• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@janakkk a není to trochu o těch lékárnách pravda? Myslím jako majitele lékáren..ne ty pracovníky, kteří to pak od lidí odnášejí :-/
Jee, tak to držím palec, jestli se pro studium rozhodneš :wink: Jestli máš nějaký zdrav.základ (což ty máš), tak to není tak těžké (aspoň mě to tak přišlo :sweat_smile:), jen ta povinná praxe je dost otravná, je jí moc :zipper_mouth:
28. zář 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě mrzí, že u nás nějaký takový velký veletrh není ( i když tady to dělat by byla blbost, bylo by to pro málo lidí) a Praha je mooc daleko :slight_smile: Ale aspoň neutratím :grinning:
28. zář 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Moc děkuju, hned to zkusím.
Můj synek je o půl roku starší než Tvůj a Anavy teda moc s rezervou nemá, nějak poslední dobou nestíhám přebalovat, jaké nálože to jsou :sweat_smile: (ale na nočníku vydrží pár vteřin, achjo).
28. zář 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jakou koupit AIO, jednovelikostní vhodnou na celou dobu látkování? Chtěla bych dokoupit ještě asi tři, zatím mám dvě. Jednu Anavy Easy, krásně štíhlá, to se mi moc líbí, ale protekla mi bokem. Což může být moje chyba, mohla jsem to nějak špatně nasadit. Přece jenom jsem na začátku :grinning:. ale spoustu z vás tady psalo, že vám systém Anavy Easy nevyhovuje...Pak mám BG kapsovku a ta mi přijde super.
28. zář 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi mamka mi tam take koupila. Kterou mas ty?
28. zář 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.pida nemela moc utazene bodycko ci nebyla v autosedacce?
28. zář 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Měl je mladší, starší je v jednorázovkách :wink:. Ani utažené bodýčko, ani v autosedačce, měl ji doma na zkoušku. Je dost možný, že to byla moje chyba, učim se :slight_smile:. Nic jiného mi (narozdíl od jednorázovek) bokem neproteklo, tak se raši ptám, jestli nemá někdo podobnou zkušenost
28. zář 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.pida Easy mi taky včera protekla :frowning2: ty kalhotky mi přijdou celkem dobrý, ale rozhodně ne s originálníma vkládačkama. s vv anavy vel. S mi to už přijde trochu jistější.
28. zář 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Frosch mi přijde celkem dobrý. na plínách fleky nemám a ostatní oblečení neprohlížím. :grinning: v DM stojí 3,85 EUR, ty prací prášky Denkmit vyjdou nějak podobně, mám Denkmit na barevné a Denkmit Ultra sensitive, ale účtenky jsem zrovna před pár dny vyhodila, tak nevím, kolik tam stály... Asi nějak podobně jako Frosch.
28. zář 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion proč nechceš zkusit sliz? nebo jse ti neosvědčil?
@luciesofi jé, taky bych šla, náš brněnskej veletrh stojí za prd.... :unamused: :unamused:
28. zář 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.pida taky jsem ji dala jen nadoma. Na ven bych se bála. Ale zas aspon neomezuje v pohybu, když už nic jinýho :slight_smile:
28. zář 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 je pravda, není lékárna jako lékárna, snad po mateřské narazím na nějakou pěknou a příjemnou práci, díky za povzbuzení ke studiu, přemýšlím o tom pořád, uvidíme, jestli to vyjde :wink:
28. zář 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 No za tu cenu je to docela drahá plínka na doma, né :grinning:
28. zář 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka.pida mě anavy easy protíká bokem a občas i provlhla na břiše :frowning2:
28. zář 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.pida přesně tak jsem to myslela.
akorát jsem tam měla dát tyhle smajlíky.
:grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakkk
@lenka5731 Sakra, ženský, já bych radši slyšela, že jsem udělala něco blbě :grinning:. Mně se tak líbí, jak je úzká :grinning:. Tak co teda jinýho, co neteče :slight_smile:?
28. zář 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Tuhle noční :slight_smile:
28. zář 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martinka.pida já měla jen anavy easy, SIO Itti bitti , jo a kapsovky Bum genius a nepoužívám ani jednu z nich,neoslovilo mě to, radši dávám plínku (čč nebo kalhotovku) + svrchňáky, stejně se malý v PULu zapařuje, tak mě to až tak nemrzí, dávám vlňáky max občas flís...
28. zář 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.pida Já mám tedy teprve dvouměsíční miminko :slight_smile:, ale z toho co mám doma, jsem si zatím nejvíc oblíbila Swadlebees Econappi...je to kapsovka, cena tedy šílená, ale sedí naprosto perfektně... (vyzkoušeno zatím 3x, mám ji chvilku :slight_smile:) Ještě mám Anavy Easy - taky nám moc nevyhovuje, Tots Bots Easy Fit V3 - savé jádro nic moc :frowning2:, Tots Bots Easy Fit V2 - o trochu lepší, ale pořád nic moc, Itti Bitti - ty mě nějak neoslovily, tak prodávám a Blueberry Minky, ta je taky super :slight_smile:
Já to vidím tak, že ještě dokoupím nějakou SWB, pak bych chtěla vyzkoušet BG kapsovku (snad všichni tu na ni pějí chválu) a jinak pojedeme ve vv a kalhotovkách..
Bohužel čč už nám teď nestačí - musela bych přebalovat snad každou půl hodinu.. :unamused: Novosklad už je jí skoro malý a když plenku složím na draka, tak má šílený balík...:frowning2: A jakmile dám plínku na rovno + nějakou vkládačku, tak se zákonitě potento a peru i svrchňáky :grinning:
28. zář 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Pekna, ja puvodne chtela take tuhle, ale pak s emi zalibila ty zviratka, ale ta asi nebyla, jak jsem mamku pochopila, takze mam ruzove mysicky? Jsem to pres skype ne presne videla.

Ja jdu ted prat tuhle a jsem uplne nestastna, ze manzel jde do prace az ve stredu a nevim, co prijde tam. Snad napisu kolegovi, at mi to rozbali a vyfoti :slight_smile:

http://www.abbyslane.com/assets/images/aasimplex20%20new/monkeys%20simplex.jpg
28. zář 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek Na myšky jsem taky koukala, ty jsou moc pěkné :slight_smile:
28. zář 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Odkaz nefunguje, ale našla jsem si to :slight_smile:
Já ještě plánuju Econappi ptáčky a svrchňáky se sovami :slight_smile:
Ale až k Vánocům :slight_smile:
28. zář 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi kolik Magdalenka váží? já mám pocit, že Terezce ta econappi (a stejně tak bamboo deluxe) až tak výborně nesedí, střihově, kolem nožek se to trochu divně hrne..., neumím to moc popsat, musela bych to asi vyfotit, ale dávám ji moc ráda. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou fakt po všech stránkách luxusní, takže jim odpouštím, že doufám dočasně, nesedí :sunglasses: Před pár týdny mi to přišlo lepší, ale teď se to nějak zhoršilo. Máš střední zmenšení?

celkově jí asi nejlíp sedí SWB simplex
28. zář 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi koukám, jaký už máš se SWB plány :grinning: :grinning:
já jen lituju, že jsem rovnou nekupovala výhradně Anavy kalhotkovky, vícevrstvé bambusové Anavy a vše ostatní jen SWB a BB. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nějak mám pocit, že bez všeho ostatního bychom se obešli :slight_smile:
28. zář 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi ty ptáčci vypadaj v reálu trochu jinak než na fotce, jsou jakoby trochu vyšisovaní, překvapilo mě to, ale už jsem si zvykla a ta plína je fakt krásná. :slight_smile:
28. zář 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Kolikrát máš ty vnitřky vyprané? Ona ta VV je po poskládání co se týká vrstev nastejno (8 vrstev froté vs. 6 froté + 2x flís u origoš vkládaček) a u Ska je i šírka srovnatelná.
28. zář 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi jo a nejlíp vlastně sedí BB z nějaké starší kolekce, vzor pink on chocolate co mám v albu :slight_smile:
28. zář 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Já mám obojí v práškové verzi. Cenu z hlavy nevím, ale přišlo mi to snad nejlevnější ze všeho, co tam bylo.
28. zář 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila já mám ten senzitiv z DM a je fajn.. hlavně vůůůůbec nevoní :slight_smile:
28. zář 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h mockrát to nebude, 4x - 5x.
ale jak jsem psala, kahotky sedí dobře. Momentálně i líp než Econappi. :sweat_smile:
28. zář 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek