• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
@luciesofi tak jeslti chceš lístek, tak mi honem napiš do soutěže, ještě trochu popracuju a už jdu uzavírat soutěž :slight_smile:
@mahafi domluveno :slight_smile: A kdyby se prodávající na stánku tvářila nechápavě, tak to asi bude moje kolegyně :grinning:
24. zář 2012 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aknapets já podle mojich učůránků dělala naše noční plínky. Jestli jsi z Prahy, tak se na ně můžeš přijít podívat na veletrh nebo jsou k dostání na bráně.
Jsou dělané jako kapsovka s chobotem, dovnotř se dají dát vkládačky dle libosti. Mě se osvědčilo hlavně kombinace bambusového froté a flísu, ten hodně dobře saje.
24. zář 2012 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
24. zář 2012 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik Jsem z Prahy (což je výhoda! :slight_smile:) a do Brány jezdím celkem často, tak se tam na ně kouknu, je pravda, že bambusový froté je super! To má i ta Pop In...
24. zář 2012 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciesofi Reklamuj, je to snadno opravitelné.
24. zář 2012 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bamboolik Škoda, že taky nemám ten PRO účet, teď by se hodil :sunglasses: :grinning: :grinning:
24. zář 2012 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@argo1 Ja mam perlan, tak to na jeden nakapu a dam s plinami. Spsi ted resim, ze bych to ais mela davat az na tne praci cyklus a ne uz k predpirce. Zkusim plinky ted vic ocuchat, mozna to jen nepoznam.

@luciesofi No to me mrzi, tak snad ti to vymeni, jinak je moc pekna.

@aknapets A nejaka bambusova kalhotkovka s bambus vkladackami? Pry mzues tu vkladacku dat i mezi kalhotky a svrchnak, nejen dovnitr do kalhotek. Nevim teda, jestli zvneku to ma lepsi savost nebo je to jen kvuli tomu, ze dovnitr by se uz dalsi nevesla.##Nasi je 10 tydnu a ja porad prebaluji, takze zatim nocni plenky nevedeme.

Ted je neplanovane uz pres 4h v TB Easyfitce V4, s jednou malou bambuskou, tak jsem zvedava, az rozbalim. Je take desne ucurana, protoze bambus kalh po 3 hodinach byvaji pekne procurane.
24. zář 2012 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik Za kolik budou plinky na veletrhu? Pokud to neni tajne.
24. zář 2012 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@aknapets Bamboolik a POP IN bych nesrovnávala :slight_smile: To je jako snídat chleba suchej nebo namazanej :wink:
24. zář 2012 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka5731 já je nesrovnávám :slight_smile: jenom, že se mi líbí ten bambus :slight_smile:
24. zář 2012 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luciesofi tak to je smůla.., a zrovna u takové plíny. :unamused:
Myslím ale, že ti to paní bez problému vymění, přišla mi vždycky hodně vstřícná a tady navíc podle mě celkem není co řešit.
24. zář 2012 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenka5731 :grinning: :grinning: :grinning: to si asi dáme na web :grinning:
24. zář 2012 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka5731 Systém je stejný, ne?
24. zář 2012 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik Ještě není uzavřeno? :slight_smile: Napíšu
24. zář 2012 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@aknapets POP-in má ale froté s polyesterem a navíc nižší gramáž. Ono není froté jako froté :wink: Nám se podařilo uplést to správné froté asi až na třetí pokus, aby bylo pěkně pevné a hutné. A navíc tím, že prokládáme bambusovým flísem se dost zvedá savost.

@luciesofi neboj, to půjde v pohodě pořešit :slight_smile:
24. zář 2012 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bamboolik No už jsem to začala dně zkoumat, koukám na to...asi nějaké koupím... :slight_smile: Nalákala jsi mě! Já už jse totiž to látkování v noci vzdala, tak ještě učiním jeden pokus! :slight_smile:
24. zář 2012 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka5731 akorat ted zni bamboolik jako ten suchy chleba v tom tvem poradi.
24. zář 2012 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h no SIO je obojí, ale bamboolik má tu savou vrstvu větší (i víc vrstev) a líp řešenou.

Nechci tu Pop in moc hanět, prodala jsem ji teprve včera, tak ať si to paní nerozmyslí :slight_smile:
24. zář 2012 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka5731 Já jsem teda s Pop in moc spokojená! :slight_smile:
@janinek pochopila jsem, co je suchý chleba :wink:
24. zář 2012 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janinek tajné to není, minimálně ve Čt by to prasklo :grinning: Ceny zůstávají, ale máme nachystané dárečky :slight_smile:
24. zář 2012 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciesofi protože tady plkám a nepracuju, tak ještě uzavřeno není :grinning:
24. zář 2012 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik :slight_smile:
Už jsem to poslala :slight_smile:
24. zář 2012 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik A jaké dárečky? :grinning:
Já se chystám na vás, Farmers, dita a pak chci omrknout nějaké oblečení na nošení... Zvládneme to i s miminkem? Dvouměcíčním? Co myslíte? Asi to bude rychlost.....
24. zář 2012 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@aknapets suchej chleba asi budeme brzy jist my. Asi jsem objednala dalsi plinku.
24. zář 2012 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janinek ale v kontextu příspěvků to vyznívá tak jak jsem to myslela, ne? Asi už jsem příliš unavená :slight_smile:

Jinak jsem došla k tomu, že jediná plína (kapsovka), kterou je babička schopná při hlídání použít správně je TB EF na sucháč. Nikdy by mě nenapadlo, co se dá při přebalování vymyslet... dnes dávala BG Freetime a malé z toho koukala půlka zadku, doslova. Škoda, že jsem si to nevyfotila. :slight_smile:
24. zář 2012 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
24. zář 2012 ve 23:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bamboolik jestli jde mamka, objednavam si tu nocni ruzovou asi :slight_smile:
24. zář 2012 ve 23:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka5731 byla takova akce a la ruska ruleta. Tak nevim, zda neco prijde ci ne :slight_smile:
24. zář 2012 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aknapets Já to chápu, neznat tolik jiných plín, tak jsem spokojená taky. Ten hrb na zádech dceři kupodivu nevadil, ale mně hodně vadilo, že tak malá savá vrstva schne kvůli nařasení u gumiček stejně dlouho jako bambusová kalhotkovka ..
24. zář 2012 ve 23:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek zajímavý, jak přesně to funguje?
24. zář 2012 ve 23:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek