhotkový sklad mi Mko přijde velké (ale jde to v pohodě použít) a i narovno to musím složit napříč prošití (protože je to jinak dlouhé), a i tak to dělá docela velký balík :wink: Sko dávám ráda do flísáků. Takže za mě když už někde ve výbavičce šetřit, tak ne tady :slight_smile:)
8. zář 2012 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eicul82 hele a moc si nedovedu představit, že kdyby sis pro začátek koupila pár NOVÝCH kalhotkových Anavy a nějaké lepší svrchhňáky, že by tě látkování nechytlo :grinning:
8. zář 2012 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@kalipso My taky jeli hned Mko... Jako řekla bych jde to, ale úplně od věci pořídit i Sko není... Určitě použitelné bude na malé mimi i potom jako vkládačka např...
8. zář 2012 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@katyxq @ivuska.h @mahafi Já naušnice nemám doteď :wink: Párkrát jsemsi aj říkala, že bych si je aj dala (na střední plesy...), ale stejně jsem do toho nešla... Takže asi nemusím psát, jestli je Elinka má, že :grinning: Až přijde, že je chce, tak jí je dám, v pubertě, ve školce... Co já vím o jejich preferencích, že? :slight_smile:
8. zář 2012 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kalipso Já mám Sko 2x a Mko 4x... Bez Ska bych asi vystačila, ale přeci jen je pro malé miminko kalhotkový sklad z něj mnohem pohodlnější, nemusí se zakládat a tak.. Já bych pár vzala, pak je použiješ jako vkládačku...taky to tak plánuju :slight_smile:
8. zář 2012 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciesofi co že prodáváš pulky anavy? :/
9. zář 2012 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion @luciesofi taky jsem si všimla.. :slight_smile:

taky jsem dala pár věcí do bazárku..
9. zář 2012 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr to je nadhera, ta bundicka :slight_smile:
9. zář 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek