• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
Co používáte na utírání prdky při přebalování??
Já tu mám Medvídka, ale ještě jsem ho nepoužila..zatím jsem líně utírala vlhčenými ubrousky... :sweat_smile: Jenže mě ten odpad strašně štve.. Mám pár ubrousků od Anavy, ale ty používáme jako žínky, tak přemýšlím co koupit...???
29. zář 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion ahoj, určitě jdi do desinfecke plínek, Sanytol to zajistí. Osobně bych co nejvíce oblečení i ložní prádlo vyprala a vydensifikovala taky, potom i přežehlila. Jakmile jednou ta plíseň je, doela blbě se toho zbavuje, ale jde to. Hlavně ať už máte po problémech.
29. zář 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi já mám pár rozstříhaných čč, těmi jsme otřela to nejhorší a zbytek šup pod vodu a opláchnout. Pro zadeček zdaleka to nejšetrnější a nic se nemusí prát :grinning:
29. zář 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion takova hojiva, pouziva se na opruzeniny, ale neni moc rozšířená....
29. zář 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi nepoužívám nic, občas ubrousky Babylove. Látkovým jsem na chuť nepřišla a vlastně ani nevím, kdy bych je měla používat (jen počurané neutírám ničím, pokaděné rovnou myju v umyvadle a rozbaluju až v koupelně - jednou rukou ji držím, druhou rozbalím a hodím plínu do vany)... těch pár co mám používám jako žínky na mytí večer ve vaničce.

Holky, když lanolinujete vlňáky, máte ten roztok hodně mastný?? Já to před chvílí dělala poprvé, z mastičky na bradavky Babylove, ale ta lžička mi přišla málo, tak jsem tam dala asi dvě a pořád je to málo mastné... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: Tak jsem zvědavá na výsledek...
29. zář 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 lanolinova lázeň sama o sobě mastná není, tím šamponem se to spojí a vznikne bílá zakalená emulze
29. zář 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bamboolik My máme přebalovák v ložnici a koupelnu přes celý byt :frowning2: A jsem ráda, že se do ní vejde jeden stojící člověk :grinning: Asi taky obětuju pár čtvercovek...díky za tip :wink:
A ještě jsem se tě chtěla zeptat na ty Canpol separačky -. kde se dají sehnat? Jsou super! :slight_smile:
29. zář 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Babylove ubrousky požívám teď...:slight_smile:

Jakou mastičku od Babylove máš na mysli? Už jsem tu o tom četla a zapomněla jsem se zeptat.. Chci koupit vlňáky (jedny už mám z druhé ruky, ale jsou moc velké) a vyzkoušet je na noc..

Jo a zítra vyfotím Magdi v Econappi :slight_smile:
29. zář 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi mám staré rozstříhané čč, pár starých ručníků taky nastříhaných, měla jsem připravená i stará bílá trička bavlněná, ale nakonec na ně nedošlo, ted už ale vetšinou nepoužívám, jen opláchni pod vodou a utřu do ručníku nebo čisté čč :slight_smile:
29. zář 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciesofi na utírání se taky stříhá Perlan z lékárny
29. zář 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi mastička na bradavky Babylove. Těším se na foto, já jí včera dala na noc a v noci další a přišlo mi to zase nějaké lepší, asi ji pokaždé nasazuju jinak či co. Ty ubrousky (Babylove) používám v podstatě jen když začne kadit rozbalená na přebalováku, jinak ne. Osvědčilo se mi rozbalovat až v koupelně a zpátky ji nesu v ručníku.
29. zář 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Canpol separačky a super? Já mám doma 4 balíčky a moc mě teda neoslovily, jsou jemné a hrnou se... Vyhovuje mi kombinace Irmy a celulózových Popolin. Ještě jim dám šanci a pak ti je kdyžtak přenechám, údajně se přestaly vyrábět.
29. zář 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Mně právě Zuzka na veletrhu říkala, že už se zase dělají... A pár mi jich dala..:slight_smile: Připadají mi lepší než Popolini (mám doma je a Irmu :slight_smile:), protože jsou vážně úplně suché..Popolini ne..

Já mám doma nějakou mastičku na bradavky, ale s olivovým olejem....to bude asi něco jiného, ne?
29. zář 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi to by měla být ona (mastička), olivový olej tam je, ale lanolin převažuje..
29. zář 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Děkuji za info, už jsem mylsela, že se kalhotovek se SZ nedočkám :grinning:.
29. zář 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Aha :slight_smile: Tak ty tu mám dvě a nepoužívám je :slight_smile: takže budou na vlňáky :slight_smile: dík
29. zář 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Canpol separačky mám taky. Kupuju je v obchodě s kočárkama a vším možným dětským. JInak u nás v lékárnách a zdravotních potřebách nejsou k sehnání.
29. zář 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi do týdne je nahodím na eshop, jo? :slight_smile: Ta nová firma je v podstatě to samé jak Canpol, jen jsou jen pod novou značkou, jmenují se Baby Ono. Nevím, jeslti budou běžně i v lékárnách, jako byly Canpol, doufám že jo.
29. zář 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik :slight_smile: Ty mě chceš donutit, abych u Vás ještě něco koupila, viď? :grinning: Přece nekoupím jen separačky :grinning:
29. zář 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Prosím tě, jaké máš vlňáky? Disany nebo něco jiného? Kolik teď vůbec T. váží?
Nějak si nevím rady, jakou pořídit velikost...
29. zář 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi no když už tam bude to poštovné :grinning:
Nééé, dají se koupít samože na více eshopech :wink: Jen fakt doufám, že se lékárny zase vzpamatují a zařadí je i do jejich sortimentu, bylo by fajn, aby byly zas všude dostupné :slight_smile:
29. zář 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu spát, zítra mě čeká ještě poslední vystavovací den. A pokud bude našlapaný jako ty poslední 3, tak máme fakt co dělat :grinning:
29. zář 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luciesofi mám natahovací Anavy vel. M, z bazaru, dnes měla 5,61 kg. Myslím, že budou velké, ale netuším o kolik.. Pokud se vlňáky osvědčí, tak chci longies, M nebo L...
29. zář 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Tak to budou holky asi stejně velké - Magdi měla ve čtvrtek 5,55 kg :slight_smile:
Ještě to rozmyslím... Chceš je dávat na noc? Já nevím, co zvolit kvůli oblečení...aby se mi pak vešla do pyžamka :slight_smile:
29. zář 2012 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi chci je zkusit na noc :slight_smile: já v tom taky tápu, ale na blind jsem vzala tyhle, tak uvidím ..
my tu pyžámek máme spoustu, ještě po starší, tak kdyžtak vytáhnu větší ...

áááá, ted jsem si uvědomila, že Terezka už přes 2 hodiny spí a asi 3 hodiny má na sobě 1 čč narovno a na tom kalhotky z Easy. :grinning: :grinning: :grinning: Dala jsem jí plínu "na půl hodiny" než jí dám spát a zapomněla jsem na to. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To byl po dlouhé době "experiment s čč" a takhle dopadl... tak jdu zlikvidovat škody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 :grinning: Já už čč dávám max. na hodinku, nechápu, kde se v ní berou takové dávky :grinning:
Ale tak asi jí to neva, když spinká :grinning:

Já jdu taky spát, Magdi se mi teď zase začala budit 2x v noci a já jsem sama doma, tak abych v té rozespalosti vůbec zvládla nakojit a přebalit :grinning:

Dobrou!
29. zář 2012 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi tak kupodivu oblečení suché, plína durch, bylo to za minutu dvanáct :grinning: , naštěstí jsem dala jeden z těch větších a kvalitnějších čč (my je máme ještě po nás, neurčitých tvarů a rozměrů, každý jiná kvalita). Přebalila jsem jí v postýlce, nacpala na ní BB kapsovku, trochu se vzbudila, ale vypadá to, že to zaspala a zase spí :slight_smile:

Dobrou!
29. zář 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Našla jsem na bazárku svůj vysněný vzor http://www.modrykonik.cz/bazar/plenky/rwoi/kapsovka-jednovelikostni-blueberry-2x-vkladacka/ Tenhle starší typ BB perfektně padne, jednu takovou máme. Ale další plíny fakt nepotřebujeme .. :unamused: Nechcete si ji někdo koupit, ať nemám pokušení? :sweat_smile:
29. zář 2012 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Take jsme koukala :slight_smile:

@dandelion Ja si na vas vzpomenu snad pri kazdem prebaleni. Leus je totiz nejak casto zarudla, ted mela i kolem nozicek nejake opruzeni, takova krupicka sucha. Dnes jsem to nicim nemazala, jen vetrala a susila hodne a je to lepsi. Ale to vis, porad to sleduji a zkoumam :slight_smile:
30. zář 2012 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Já o ní dost vážně uvažovala, ale mám plenkostop až do listopadu :D.
30. zář 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek