• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
@katyxq
@janinek
@lenka5731 diky :grinning: rozhodně to zní výborně :grinning: :grinning:
11. říj 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj rozhoduji se mezi koupi svrchních kalhotek a to: Popoliny VENTO nebo Thiersties. Moje plenková vábava je různorodá, mám popolinky biofrotáky, anavy, bambinex, a par rezervních( domácích) Sketch. co byste doporučili. Dcerce je 1 rok a začíná být dost živá :slight_smile:
11. říj 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi Já mám Imse Vimse na sucháč...dcerce je taky rok a je dost živá:slight_smile: Tohle je rychle nandané a supr sedí...
11. říj 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza taky jsme na ně koukala. Vento bych ted mohla mít za super cenu , nepoužitý, nový a lakají mě ty patentky. doted jsem měla vše jen na sucháče a ted co mám Anavky na patentky tak to ve mě hlodá ...:slight_smile:
11. říj 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi Zase proč nezkusit něco nového?:slight_smile:
11. říj 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na FB maji uz ty nove blueberry vzory - ti sloni jsou bozi
12. říj 2012 ve 04:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek odkaz by nebyl? FB nevedu. a vkladacky to ma jaky? zas mikrovlakno jako ta soucasna?
12. říj 2012 v 05:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza
a jaky typ IV mas?
12. říj 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek oboje jsou krásné, i zy příšerkové :slight_smile:.
12. říj 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem smutná a naštvaná zároveň.. cítím se neschopná... včera malá dostala jednu plenku za celý den... cca hodinu jsme byli ve městě.. A spinkala v noci bez plenky.. a má zase plíseň!!!!!! Já už nevím co mám dělat :( Snad už nás vyšlou na kožní.. Je to na budku..
12. říj 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion to je mi líto :frowning2:. hlavně aby vás dali brzy do kupy.
12. říj 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo... Modra mnau a bile vcelky a berusky... Obe potrebuju! Nekdo by mi to mel zarazit, jinak me muz za chvilku daruje za odvoz i s celou plenkovou vybavou :grinning:.
12. říj 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@dandelion tak jděte na kožní i bez doporučení, to už dneska nepotřebujete.....
12. říj 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novi pravda...
12. říj 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to dneska s obvodákama težký, zrovna jsem se rozčílila, proč dal obvodák ménu tchánovi prášky na tlak, místo aby ho poslal k internistovi, který by zjistil příčinu hypertenze a podle toho nasadil adekvátní léčbu a ne jen tak od boku nějaký univerzální lék....s malou mám štěstí, muj doktor se ve věcech odborných nehrabe a rovnou nás odesílá na spec. pracoviště, občas je to na budku ale zase na druhou starnu jsme ráda že se snaží nic nezanedbat
12. říj 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to dneska s obvodákama težký, zrovna jsem se rozčílila, proč dal obvodák ménu tchánovi prášky na tlak, místo aby ho poslal k internistovi, který by zjistil příčinu hypertenze a podle toho nasadil adekvátní léčbu a ne jen tak od boku nějaký univerzální lék....s malou mám štěstí, muj doktor se ve věcech odborných nehrabe a rovnou nás odesílá na spec. pracoviště, občas je to na budku ale zase na druhou starnu jsme ráda že se snaží nic nezanedbat

@dandelion
12. říj 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi mě všichni tvrdí že je to normální a je to z plenek... a jeden dr, že je to plíseň, druhej že alergie... vyber si.. vymazala jsem už asi 6 mastiček.. vždy to na chvilku pomůže a pak se to zase objeví... Vím že je to na dlouho.. ale proč se to kruci vrací :(
12. říj 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ktera hodna zkusena maminka vysvetli neznalkovi, v cem se pouzivani latkovych plen lisi od papirovych, v cem jeto lepsi a v cem horsi?
12. říj 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna no jsem na tom podobně taky potřebuji tu beruškovou, tak jí pak přihodím k objednávce na ekoplenách, to mi přijde domů mega balík kolik už toho mám. A to včera dorazila totska perníková chaloupka. .Já na látkovkách neušerřím :angry:
12. říj 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion a to vám neudělla stěry z kůže aby zjistili co to doopravdy je?

@verciiik mrkni na www.latkovepleny.cz je tam celkem hezky rozepsáno v čem to spočívá a jaké jsou rozdíly
12. říj 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novi ty nevíš že opruzeniny apod. jsou NORMÁLNÍ??? nikdo to neřeší.. řeknou ti.. abys změnila plenky.. hmm bezva...
12. říj 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion teda tak jsme asi divna, ale mě to normální nepřijde. kamarádka s malou se toho zbavila až po kortikoidech, z toho jsem byla uplně paf že 2 měsíčnímu miminku nacpali kortikoidy.... ale před tím jí taky tvrdili že je to normální, nepomáhalo nic ani sudokrem, weleda, bepanthen....
12. říj 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion to je fakt na bednu.. nejspíš to nikdy nedotáhnete do konce.. kožaře bych určitě zkusila :slight_smile:. Kamarádka se takhle vleklé plísně u chlapečka zbavila až jednorázovkama :frowning2:. Tím teda nechci malovat čerta na zeď, hlavně ať to dáte do kupy a něco už pomůže. Musí to být hrozně náročný :frowning2:, přeju hodně sil tobě i Štěpi
12. říj 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verciiik zkus si počíst tady :slight_smile: http://www.latkovepleny.cz/latkove-verzus-jednorazove-plenky
jsou tam i další odkazy na FAQ , slovníček atd
12. říj 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion jakože každou dílčí léčbu nedotáhnete do úplného vyléčení a že se to pak znova obeví, ne že to celkově nikdy neskončí, to skončí, to neboj :slight_smile:.
12. říj 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi jako já jí už taky musím dávat jednorázovky.. :( po látce je to ještě horší!!! Ale ono to bylo už dobrý.. pak najednou zase zčervenala..a teď to má zase pěkně ošklivý :(
@novi miluju když se řeší důsledek a ne příčina.. :( ale už nevím co dělám špatně.. jak se toho zbavit :( pořád jsem doufala že to zvládnu.. ale asi ne...
12. říj 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion uff, to je teda radost.. Fičela bych k kožaři a rozhodně to řešila, protože to teda normální fakt není. A to není o tom, že ty bys to nezvládala, holt ani s nejlepší péčí některé věci neovlivníš, to je jako bych si vyčítala, že je mladý atopik a malý má chronické průjmy a nic moc funkční střeva (ne že si to někdy nevyčítám..) :wink:
Držím palce!
12. říj 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi rozumím...
12. říj 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik vím že to není normální.. ptala jsem se dr jestli nemůže mít reakci na svoji moč, protože je doma pořád bez plenky.. a ona na mě koukala zmateně.. ptala jsem se jestli mám vysadit něco ze stravy.. a říkala že při bkm dietě bych už nejedla nic...
12. říj 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion tohle si nevyčítej, nemáš proč.. já vím, že se mi to říká, taky to neumím.. a když je malá nemocná, tak mám taky myšlenky, co že jsem to udělala blbě.. Ale za tohle fakt nemůžeš ty, skočte na to kožní, snad ti dá něco adekvátního a bude brzo po problému :slight_smile:. jak píšeš s tou reakcí na moč, tak kamarádky holčičce pobyt ve vlhku (v látkovce) vždycky hodně zhoršil ekzém, ale časem se to srovnalo :slight_smile:. To bude dobrý, uvidíš :slight_smile:
12. říj 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek