• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@mahafi no, já to nebudu mermomocí někam strkat, ale ráda bych do toho roka, i kvůli tomu druhému... omlouvám se všem, kteří kojily nebo chtějí kojit do 3 let, ale mě se to nelíbí a asi by mi to bylo proti srsti...

@dandelion on by mi je tak rád snědl :grinning: uvidíme, rozhodně to nechci dělat kvůli tomu, aby spal...to ne...prostě chce jíst no.. :slight_smile: jinak včera mi došlo, že se mi ty příkrmy vlastně budou hodit až budu chodit do školy a manžel bude hlídat... ale je jenom taková vedlejší výhoda...

@janistr jak jsem psala dandelion...prostě chce, zatím to vliv na noční kojení nemá.. :wink:

U mého manžela je to jako se vším...vždycky mu vysvětlím jak nutně to všechno potřebujeme a on svolí :grinning: a když něco koupím bez jeho svolení, tak mu to vychvaluju, jak je to super a on se taky nadchne :grinning: jo a když byl v bráně pro návleky, tak pak přišel domů nadšenej, že co je tam krásných plen! :grinning: že by si je všechny koupil...takže: poslat manžela do obchodu a nadchne se taky! :grinning: (v tu chvíli byl nadšenější než já :grinning:)
26. zář 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanule04 tak to máme úplně stejně!
26. zář 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi jo a jinak já vařím, buď bio nebo od farmářů :slight_smile: mám i zavařeno na zimu :slight_smile:
26. zář 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
včera mi dorazili nový plínky, anavy ptáčci(nádhera) a pak 2 easyfit tots bots jedna V2 a V3, ta V2 s mochomůrkama je hezká hezky sedí ale přijde mi taková gumová, máte je jak jste spokojený? a ta V3 je sice krásně měkoučká, ale jen mikrofroté, jak jste s nimi spokojený, sajou?
26. zář 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme začínaly s příkrmy taky něco po 5. měsíci, ale trvalo dost dlouho, než je malá vzala vůbec na milost, tak do 7 měsíců jsem kojila 6 až 8x za 24 hodin. MS jsem dostala přesně půl roku po porodu a měla jsem tři, pak jsem znovu otěhotněla, takže mám zase prázdniny :sunglasses: kojit jsem chtěla déle, ale v 10,5 m už malá neměla zájem a já mléko, tak jsem to utnula, ted je na reis drinku. To spaní, u nás to byla nádhera zhruba první tři měsíce, pak se to podělalo, ale nikdy to nebylo tak hrozný, jak píše třeba @dandelion
26. zář 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion u nás se to společný spaní vůbec neosvědčilo, prostě jak jsme byly blízko sebe, tak cítila mléko a chtěla pít, někdy jsem u kojení usínala a to pak zůstala v naší posteli a opravdu se budila častěji, než když jsem ji odnesla do její... ale je to jako všechno individuální...
26. zář 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 já jsem easyfit nedávno prodávala, na naše dítě už savostí nestačila, moc mě nenadchly za ty peníze...
26. zář 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 Já mám jednu tu V3 a pro jistotu tam dávám ještě malou bmb vkládačku místo té jejich originální. @aknapets já taky samozřejmě nezačala přikrmovat kvůli spaní, jen mi to navečer víc vyhovuje, protože přes den často nejsme doma.
@dandelion u nás spí Helu tak půlku noci sama v postýlce a druhou půlku v naší posteli :slight_smile:.
26. zář 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq pořád lepší, než kdyby nasadil kalhotovku a na to nedal svrchnáka :grinning: já jsem zase tuhle malou rozbalila a na BG kapsovce měla ještě jedny PULky :sweat_smile:
26. zář 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aemmi @katyxq jj, muž taky radši dává dvojí jištění :slight_smile:.
26. zář 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aemmi no asi to vidím podobně, no vrátím jí, to si radši pořídím kalhotovku anavy, nebo vícevrstvý anavy.
26. zář 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi kalhotkovku bez svrchńáku už měla malá taky :wink:
26. zář 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq u nás ji má pořád díky bkm :grinning:
26. zář 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknapets Mně totiž přijde, že on plínky nerozlišuje dle materiálnu,a le podle tvaru - prostě čtvercová/vícevrstvá plínka a kalhotkovka/svrchňáky/AIO :sweat_smile:, teda teď jedem hlavně ve flísákách a ty odlišuje, tak už je nezapomíná dávat - u té easy si asi řekl, hle kalhotkovka, na tu taky patří svrchňáky :wink: (to už jsme ho naučila).
26. zář 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj dámy, sleduju vás :grinning: a vidím, že řešite muže vs látkovky. To ten můj buď nedá přes kalhotovky nic nebo přes ně zapne bodyčko a na to dá vlňaky, které jsem teď začala hojně používat :wink: ale on, pravda, moc nepřebaluje.
Ad nákup nových plín to dělám většinou tak, že koupím a začnu používat, aniž bych ho informovala a on si většinou nevšimne :grinning: uvidíme, jak to bude až mi tento týden přijde první velurová anavy s ornamenty :slight_smile:
26. zář 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojte, prosím vás o tip na jednovelikostní kalhotkové plenky, ať to moc nestojí a rychle schne :grinning: Mám druhorukové Popolini Ultrafit froté a stačily by mi, ale to schnutí je děsná tragédie (navíc na to, že oproti třeba 2 čč moc nenasajou...). Díky moc!
26. zář 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette No jenže co bude dost sát, to bude dýl schnout a naopak. Super saje bambus, ale taky pak dýl schne a je i většinou dražší.
26. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette mne docela rychle schnou od Tots Bots bamboozle steetch, taky jsou takove stihle. Nevim, jak to bude do budoucna, jestli budou dost save, ale ted vyhovuji.
26. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě mám dotaz-je možné "přehnat" lanolinovou lázeň? Dělala jsem ji z lanolinu z lékárny (podruhé, protože poprvé jsem tam přikápla levand.olej a voněly až moc, tak jsem je musela dost vymáchat a pak provlhaly), no a už skoro uschly a jsou dost mastné :-/ se mi je nechce znova namáčet a zas 2 dny čekat minimálně než uschnou :confounded:
26. zář 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 To po pár použitích přejde, zas určitě neprovlhnou :slight_smile:.
26. zář 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq přesně, minule dával malé novosklad, pak ze šuplíku triumfálně vytáhl anavy kalhotkovku, že to lupne přes to :slight_smile:.
26. zář 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janistr :grinning:.. ale u nás to bylo to samý.. :grinning:
26. zář 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ono to po prvním dnu používání není tak mastný.. :slight_smile:, to ničemu nevadí.. ale taky jsem měla takový pocvit, že tohle jí rozhodně dát nemůžu :grinning:
26. zář 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ameliejulliette mě zase napadají baby lucy velur. Schly docelaa rychle na denní použití byly dostačující až do odplenkování.
26. zář 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi
@janistr dík za odpověď :wink: já mám právě úplně mastné ruce když se jich jen dotknu :grinning: to je prav:wink:da, aspoň neprotečou
26. zář 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti muzi jsou fakt z jine plany jak to ctu :grinning: , ale je super jak se nechaji oblbnout a novych plin si nevsimnou. u nas je to hodne podobne. kdyz uz se asi 5x za celou dobu co mame deti stalo, ze prebalil, tak vzdycky zaperlil :stuck_out_tongue_closed_eyes: . uplne nejlepsi byla cc slozena na osminy, misto svrchnaku mu pres to jen zapnul bodycko. pry je to jen na hodinu, tak to tak staci :grinning:. plina samozrejme vypadla hned jak malyho postavil na nohy...
ale priznam se, ze i ja jsem v zacatcich sla parkrat na net se podivat jestli mam davat jeste svrchnaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji zatím za tipy :wink: Asi není rady ani pomoci, no zkusila jsem to, kdyby náhodou bylo něco zázračného, co by se přesně trefilo do mých požadavků :grinning:

@terezka312 Nepotřebuju žádné savé zázraky, jen mi přijde u těch Popolin to schnutí víceméně tragické... A třeba bambusové Baby Lucy mi přijde, že oproti těm velurovým o nic moc víc nenasajou, ale schnout podstatně dýl... Asi je to značka od značky...
@zlatelevizeedna Tots Bots Stretch se mi moc líbí, ale sajou rozhodně míň než třeba Anavy, myslím, že na větší dítě jsou ok, pokud se dovycpou (já vycpávám u staršího syna Baby Idea twofoldem)...
@ladida.l Ty Baby Lucy ale nejsou jednovelikostní, nebo už ano? Mám je v XS/S a jsou mi taky sympatické, ale u prvního syna byly brzo malé a dvojmo se mi nic kupovat nechce :frowning2:
26. zář 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette haipa daipa? :sweat_smile:
26. zář 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette Asi to je značka od značky, to je pravda, zrovna Baby Lucy ani Popoliny neznám. Já mám třeba jedny kalhotovky z Fleru, jsou bambusové, takže sajou dobře, oproti Anavy jsou jakoby tenčí, takže schnou rychleji, ale cenově jsou levnější jen o trochu.
26. zář 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ameliejulliette Klukům seděli od dvou měsíců, kdy měli kolem 6 kilo.
26. zář 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek