• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
23. zář 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi tak to mas skoro vic nez dost :grinning:. ale misto jeste tak na 5 plinek pro radost tam je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@bamboolik nepletes, slovinsko :wink: ale tady latkuje tak strasne malo lidi, ze asi brzo zavru :rolling_eyes:
23. zář 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone to jsem ráda, že tě můj nápad tak inspiroval :wink:
23. zář 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek a kdes to zjistila?? :O
23. zář 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek hele, to nejde, abys to jen tak mimodek zminila a nenapsala detaily... Jake nove vzory? A kdy? Mam celkem malo plinek, tak ze bych doplnila :grinning:.
23. zář 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se konečně dostala k tomu sama doma.. krásný povídání :slight_smile:.
23. zář 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem se chtěla k tomu zeptat.. proč je z merinostar skapi? to mi nějak uniklo :grinning:
23. zář 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to na jejich FB strance. Ze byli v patek v tv a mely se tam ty vzory mihnout. Nevim, kdy budou k videni. Ale jsem nazhavena.
23. zář 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Aha, dobrý, už jsem to četla (o merinostar a skapi).. rychlejc píšu než myslím.. :sweat_smile: jako bych nic neřekla :grinning:
23. zář 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone tyjo, to je až tak špatné? to koukám. Je to zvláštní, přitom je Slovinsko relatovně nedaleko, tak v čem je takový rozdíl? :confused:
23. zář 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek tak to jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: až budeš vědět něco víc, tak dej vědět. Ale my taky v ČR můžeme být v klidu, sem se nějaká novinka dostane tak za půl roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S tou Econappi máš pravdu, ale před 2 týdny jsem ji ještě na jejich stránkách viděla..., tak se asi něco chystá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2012 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 zrovna jsem chtela nejakou objednat, ale U Hanky nemaji zadny ze vzoru, po kterem touzim... Tak teda asi jeste pockam :slight_smile:
24. zář 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik nevim, nemuzu prijit na to, kde je zakopanej pes... kdyz jsem zacinala, tak byly diskuze o latkovkach docela zive, dokonce jedna holka zalozila celou stranku jen diskuzi o latkovkach, neco jako baby-cafe (ale bez clanku)... ale ted je tam mrtvo, vsechny diskuze umrely... nechapu. ne-AIO plenky se tu vubec nechytaji, kdyz uz, tak to musi byt AIO a nejlepe ani kapsovka, to uz je moc prace... strasne moc lidi si plinky nakoupi a pak vidim cele sety na ruznych bazarech, kazda k tomu pise ze jim plinky nevyhovuji (coz samozrejme odrazuje dalsi potencionalni zajemce)... je tu strasne malo nadsencu, kteri by to propagovali :unamused:.
hodne se tu prodavaly plinky pop-in, tak jsem na ne zacala delat reklamu, nacez prisla jina firma, domluvila se s vyrobcem a "ukradli" mi zastoupeni... tak jsem z toho tak otravena ze bych nejradsi zavrela :rolling_eyes: :frowning2:
no ale porad ve mne jeste trochu optimismu zije a proto jsem zase prisla sem, abyste mi poradily nejake nove super plinky :sweat_smile: :slight_smile: jeste jsem to uplne nevzdala!
musi to byl ale jednoducha AIO, svetova znacka, nejlepe americka (aby to bylo dostatecne fancy) a v anglickych obchodech to nesmi prijit levneji (hodne lidi pise na diskuze, ze objednavaji z anglie :angry:)

mimochodem, U Hanky je nekdo z vas tady? :slight_smile:
24. zář 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone A co třeba GroVia? Paní z U Hanky na diskuzi pokud vím nechodí, je tu registrovaná jen kvůli tomu reklamnímu profilu.
24. zář 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731
@zlatelevizeedna Nebojte, budu vas informovat, jak neco zjistim.
24. zář 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivuska.h gro via mam... uz jsem se rozhodla ze s pop-in skoncim, beztak delaji na zadku bouli :stuck_out_tongue_closed_eyes:. nejvic se mi libi ty rumparozz, ale nechapu proc je vetsina obchodu, uvedenych na ofic. strankach, nema v prodeji... ? :confused:
abych si nenabehla... :sweat_smile:
24. zář 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone Bum Genius jsou americke. ty newborn nemuzou byt primitivnejsi na uziti.
24. zář 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek BG tu taky jsou :frowning2:
jsou tu BG, tots bots, wonderooz, lotties, little lamb, grovia,pop-in... byly fuzzi bunz, ale vice jen velikostni a nejak zmizly z nabidky... plus teda ja mam jeste navic haipa daipa (vubec se neprodavaji a mam jich plny sklad, nechcete nekdo :sweat_smile: ), baby lucy bambusky, itti bitti, bum hugger... to je asi vsechno. jeste tu je teda mistni vyrobce, ktery absolutne valcuje trh a pak vloni se vynorila jedna firma/pani, ale ty maji na strankach uz dlouho ze zaviraji... takze nabidka zas tak pestra neni (o to vic nechapu, proc mi museli ukrast pop-in a nenasli si nejake svoje pliny, kdyz jich existuje miliarda... :angry: )
24. zář 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone nemáš to jednoduchý.. a co tam dovážet anavy? ty jsou dle mě víc fancy než americký :grinning:. To je zvláštní, proč se tam látkování moc neujalo.., že by nebyli tak eko zaměření? i když já látkuju kvůli ekologii až v druhé řadě :slight_smile:
24. zář 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi na ty jsem mela spadeno, i jsem si s ivuskou dopisovala,a le bohuzel se ukazalo, ze by nesly :frowning2: to me mrzi hodne... podle reakci na diskuzich to chce neco fakt "americkyho", aby ty zensky videly, ze se to prodava po celym svete a je to hit... jsou to tady takovy kravky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ekologie tu je hrozne "in", ale proste co se ty plin tyce tak vitezi lenost :angry: . a hlavne jak uz jsem psala, nikdo to tu nepodporuje... par nadsencu chodilo na to mistni "baby-cafe", ale to zilo jen kdyz to bylo novy... ted se tam obcas nekdo objevi, ale fakt malo...
24. zář 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@noone tak to snad jedině Blueberry - Swaddlebees. Ale přijde mi podle coho co píšeš, že je problém jinde :unamused:
24. zář 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, prosím poraďte naprostému začátečníkovi.. Obávám se, že jsem si krutě naběhla... v dobré víře ušetřit.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a ulevit rodinnému rozpočtu..

Jaké máte zkušenosti s plenkami Sketch? Prý je to česká výroba. Našla jsem v starších diskusích, že to jsou pěkní šmejdi, že protýkají a málo sají :frowning2: Byly to fora staršího data a tak se ptám, jsou to stále stejní šmejdi?

Co doporčujete?

díky za rady
24. zář 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone Tak v tom případě bude potřeba nejprve uvěst naše pleny na americký trh :grinning: :grinning:
24. zář 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@mina_ Bohužel jsou :(
24. zář 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ osobně je neznám, ale nikdy jsem o nich nic dobrýho neslyšela.. :-/. Asi jsem tě moc nepotěšila :frowning2:
24. zář 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víte, co mi na těch sketch vrtá hlavou.. to ten člověk, co to šije nemá žádnou sebereflexi? když od někoho uslyším, že vyrábím šmejd, tak se to snad snažím zlepšit (popřípadě přestanu dělat :grinning:)... co to, že tady to tak nefunguje? Mě by to teda štvalo, kdybych o něčem, co vyrábím slyšela jen negativní reference.. :rolling_eyes:
24. zář 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mina_ holka :frowning2: Proč ses neporadila? :frowning2: Tys je fakt koupila? :frowning2:
24. zář 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Já to taky nechápu.
24. zář 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mina_ Před jak dlouhou dobou jsi je koupila? Nestihneš ještě 14denní lhůtu na vrácení bez udání důvodu?
24. zář 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jj, bohužel, zkusím je, uvidíme, za blbost se bohužel platí :cry: :cry: :cry: :angry:
24. zář 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek