• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@janakkk
@aknapets

holky moc děkuji za rady :slight_smile: koukám že opravdu každému vyhovuje něco jiného :slight_smile: Malé se narodí v březnu, takže venku BKM vidím až bude léto teplo.
27. zář 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone Zkoušela jsi tu počurávací nálepku? Na Ondru zabrala zázračně. Zde -- http://ekopleny.cz/cs/kategorie110775/detail156831.html
27. zář 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312
@aknapets pravda je, ze ja praci schopnosti uz posuzuju podle vetsich deti, co jsou zpraseny zvenku a od jidla, plenky mi taky vypralo vsechno, pokud jsem si na nejhorsi pomohla zlucakem, kdezto ty fleky od jidla nevypere kolikrat nic, kdyz nechci pouzivat prasky typu Persil a Ariel, protoze ty jsou tak prevoneny, ze me z toho boli hlava :sweat_smile: a taky preferuju eko.
@noone no, na jednu stranu si rikam, ze je jeste celkem malej, na druhou jine deti v jeho veku uz jsou bez pliny i na noc a mam srovnani s tou Vendulou, dneska si zahlasila zase pekne i ted v noci, tak jsem zvedava, zda do rana vydrzi. Martinek mi pripada, ze na to kasle, proste to pusti a zahlasi "potulal", na druhou stranu kdyz se parkrat vycural do postele, tak pak plakal (aniz bysme mu nejak nadavali) a vypadal, ze ho to trapi a to moc nechci, nechci ho nejak nervovat, ta proste pockam, do skolky pujde az za rok, cili mame cas.
27. zář 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acornika žehlit nemusíš :wink: s tou hygienou vypraného prádla se to moc přehání (vyžehlená plína přestane být sterilní, jen co na ni člověk sáhne, tak o čem to je?)
27. zář 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Perete některá v sensitive prášku Denk mit od dm?

Známá prodává tři HD pastelky stovku za kus. Já se chystám už měsíc hodit na aukro pět pastelek a jednu bio-pastelku, taky po stovce, kdyby byl zájem, ozvěte se.
27. zář 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Ja v tom ted peru, zda se mi, ze pere trochu lip nez ty eko Qualt a Batole... v Dtestu vysel dobre, jeden z nejlepsich, skoda, ze neni eko.

Pastelky mam taky, uz jsem tu nabizela, a pak mam 1x Pop in AIO (nebo spis mozna SIO, jde to vykuchat) zlutou, 1x Imse Vimse AIO bilou vel. M a 1x Imse Vimse AIO vel. L motiv ZOO.
27. zář 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd Na praní střídám Persil, sliz a Batole a fleky od jídla mám pořád, takže s klidným svědomím můžeš zůstat věrná ekoprášku, s Persilem nebo Arielem by to lepší nebylo :slight_smile: Teď tu mám tepláky, co musím vrátit původní majitelce a jsou na nich (asi) nevypratelné fleky od třešní a já už fakt nevím, co s tím. Hned po zaprasení jsem je drhla žlučákem, ale efekt žádný. Kamarádka na téže akci zaprasila od třešní šaty, které měla pro změnu půjčené od nás, a žlučákem je vyprala bez problémů, tak kde je nějaká spravedlnost :slight_smile:
27. zář 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Já v tom na bílé a barevné, v sensitive ne.
27. zář 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Já ho používám od té doby,co ho vD testu vychválili. Není tak parfémovaný jako Persil sensitiv. Až mi dojdou zásoby,tak se chystám i na ten jejich "obyč." prášek :wink:
28. zář 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h jj, tu mame. mame ale po jakobovi nocnik ve tvaru auta a v nem nalepku auto, tak bych se mozna mela zamyslet a vymyslet neco vic motivacniho, preci jen ela je holcicka :grinning:
hlavne v dobe kdy do nocniku curala byla jeste mala a asi ji to nedocvaklo, ze se ji tam to auto rozsvitilo pote, co nacurala.... a ted se ji to nevede. myslim, ze by stacil prvni uspech a chytla by se... na jakoba to fungovalo taky super :dizzy_face:

@jasekd no vidis, jedno mu to neni, ale proste to asi nedokaze ovladnout :unamused: ... moji kamaradky holcicka asi o 4 dny mladsi nez nas jakob byla taky pres den bez pliny nejak strasne brzo (to me deptalo :grinning:, krome dalsich veci jak hezky mluvila apod. ) a na spani ma plinu jeste ted. pres prazdniny se to snazili odbourat, ale situace se hodne zhorsila, zacala se pocuravat i po odpolednim spani, takze to kamoska vzdala a plinku ji proste nechala. jsou ji 3 roky :wink:
28. zář 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Aha, tak moc díky za vysvětlení, já se právě bála, že mu ty plenky vycpávám moc málo, když jsou na dotek mokré, ale u těch látkových to asi prostě jinak nejde. No těch 6 hodin jsem teda zakřikla - druhou noc se budil co tři hodiny :frowning2: tak snad se k těm šesti zase vrátí :slight_smile:
28. zář 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Já v něm peru a jsem spokojená, pere asi nejlíp z prášků, co jsem vyzkoušela a není převoněný.
28. zář 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmiirrkkaa V obyč dm prášku peru bílé prádlo a pere dobře. Taky nemám ráda, když to moc voní, prádlo má vonět čistotou a sluníčkem :dizzy_face:
(Barevné peru perwolem, na plenky střídám sliz a persil sensitive tekutý, ale hrozně to praní leze do peněz, tak jsem chtěla něco dobrého levnějšího)
28. zář 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila ja vlastne nemam ten sensitive, ale obycejny na bile pradlo, ted mi doslo...
28. zář 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila jo, občas peru v sensitive od denkmit a přijde mi dobrý, většinou ale perem v gelu Frosch (v Německu stojí polovinu co tady)

@helulela děkuju, to jsem chtěla slyšet. Babylove mastičku mám doma :slight_smile:
28. zář 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, používáte někdo Frosche na praní plenek? Chci změnit gel.. Plíseň je skoro pryč.. uff.. dneska ještě jednorázovky a od zítra už najedu na látku :slight_smile:
28. zář 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi jsem zapomněla odpovědět.. :slight_smile: držím stále dietu.. chvíli jsem polevila a malá ihned reagovala.. :/ plíseň už mizí.. :slight_smile:) ;)
28. zář 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi mám ty růžovky.. a peru je normálně s oblečením na 40 ;) nic neobarvilo..
28. zář 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 jsem slepá :D pereš ve Froschi? chci si ho nechat dovést.. :slight_smile: je dobrý?
28. zář 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acornika taky jedem v BKM a látce.. doma má Štěp jen čč na rovno a PULky, nebo Fleesáče.. ;) na cesty a na noc pak kalhotovky Anavy.. Dnes vím že bych výbavičku pro BKM prcka složila hlavně z čč+vv, tak 6ks kalhotovek a pár AIO podle fin možností :slight_smile: ;)
28. zář 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aknapets Štěpi, mám tu mýdla i sodu na sliz.. já to nepoužiju.. nechci to vyhodit, nechceš to?
28. zář 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr @cervena_vila ten Denk mit z dmka myslíte gel nebo prášek? na kolik vyjde? my kupujem Dreft, ale chci změnu..
28. zář 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak z te akce mi vysla Blueberry basix opicky, treti volba, jeste uvidim, co pridje manzelovi do prace, neodolala jsem a naklikala jsem jeste jednu k nemu.
28. zář 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky! Hlásím se po For Babies - navštívila jsem Zuzku Bamboolik a koupila jednu noční plenku a dostala dárečky :slight_smile:
A pak jsme ještě vykoupili Little Angel stánek - bodyčko, chlupaté polodupky a fusak :slight_smile:
28. zář 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Jé, závidím :slight_smile: Já šla kolem Bamboolika 3x a vždycky tam byl dav, tak jsem to nakonec vzdala. Ale těšilo mě, že tolik lidí mělo zájem o látku, je to povzbudivé :slight_smile:
28. zář 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Já jsem se tam ráno prostě vecpala, chtěla jsem poděkovat za lístek a omrknout to :slight_smile: akorát jsem stála frontu za jednou paní, tak jsem poslouchala výklad :slight_smile: Ale fakt tam bylo našlapáno! :slight_smile: Taky jsem říkala, že je super, že je o to takový zájem! :slight_smile:
28. zář 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi ty chlupate polodupky jsou senzacni! Poridila jsem je juniorovi i s tou mikinkou a je to tak heboucke, ze bych se do toho nejradeji narvala sama :slight_smile:.
28. zář 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Jsou úžasný, taky je pořád ňuchám :slight_smile: Další mikinu bychom asi neuživili, ale taky jsem na ni koukala :slight_smile: Všechno to tam vyšlo levněji než pře eshop nebo v kamenném obchodě u nás, tak mám radost :slight_smile:
28. zář 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi ja to mam do Prahy trochu vic z ruky, tak se musim spokojit s eshopem. Jeste stesti, ze na obleceni neujizdim, jak na plinkach, to bych se nedoplatila :grinning:.
28. zář 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Přesně tak :grinning: Spoustu oblečení jsme podědili nebo kupuju z druhé ruky, ale na plínky jsem úchylná :slight_smile:
28. zář 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek