• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@petkula Bosh. Slušný model.
20. zář 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj látkařky, potřebovala bych radu. Na noc používáme kapsové físové plenky (podotýkám, že už dva roky) a strašně mi ztvrdly. Zhruba v místě, kam Vojta nejvíc čůrá, jsou jako prkno, už se téměř nedají ohnout (moc nepřeháním). Nemáte nápad, co s tím?
20. zář 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula to máš pravdu takhle v akci 2+1 jsem tam vlastně semišové tepláčky kupovala a ty jí sedí dobře, tak tam příště kouknu i na overálky, ty jsem tam asi přehlídla. Díky
20. zář 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingera jo a Lindex to má taky na vybrané věci :wink:
20. zář 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybka1 nevim, jestli i na tu hodne tvrde, ale pomaha ucesat tim
Mimi kartacem pry.
20. zář 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula no právě v Lindexu jsem ty tepláčky kupovala :wink:
20. zář 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já na tu šnečkovou teprve netrpělivě čekám :slight_smile:.
20. zář 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martinka.pida já chci sušičku - od AEG, kondenzační( musíš na ni mít místo, je velká jako pračka).. stojí teda kolem 17000, je to jen sušička. prádlo z ní je luxusní... měkké, krásně voní, je skoro vyžehlené.. a bez žmolků.... no luxus... má jí moje sestřenice.. takže vím o čem mluvím... :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
u pár z vás jsme zkoukla vaší látkovou výbavu a některé tam máte svrchní kalhotky capri (sw), jdou ty kalhotky i přes kalhotovky anavy? Mě se moc líbí ty žirafkový.
20. zář 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja.xx baby-obzor, už jen ten název mě děsí.. :grinning: No pokud je v plínce pořád nakaděno, tak se nediv, že má začervenalý zadek. To moji kluci by měli taky hned, jsou to citlivky. Ale malý má teprve měsíc, ještě se to ustálí.
20. zář 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. zář 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybka1 co s tím nevím, ale mám stejný problém s BBH z bambusového flísu
20. zář 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 to jsi mi neměla říkat, to je budu nutěn potřebovbat, a jak jsi s nima spokojená?
20. zář 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 spokojena jsem moc :slight_smile: :slight_smile: sedí perfektně i nejvíc zmenšené, ale jsou veliké, takže dlouho vydrží.. prostě nic negativního mě nenapadá, "bohužel" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 no co se dá dělat, asi je budu muset pořídit, stejně na ně pořád koukám.
20. zář 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingera Na spaní mám pyžamka z KappAhlu - takováto http://www.kappahl.cz/article/pyzamo_378414 ,ale kupuju je jedině ve slevě, když je kus za 100,- :slight_smile: A potom máme nějaké overálky s ťapkama různě od někoho nebo ze sekáče a to je většinou tak o číslo větší velikost :slight_smile:
20. zář 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka.pida a na sebe by sis pracku a susicku dat nemohla? za par stovek se k tomu prodava takovej specialni tacek mezi, na ktery se pak susicka postavi (suska je vzdycky nahore)... nebo uzkou pracku s hornim plnenim?

@misaskul to je fakt, ja si vzdycky rikam, ze priste musim dat min a stejne mam vzdycky plny kos... ale co me teda hodne prekvapilo, ted jsem zrovna vytahla plny kos z pracky, hodila ho na vahu a ukazalo mi to 4,8kg (vc. kose), tak to se mnou asi nebude tak strasny :slight_smile: . jsem teda ale hodne prekvapena, ja mela za to, ze 6kg je zhruba pul pracky a tohle bylo sucheho vic jak 3/4...

@lenka5731 prosimte jeste dotaz, kde jsi ty rumparooz kalhotky sehnala?
21. zář 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi za tip děkuju, ale máme raději s ťapkama :unamused:
21. zář 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone zrovna jsem ti chtěla napsat něco na tenhle způsob - nedávno jsem schválně važila prádlo do pračky, byla to slušná kupa a na váze 3 kg... já mám pračku na 8 kg, ale tolik se do ní v životě nemůže vejít
21. zář 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr A já už jí netrpělivě peru, netrpělivě proto, aby už to bylo a byla suchá, zítra jdem na svatbu, tak to je jasný favorit :grinning:, tak snad stihne uschnout.
21. zář 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 Capri jsou skvělý:grinning:
21. zář 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, používáte na čč snapku? já jsem zatím novosklad fixovala bez ní, ale teď budeme muset asi přejít na draka, tak se bojím, aby se tím ta látka neničila :unamused:..........už jsme to tady asi nedávno probíraly, ale zapomněla jsem, jaký byl verdikt :slight_smile:
21. zář 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Péťo, já používám snapku na čč od začátku a na plínách jsem žádné poškození nezaznamenala :slight_smile: Bez snapky bych tu naši hadici snad ani nezabalila (a bude hůř :grinning:)
21. zář 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingera Tak to potom ťapkový z H&M, tam mívají :slight_smile:
21. zář 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi no, právě, to taky :slight_smile: balím ho třikrát než se mi podaří zapnout kalhotky :grinning:.........já si to myslela, žes to říkala ty, že ji používáš
21. zář 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi fajn děkuju, zkusím tam na ně mrknout :slight_smile:
21. zář 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj No právě...kdybych jí do toho motala natřikrát, tak ztratíme nervy obě dvě :grinning: Kyž jsem to zkusila bez snapky, tak stačilo, aby kopla nožkou (a to upozorňuju, že u přebalování je jako brouček převalený na záda, takže kope nožkama a švihá ručičkama - stačí, že se skoro vždycky pozvrací, jak sebou šije :sweat_smile: ) a mohla jsem začít znovu :slight_smile:
21. zář 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela fakt jsem byla prekvapena, cekala jsem ze navazim minimalne tech 6kg... :slight_smile:
mimochodem ted mam pracku na 7kg a koukala jsem ze susicka je na 6kg. jak jsme se tu o tom bavily tak zrovna pritahl manzel od znameho pracku za 50€, je necely rok stara - zbavovali se ji kvuli stehovani. tak uz ji mam zapojenou a ma i 1600 otacek :grinning: , ale to uz to pradlo snad musim vytahnout suchy ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem ale rada ze je vetsi nez ta predchozi pracka kvuli prani perin :slight_smile:

@svanhild jsem si musela najit co to je capri a koukam ze nejaky vylepseny blueberry. ty mam a jsou fakt super :dizzy_face:
21. zář 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za zkušenosti a rady se sušičkou :slight_smile:. Nakonec teda bude pračka a sušička zvlášť. @noone a budou na sobě :slight_smile:. Ještě se snažím prohrabat kvantem praček a sušiček na netu a vybrat něco kloudnýho.Musim vybírat rychle, než budu mít plíny jak beton :grinning:
21. zář 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi no jo, Vojta se taky mrská jak vánoční kapr, to si musíme bohužel zvyknout :grinning:
21. zář 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek