• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@dandelion
@mahafi Chci místo nich pořídit hnědé s kytičkami :grinning:
9. zář 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi jo tááák :slight_smile: mám je ráda moc :slight_smile:) jen mě nějak štve že nejsou tak dobrý na čč na rovno.. :/ nevím jestli ještě koupit jiné.. a nebo spíš koupím na doma fleesáky... :slight_smile:)))
9. zář 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion :grinning: Já už jsem si dala zákaz :grinning: Už jen potřebuju prodat ty, co mám v bazaru a pak nakupuju :slight_smile: A jaké PULky používáš na čč na rovno??
9. zář 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pouštím se do nákupu první látkové výbavy. Které svrchní kalhotky se vám osvědčily na klasické čtvercové pleny??? Děkuji
9. zář 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi já používám anavy.. ale patentkový se krabatí.. sucháčový jsou lepší o něco, ale nejlíp paradoxně sedí Baby Lucy.. a taky dobře seděly Blueberry.. ale ty mi provlhaly, tak jsem je paní vrátila..
9. zář 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foaji na novosklad rozhodně Haipa Daipa.. ;)
9. zář 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foaji Za mě HD a Anavy :slight_smile: HD zrovna dvoje prodávám :wink: :grinning:
9. zář 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion u nás zas líp seděj Anavy patentkový... na sucháč nekrejou kus plíny u nohy :wink:
9. zář 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion tos měla Blueberry nějaký použitý? že provlhaly?
9. zář 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Taky mi líp sedí sucháčový, na cokoliv :slight_smile:. Ty patentkové se mi pořád někde krabatí, asi jak je ještě dost zmenšuju, možná to bude lepší, až malá poporoste.
9. zář 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 ale na kalhotovku.. to s nima taky nemám problém :slight_smile: malá má přes den čč narovno doma.. ;) Blueberry jsem měla z bazárku tady.. a asi jedny nový koupím! :slight_smile: ;) jsou podle mě výborný, ale po dvou letech používání hold ten PUL odejde.. :/ provlhly i přes vycpanou anavku..
@janistr no teď jsem patentkový "zvětšila" a sedí už zase mnohem líp na kalhotovku :slight_smile: ale na čč to prostě není to ono :slight_smile:))
9. zář 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@foaji Mám na čč na rovno IV soft. U staršího (více se hýbajícího) mimča trochu škrábou na břiše,ale jinak na čč na rovno nám sedí ze všech nejlíp. U prvního jsem měla jen je. Teď na 2,5 měsíční máme IV soft a Anavy - na patentky i sucháč, sedí nám oboje dobře na čč na rovno, jen se sucháčem se mi líp manipuluje, a u Anavy je líp řešený, tak že bříško škrábat nebude.
9. zář 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek Štěpánce Anavy na SZ poškrábaly bříško.. když jsme jí nosili v klubíčku :/ ale za to nemůžou ;) teď jsem je zkusila "povolit" a sedí o dost líp.. :slight_smile:) tolik se nekrabatí.. :slight_smile:
10. zář 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek
@dandelion u nás sucháč u anavy pulek taky poškrábal bříško... hlídala babička, tak nevím, jak to holky dokázaly, ale přebalovala jsem předtím já... :wink:

Blueberry jsou výborný, já jsem začala hned u nich, nemám vůbec zkušenost s IV, HD, BL, Popolini a těmahle frekventovanýma značkama :slight_smile:
10. zář 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion
@lenka5731 Helča měla taky jednou poškrábaný bříško i z Anavek, ale teď si na to dávám pozor a tu látku nahoře víc jakoby vytáhnu a je to bez problémů.
10. zář 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr tak víš jak.. když dítě bude ležet tak dobrý, ale jakmile ho nosíš (my nosíme v klubíčku skoro vždycky) tak se tomu nevyhneš.. prostě se na to musí myslet :slight_smile:
10. zář 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Taky nosím v klubíčku, navíc Helča už zvedne obě nohy tak, že si je naráz strčí do pusy, takže tomu kontaktu se sucháčem se nedá zabránit :slight_smile:.
10. zář 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr Štěpi předevčírem teprve nohy objevila :D :slight_smile:) je lenoch.. ale tak já na ní spěchat nebudu.. začala i později pást.. prý i hraje roli, že je narozená o tři týdny dřív.. zatím se naučila vše jen později.. otáží se jen na bok a když je bez plenky, tak se přemísťuje jak píďalka.. :D :slight_smile: po celým koberci.. ale prostě na to bříško se jí nechce.. občas přehazuje už nožičku, ale víc nic.. ale asi je to otázka pár dní :slight_smile: ;)
10. zář 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
capáčky MaM nebo Saling? :slight_smile:)
10. zář 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Asi to bude tím, že ještě není tolik pohyblivá. Myslím, že i IV poškrábaly bříško starší dceři, až když byla trochu starší a víc se hýbala. V klubíčku moc nenosíme, většinou na tygříka....
10. zář 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Irma má dneska svátek, tak nezapomeňte všechny doma popřát :grinning: :grinning:
10. zář 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
10. zář 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu teď trochu OT - vidím, že tu řešíte oblečení na nošení :slight_smile: Chystám se pořídit ochranou kapsu MaM. Do čeho obléct Magdí? Mám objednané nějaké outlast oblečení (polodupky, kalhoty, čepičku - ještě chci body, ale neměli ho v žádné hezké barvě :grinning:) a na nožky capáčky Eisbarchen.. Pak ještě asi pořídím nějaké Merino..
Poraďte, jak udělat, aby jí nebyla ani zima, ani vedro :slight_smile:
10. zář 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Neboj, Madla na tom byla dost podobně.. přetáčet se na bříško začala až těsně před půl rokem.. :slight_smile:.
10. zář 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kolik tak máte plínek? Máte tak těch doporučených cca 25 a nebo víc?

Já jsem teď prala plíny po třech dnech, už přes 24 hodin visí na balkoně a teď jsem v šuplíku spočítala, že mám stále k dispozici 25 plen... a žádný béčkový, je tam třeba 10 kalhotkovek Anavy :confused: A to jsme nepoužili ani jeden čč. Jsem teda fakt šílený nákupčí. Nikdy v životě jsem na nákupech čekoholiv neulítla tolik jak na plínách :sweat_smile:
10. zář 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenka5731 Ani mi nemluv. Už jsem si dala stop stav pro nakupování. :grinning: Po první dceři jsem měla méně savé plínky (ale i tak jsme s nimi v pohodě vystačily do 2 let...), tak že jsem teď kupovala bambusové. A to jsem i u první chtěla původně kalhotkové jen na spaní a na procházky. NAkonec jsem jich měla 20 ks (sice méně savé, jako IV froté, flanelové a pak Ella ´s house). Teď jsem podlehla a koupila nějaké LL a Anavy, tak že mám teď k těm po první ještě i 13 bambusových a 2 ks LL bavlněných. Tak že už jsme na 35 ks. Přistihla jsem se, že nejdřív sahám po Anavkách, pak po LL a když je hodně mizerné počasí (což teď bude častěji) a plínky moc neschnou, tak teprve sáhnu po těch po první dceři..... :grinning:
10. zář 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenka5731 To se blbe scita, dkyz je neco v kybli, neco susim, neco v supliku, neco na prebalovaku :slight_smile: Od oka bych rekla, ze tak dva tri kousky, maximalne pet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek jak dva tři kousky, maximálně pět? nerozumim :grinning:

já jsem to taky přesně nepočítala všechno, jen vim, že po 4 dnech používání látkovek je k dispozici ještě 25 plín.
10. zář 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Já mám teď 9 kalhotovek (8 Anavy, 1 BL), 6 vv (Anavy), 4 AIO (1 Anavy, 3 TB), 2 plíny s chobotem z Fleru a 30 čč. Doma přes den dávám čtvercovky a vv, na noc a na ven kalhotovky a AIO :slight_smile:
A to mi přijde, že už jsem za to utratila nehorázný prachy :slight_smile: Ty jsi fakt blázen! :grinning:
10. zář 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek