• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@helulela ne, ne, uz jsou pouzivane, ale jsou to HD, tak me to docela mrzi, i kdyz jsem to trochu cekala, kdyz jsem videla, jak ta latka kolem patentek pri rozepinani pruzi.......tady se to nikomu jinemu s HD PULkama nrstalo?
@pampeliska1 v podstate jako @janistr, omotam kolem telicka a jeden cip jeste zasunu za lem toho druheho, jestli chapes, jak to myslim
15. zář 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj já si nedávno všimla prasklinek na uchu u SZ na Thirsties, už jim budou skoro dva roky a jedou nonstop
15. zář 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela no, tak tyhle jedou necelé tři měsíce :unamused: kupovala jse z druhé ruky, ale byly nepoužité
15. zář 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
K novoskladu a snapce - já novoskald snapku chytám... Zpočátku jsem to jako některé tady jen motala kolem těla, ale od té chvíle, co naše zvíře zjistilo, že když je rozbalené, může vesele kopat nožkama, tak toho využívá seč může... Než bych jí zapnula svrchňáky, můžu motat znovu..... :sweat_smile: A nepřijde mi, že by byly čč zničené...
15. zář 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela spíš to bude tím, ža Aitu pokud vím nedává lastin. Teda alespoň jsem to někde četla, zkusím pohledat.. Nebo pokud mají lastin, tak to může být problém v technice šití, naše švadlenky s tím taky zpočátku trochu bojovaly, než se to naučily.
15. zář 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Mne se na HD PULkach kolem patentku ta latka jakoby malinko roztahla, ale drzi porad pekne, tu velikost L pouzivame minimalne na noc tak od roka, postupne i pres den, jedou furt dokola na dve deti, pravda ted uz jen na spani, peru je taky hodne casto a na 60, a drzi dobre, to roztazeni je uplne minimalni.
15. zář 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela ale New York! Tam byla Leus v brisku.
15. zář 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi No, mě se už Helča točí na břicho a všelijak, ale mám zmáknutý znehybňující chvat a přijde mi to zas rychlejší, než ještě nandavat snappku :slight_smile:.
15. zář 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ptjj jj, chápu :slight_smile: Přiznám se, že mě nikdy ani nenapadlo, že bych to nepřichytávala snapkou :sweat_smile: Ale tak já jsem těch novoskladů moc neužila..když mi kamarádka dala jednou na vyzkoušení kalhotovku, tak už jsem nechtěla nic jiného :grinning:
15. zář 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ptjj to nepotěší :confounded:
@bamboolik dík, já na ně dneska znovu koukala, když jsem je tahala z pračky, a jsou fakt vytahané, gumka už skoro nepruží
@janinek tak dobře, to je zásadní pro :grinning:
15. zář 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd a kdyz se ti ta latka roztahla, tak ten PUL z vnitrni strany nepopraskal?
15. zář 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Ne, drzi to dobre, nic neprotejka, na to, co uz maji za sebou, jsou to drzaky.
15. zář 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd mně to taky neprotejká, jen jsem si všimla, že ten PUL je poškozený
15. zář 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela A jak dlouho je máš? To je skoro na reklamaci, nebo ne?
15. zář 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona asi dva měsíce. Na reklamaci by to možná bylo, ale nechce se mi do toho. Dávám je Vítkovi na noc, nevadí mi, že netěsní. Kdyby to byla Adova denní plína, to by bylo jiné. Navíc už jsem jednu reklamovala kvůli strženému patentku, paní byla sice moc ochotná, opravili to pěkně a rychle, ale zase platit poštu, pak být nějakou dobu bez nich... do reklamace se mi nechce.
15. zář 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Při reklamaci máš nárok na uhrazení poštovného prodejcem...
16. zář 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik On taky není lastin jako lastin, to je jen obecný název a výrobců je hodně... Ne každý polyuretanová gumička je na plíny vhodná, v průmyslu se to používá hlavně na stabilizaci švů a řasení lehkých materiálů, ta zátěž u plíny je mnohem větší... Já spíš teď přemýšlím, že přejdem na "ne-lastin", protože mě v mnoha ohledech začíná štvát :confounded:
16. zář 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela a tobě tech sucháč u Thirsties vydžel ty 2 roky? Já jsem je už pro malého musela vyměňovat, úplně mi vychlupatěl a to jsem je dávala staršímu jen na noc cca 1 rok. Mám Thirsties duowrap.
16. zář 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela jj máš nárok na úhradu poštovného, my to třeba řešíme nějakým kompenzačním dárkem nebo tak něco. Určitě bych šla do reklamace.
16. zář 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přivezli jsme si z víkendu virózu, malej od včera sere a blije, mě je taky zle, malej už je v jednorázovkách, protože došly všechny svrchňáky :unamused: :unamused: snad to brzo přejde, dočtu vás jindy :slight_smile:
16. zář 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk to jsme si zažili na jaře s oběma klukama, tak moc přeju, ať to brzy přejde a neskončíte jako my na kapačkách :pensive:
16. zář 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk vykuryrujte se brzy!
16. zář 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda bych Vás pozvala na veletrh For Babies v Praze 27. - 30. 9. 2012.
Spolu s tím bych Vás taky chtěla upozornit na naši soutěž o volné vstupenky na veletrh. Detaily soutěže najdete na naší úvodní stránce www.bamboolik.cz

Doufám, že se tam s Vámi některými potkám :slight_smile:
16. zář 2012 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik diky, teda, to jste meli hrozny... :frowning2: u nás už to vypadá líp, my s malym uz jsme z nejhorsiho venku, tatinka to skolilo dnes rano

@janinek diky :slight_smile:
17. zář 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk doporučuju Enterol, to u nás zabralo perfektně. Jsou to jen bakterie, které dají střevo dohromady a pomáhá to skoro zázračně, tak třeba to pomůže i Vám. Držím pěsti, ať je to brzy za Vám, je to fakt náročné.
17. zář 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Jani, nemocny tatinek by byl nas konec. Drzte se :slight_smile:
17. zář 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano maminy :slight_smile: Mohli by ste mi poradit? planujem objednat cc plienky - vo vyhlade mam kikko lux. Kto ma skusenosti - ste spokojene? :slight_smile:
17. zář 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h @bamboolik s tím poštovným jsem to ani nevěděla, dík :slight_smile: Thirsties mám vel. M a SZ vypadá zatím v pohodě. Nedávám je teda úplně fest, vždycky točím tak čtvery PULky najednou, ale v šuplíku mi neležely.
17. zář 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsenova já jsem, nic špatného proti nim nemám
17. zář 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela jedinne co som postrehla v diskusiach, ze sa zrazaju pri dennom pouziti alebo nedrzia tvar. Nemas ten problem?
17. zář 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek