• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
jak jste tu mluvily o těch židličkách.. je nějaký rozdíl mezitím stokke a jitro? ať pátrám jak pátrám, tak kromě pořizovací ceny tam toho moc nevykoukám :grinning:. To někdo dá dobrovolně o dva tácy víc za stejnou židličku? :confused: nebo v čem je ten vtip?
1. říj 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana a ke komu chodite? tady nebo doma? moje dr. latku nekomentovala vubec
1. říj 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanule04 taky bych neměla, mám toho hafo, ale zatím se držím :slight_smile: mám opičkové svrchňáky a jsou fakt supr.
1. říj 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Podle mě je rozdíl hlavně v designu a pak jsou taky ke Stokke lepší a vymakanější ty doplňky. Jinak s tebou souhlasím, proto máme Jitro :grinning: Ono když ty židle potřebuješ tři, tak už se ten rozdíl celkem nasčítá :grinning:
1. říj 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h no my právě taky plánujeme jitro.., hlavně proto, že je český, ale abych nekoupila nějakou "sketch" židli :grinning:, tak to jsi mě uklidnila :slight_smile:
1. říj 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@elana a na anavy kalhotovku sedí?
1. říj 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 tu nemám...netuším. Ale tipuju že sedí, protože jsou fakt dost veliký a ten stříh mají takový rovný, takže i když jsou kalhotkovky různě vyprofilovaný, tak tyhle by je mohly prostě překrýt.
1. říj 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi
@ivuska.h Taky plánujeme Jitro, tak jsem ráda za reference :slight_smile:.
1. říj 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr my máme Jitro 2 jsme spokojení taky. Ale rozhodně by je nenazvala nepřevrhnutelnýma, moje děti zvládnou vše :grinning:
1. říj 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik ježkovy.. nestraš :astonished:
1. říj 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi 'sketch' zidle!!!!! :slight_smile:
1. říj 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Když jsme židli vybírali, taky jsem to zkoumala a někde jsem četla, že Stokke s tím nápadem přišli jako první, takže se asi platí za originál :slight_smile: My jsme chvilku zvažovali ještě Sedees, taky jsou z ČR, ale na mě to bylo moc infantilní, takže taky máme Jitro :slight_smile:
1. říj 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi ale to už se fakt náš tříleťák zapřel do stolu plnou silou, neboj :wink:
1. říj 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik u nás se už ta nepřevrhnutelnost taky ukázala jako ne uplně stoprocentní a to se o stůl zapřela jen zlehka :slight_smile: Ale myslím, že pokud se dítě zapře o stůl, tak jde převrhnout každá židle, pokud není přikovaná.
1. říj 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky budem mít Jitro.. :slight_smile: ale až později :slight_smile: ;)
1. říj 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek
@bamboolik Proto jsem psala "při běžném provozu", pochopitelně, že židli převrátit lze, to už pak leda ji přibít hřebíkama k podlaze :grinning: Jen mi trochu vadí, že jsou hodně těžké a děcka s nimi obtížně manipulují, ale to asi nejde moc nijak řešit, plastové by byly asi lehčí, ale zas naprd... Oni si to rádi přenáší do ložnice, když šiju atd.
1. říj 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h máš pravdu, taky mi přijde dost těžká.
1. říj 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek trochu jsem se bála, že to bude kopie.. :unamused: .. a nemají na to třeba licenci? že by to umenšilo tíži svědomí? :grinning:
Ale asi i tak vyhraje to jitro, no.. :sweat_smile: Díky :slight_smile:
1. říj 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 s fénem kolem vlňáků bych byla opatrná, teplem se lanolin rozpustí a "vyteče" z těch pracně naimpregnovaných vlňáčků pryč :unamused:
1. říj 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk to byl studený vzduch, chvílema vlažný.
1. říj 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@madlisek já to beru jako výhodu, alespoň mi je nikam netahají :grinning:
1. říj 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mam dotaz na cc pleny. Dorazili mi na skusku IV muselin a som z tej kvality :dizzy_face: v oblakoch. Ale su velkost 80x80 :unamused: uplne obrovske - pisu ze sa zrazia na 70x70 po case :unamused: nemate skusenost? Na miminko mi pridu velmi velke :cry:
1. říj 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Tak to určitě taky časem ocením :grinning: Teď to beru jako nevýhodu, když ji musím přesouvat já :sweat_smile:
1. říj 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsenova no, na miminko to nebude úplně, ale později se budou hodit. Na mojeho už 70x70 neumotám.
1. říj 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsenova některé materiály opravdu můžou mít srážlivost až 10%, takže bych doporučila párkrát vyprat, ideálně na 60 (pokud to výrobce povoluje) a pak bych teprve hodnotila a případně dokoupila 70x70
1. říj 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím třetí den bez plenky doma :slight_smile: ;)
2. říj 2012 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@dandelion jsi dobra......a co ta plisen?
2. říj 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xsenova ja mam IV muselinove dve, ale pouzivam je jen jako svatecni, pod hlavicku a tak, ta jedna je snad jeste nepouzita, jen vyprana, ta druha vyprana tak 2-3x (ale netusim, jestli na 60 nebo 40, spis na 40) a premerila jsem ti ji, ma ted 75x78, takze o neco se to urcite srazi, zvlast kdyz vyperes vickrat a na 60, osmdesatku vzdycky nejak poskladas, aby byla i mensimu miminku, se sedmdesatkou to naopak jde dost tezko :wink:
2. říj 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porad se drzo mrcha.. :-/ @ptjj
2. říj 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion i v noci jste bez plenky? My byly včera bez plenky asi dohromady 3 hodinky. Jednou se počůral :slight_smile:. On je tak hrozně spokojenej, že je mi až líto mu tu plínku potom dát. Dokonce když byl bez ní, tak 1,5 nebrečel, což je fakt neuvěřitelné :slight_smile:
2. říj 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek