• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@lenka5731 jo tihle. Me zmatlo, ze na pytlich nebyli. Sloni pekni. Ja se tesim na minky velrybky ted.
11. zář 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek ja chci sovy! Skoda, ze jsem si rekla, ze chvilku nebudu kupovat nic od plinek :grinning:. Pytle mem dva - velky a maly, jeste stredni by se hodil :slight_smile:.
11. zář 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa Já tady nemohu odpovědět, píšu SZ.
11. zář 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek taky jsem nechala koupit nějak moc papírovek, protože spotřeba zezačátku byla šílená a nakonec toho hodně zbylo, :slight_smile: pak jsem ty 3 balíky papírovek pak dala kamarádce na novouška (taky normálně látkuje, ale do porodky a na ty první dny :slight_smile: )...
11. zář 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 tak U Hanky se na ně zatím nechystají, ale paní mi nabídla, že mi ho individuálně objedná, ale výhledově až tak za 2-3 měsíce....
11. zář 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 fakt až tak? :grinning: Teď doufám, že jsem ti nepřekazila nějakou plánovanou "výměnu" a taky že jsem nezklamala holky, které si brousily zuby na super úlovky na bazaru :wink:
11. zář 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odbocim od plenek. Kdyz jste se bavili o outlastovem obleceni - je treba u vseho volit vetsi velikost (u kalhot, u kombinezy) stejne jako u body? Nebo u ostatnich veci ty velikosti sedi? Planuju tam neco dokoupit a nechci dopadnout jak s bodynem velikost 62, ktere maly nemel ani na sobe, protoze jsem mu ho nenatahla pres hlavu :slight_smile:.
12. zář 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk to bych ti ho i ja louda preposlala driv asi. Kdybys chtela.

Holky, hlasim dnes dvakrat bezplenkove kakani do umyvadla. Jdu shanet kyblicek. Ona totiz u toho nebreci na rozdil od tlaceni na prebalovaku. Tak to zacneme zkouset. Ja probouzeci vzdy nechav v pline, at me neohidi pri prebalu, tak budu zkouset nocnicek teda.
12. zář 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlatelevizeedna u toho outlastu mi přišlo, že kalhoty, čepice velikostně sedí a body jsou o číslo menší
12. zář 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq dekuju, chci brat urcite jak kalhoty, tak cepku.
12. zář 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Body se podle mě snese klidně i o dvě čísla větší. Jinak ten materiál je hodně pružný, takže s přetahováním přes hlavu určitě problém nebude. Helenka teď nosí většinou 68, body máme 80 a sedí krásně (jen rukávky mají rezervu), navíc vypadá, že se fakt hodně natáhne.
12. zář 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr @zlatelevizeedna taky máme body o dvě čísla větší a akorát jsou dlouhý rukávy :slight_smile:.. a díky @katyxq za info ke kalhotám a čapce, taky jsem se chtěla ptát :slight_smile:.
12. zář 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr tak uz jsem objednala, maly ted nosi outlast bodyna 68 a jeste mu jsou dobre, tak jsem mu vzala 74 a ostatni obleceni ve velikost 68, v nejhorsim vyuziju moznost vraceni do 14 dnu, kdyby mu to nebylo.
12. zář 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dámy, s malou se pokoušíme o látkování. Zatím máme asi 50 čtvercovek, vv Anavy (3ks) a troje svrchní PUL kalhotky. Chtěla bych ještě objednat nějaké AIO. Koukala jsem, kde se dají sehnat za dobrou cenu anašla jsem tohle: http://viewitem.eim.ebay.cz/Baby-AIO-Reusable-Cloth-NAPPYcover-insert-BirthPotty/220726766333/item na eBay. Nemáte s nimi někdo zkušenost? Vypadají moc pěkně a cena víc než příznivá...Díky za názory:slight_smile:
12. zář 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim, ze v pracce ted predepiram bambusky LL a TB dvojky :slight_smile: Asi uz na ne brzy bude cas, jednicky zacinaji byt nizke v pase. A teda ta tvrda voda je des, ty nove jsou tak jemnoucke.
12. zář 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Bože co to má být na Anavy!!!! Ach :D :slight_smile:) krása a nádhera a obě dohromady :D
12. zář 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dandelion Jediné štěstí, že jsem si teď oblíbila kalhotovky na sucháče a snapku.:slight_smile: U těch nové vzory nejsou. Stejně už jsem si dala stop stav, ach jo.:(
12. zář 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion
@betysek No, já si dala na září taky stop stav - po objednávce funkčního oblečení... :slight_smile:. Říkala jsem si, že bych s dalšíma plenkama vydržela do Vánoc, ale teď mám teda velké pochybnosti... :slight_smile:. @ivuska.h A já mám být zlá žena kvůli odkazu na kabát, pche!
12. zář 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ad outlast, také mám zkušenost, že kalhoty jsou velikostně v pořádku, ale zrovna čapka (nemám zkušenost se všemi, jen s tou zavazovací) mi přijde, že je menší. Dcerka má teda dost bujnou kštici, tak to možná bude culíkama, ale příště budu brát určitě větší číslo :slight_smile:
12. zář 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že jste tady "soutěžily", kdo má kolik plen :slight_smile: já jsem tedy oproti vám žabař:
1) cca 27 ks čč
2) 5 ks vv Anavy S (používám teď už jen jako vkládačku na noc, jinak už jsou malé) a 3 ks M, ty používám na noc na kalhotkový sklad
3) 5 ks bambusových plen s chobotem, používám na noc, hodně sajou, ale taky sakra dlouho schnou
4) 2 ks Anavy kalhot¨ková jednovelikostní
5) 2 ks IB SIO M (používám, ale už budou brzy malé)
6) 2 ks IB Tutto (jednovelikostní, ještě jsem je ale nepoužila)
Ráda bych časem sehnala víc kalhotkových, Anavy mi vyhovují asi nejvíc, ale chci vyzkoušet i nějaké jiné.
12. zář 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A měla bych ještě prosbičku, u HD kalhotek se mi porušil PUL zátěr u patentek, jak se vytahuje ta látka, když se patentka rozepíná. Kdysi jsem tu četla, že to jde nějak opravit, ale samozřejmě jsem úspěšně zapomněla jak :slight_smile:, nevíte někdo?
12. zář 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Ad Anavy - chvíli jsem měla v košíku jednu plenku (tu světlemodrou achhhhhhhhh) a kytičkové svrchňáky, které chci a potřebuju, ale nakonec zvítězil pud sebezáchovy (= nechci na konci měsíce jíst suchý rohlíky :grinning:) a odhlásila jsem se... Teď jsem tam mrkla a už jsou pryč...uf! :slight_smile:
12. zář 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@ptjj Péťo, dorazily ty PULky Thirsties - teď se perou, zítra je vyzkouším v praxi a poreferuju :slight_smile:
12. zář 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi :D :D :D jsem ráda že nás je víc :D :slight_smile:) ale nutně potřebuju tu béžovku a ještě jedny fleesáky.. akorát se mi líbí pořád jen ty fialové :/
12. zář 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion Čekalas ode mě něco jiného? :grinning:
12. zář 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@madlisek vzala jsem o kousek vetsi s tim, ze kdyz tak bude na pozdeji. No, tak kdyz tak bude na hned nebo na dalsi dite :slight_smile:.
12. zář 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi já tam radši nechodím, když mi přijde mail......co oči nevidí... :wink:
12. zář 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@luciesofi jj, ok, budu čekat na info :wink:
12. zář 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Taky jsem se radši nedívala ... už tak mám plenkovou výbavu ponékud naddimenzovanou :grinning: (40 čtvercovek, 10vv - ty momentálně nepoužívám, 15 kalhotkovek Anavy, 3 Anavy easy, 2 flísáky Anavy, 1 PULky Anavy a 1 HD, plus 2HD a 1 Thirsties, co jsou už malé)
12. zář 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek