• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@luciesofi Ta cena už je na mě moc vysoká. Teda na mě ne, ale na rodinný rozpočet :slight_smile:. Budu muset zůstat u těch BG kapsovek, jsem s nima taky spokojená.
28. zář 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi @madlisek To vám závidím, ten bamboolik... my se tam vůbec neprobojovaly :frowning2:, Madla pak začala být velmi nesvá (řbvala jak tur :grinning:), takže jsme opustily veletrh předčasně.. :-/ a to jsem se na ně taaaak těšila :slight_smile:. Vlastně to, jak jsem potkala tebe M., tak to byl náš posled ní stánek, pak už jen nakojit a odcházeli jsme..
28. zář 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Tak to ještě chce víckrát prát, těm vkládačkám trvá, než nabydou konečné savosti, do té doby vsakují trošku neochotně a může se stát, že to pak teče bokem, místo do vkládačky. Taky ze ačátku působí jakoby víc nacucaně.
28. zář 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion Mám prášek, vyzkoušela jsem i gel, ale ten tak dobře nepral. @luciesofi přesně tuhle kombinaci - ptáčci/sovy mám taky v plánu, mám to i ve vánočním albu :D.
28. zář 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi A vycpavas tu easyfitku? ja vycpavam vse, protoz enikdy nevim, jak dlouho tu plinku bude mit. Leda kdyz jdeme treba na vazeni a vim, ze budu za hodku, hodku a pul prebalovat, tak nevycpu. Minule mela vycpanou EF V3 6 hodin a neprotekla, byla teda pocurana jen, kakala pak do umyvadla.

Tak se na mysky tesim, za mesic a kousek je budu mit.
28. zář 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka.pida Chápu, drahé jsou dost, já mám teprve první mimi, takže je plánuju i na druhé :slight_smile:
@mahafi My jsme tam byli dneska dopoledne, ale byl to teda masakr... A honička. Nakojit a přebalit v autě, proběhnout pavilon, nakojit v "restauraci" a najíst se, přebalit v přebalovacím koutku, proběhnout pavilon a domů :slight_smile: Měla jsem toho plný kecky :slight_smile:
@janinek Vycpávám...bez vycpání bych ji mohla za půl hoďky vesele přebalit :unamused:, většinou nějakým bambusem, teď dávám vkládačku ze SWB
28. zář 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Luci kam na ty chlupatky? budou i na e-shopu, nevíš???
28. zář 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi už jsem je našla :D
28. zář 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi nádhera, na tuhle jsem si taky myslela :slight_smile: Napiš potom dojmy, až jí vyzkoušíte :slight_smile:

@mahafi My jsme se tam neprobojovali, opravdu to bylo na dlouho :slight_smile:
28. zář 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi My jsme tam byly taky hned dopoledne :slight_smile:, to bylo fajn, že tam skoro nikdo nebyl.. jenže jsme se hned zasekly u Veselé nohavice :grinning:. A pak to tam houstlo a teplota rostla a Madlí nálada klesala :grinning:. Ale půjdu je pak omrknout na bránu :slight_smile:. Jo a paní v krmícím koutku jsem trochu šokovala, když jsem říkala, že na krmení v židličce to nebude, že budu kojit :grinning:. Taky toho mám dost.. :grinning:. Nechápu, jak tam někdo chodí na celý dny a někdo dokonce i na všechny.. :D to musí být masochysti :grinning:
28. zář 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Little angel má v tom svém novém katalogu krásné pletené čepice a capáčky, tak asi ještě počkám s objednáváním až budou v nabídce :slight_smile:.
28. zář 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi :grinning:
Já jsem měla dost z toho přebalováku - měřím 162 cm a na Madlenku jsem skoro ani nedosáhla :frowning2: Jediný, kdo se chytal, byl jeden dvoumetrový tatínek :grinning:
Na mě zase divně koukaly, když jsem si nevzala jejich jednorázovky, ale vytáhla látkovku :slight_smile:
28. zář 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janistr na čepice jsem koukala, jsou úžasné a capáčky taky, ale na zkoušení čepice spícímu dítěti jsem už neměla sílu :slight_smile: Objednám později přes internet...:slight_smile:
28. zář 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Tak jo :slight_smile: napiš mi do IP za kolik a já to zkusím :slight_smile: ...vždycky to můžu nakombinovat s nějakým normálním práškem.... :wink:
28. zář 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Ahoj, jak se ti zdá ta noční bamboolik? Mám pocit, že naše jednovelikostní Anavy nám nevydrží celou dobu..no uvidíme, každopádně se poohlížím po nějakých větších plínách. K tomu je teda jedna dlouhá vkládačka a je to vlastně kapsovka, že? Já totiž ještě žádnou kapsovku nemám, tak že bych vyzkoušela.. :wink:
28. zář 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Je to fakt velka plinka s chobotem a prostornou kapsou na dovycpani. Mrkni do alba @lenka5731 , ma tam tusim fotku a porovnani s Anavy. :slight_smile:
28. zář 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Já mám zatím taky první mimi v látkovkách, ale druhé, a celkově třetí ,už snad látkovat nebudu :grinning:. Kdybych nebyla blbá a začala s látkou už u Verči, tak jsem si teď mohla dopřávat :dizzy_face:
28. zář 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi díky za info, takže ona je tam všitá, jo? Právě že Lenka5731 má v albu srovnání klasické bamboolik a anavy easy, já spíš koukám po té noční.
28. zář 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 ted tam momentálně tu fotku nemám, ale můžu potvrdit, že je větší než Anavy :slight_smile:
28. zář 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 super, docela mi připadá i za dobrou cenu? Myslíš, že fakt stojí za to koupit? :wink:
28. zář 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 podle me ano
28. zář 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 tak asi pošlu ségru do Brna do prodejny.. :wink: Mě tak mrzí, že nemáme něco takového velkého blíž..Jako jedna prodejna tady u nás ve Zlíně s látkovkama je, ale nějak mě neoslovila :grinning:
28. zář 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Aha, já jsem myslela, že tam tu noční má :sweat_smile: Ale je fakt veliká. Jj, je tam všitý ten chobot, ale nemyslím, že by to něčemu mohlo vadit...:slight_smile:
28. zář 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi jéé, tak to je mi líto, že jsi se k nám nedostala, ale je to teda vážně síla.. Sama jsem překvpená, ale o látkovky je OBROVSKÝ zájem :slight_smile:

Jinak Bamboolikova plenka získala čestné uznání odborné poroty veletrhu :slight_smile: Před námi byla už jen nosící bunda Angel wings a ta je teda opravdu vymakaná :grinning:

A díky všem, kdo se zastavili, moc ráda jsem Vás potkala osobně :slight_smile:
28. zář 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pampeliska1 Jaký obchod s látkovkama ve Zlíně máte? Na veletrhu jsem teď domluvili několik kamenných obchodů po celé republice, kde by naše plenky chtěli prodávat, tak třeba budeme i zrovna u Vás :slight_smile:
28. zář 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik jmenuje se Papilios, stránky moderni-latkove-pleny.cz , ale zrovna jim nějak nefunguje e-shop. Anebo ještě jsem si teď vzpomněla, že je tu Slůně, ale tam jsem byla jen kdysi dávno. Není to někdo z nich? :wink:
28. zář 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 zjistím u kolegyně, má starost velkoobchod.
28. zář 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 tak se Slůnětem jsme v jednání :slight_smile:
28. zář 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik super, tak aspoň něco :wink:
29. zář 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr tak to asi taky počkám na novou nabídku.. :slight_smile:)) musím mít ty chlupatky :slight_smile:)
29. zář 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek