• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@pampeliska1 tak klidně u toho shnutí můžou i spát :grinning: No mě taky sluníčko pomáhalo no což ted bude problém.......
15. říj 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 Mne prave prijde, ze slunciko funguje, i kdyz je zatazeno, jen to trva dele.
15. říj 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, můžu doporučit tenhle sušák http://www.mall.cz/koupelna-susaky-pradlo/vileda-susak-na-pradlo-viva-dry-multiflex
mají ho v MOBELIXu za 999, je geniální zabírá strašně málo místa, cca 60x70 cm a vejde se na něj pračka plná plín. Taky mi byl doporučen tady na MK :slight_smile: S běžným sušákem, který se musí rozložit a zabere půlku pokoje je to nesrovnatelné :slight_smile:
15. říj 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Estetika sem, estetika tam, my tu máme vlhko jak v prádelně! větrat se pořádně nedá a teď ještě to sušení, to mě fakt vadí. holt musí miminko líp čurat do hrníčku :angry:
15. říj 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek ještě k tomu sušení.. LL jsem teď sušila jen na topení a i tak schne dlouho.., bez slunce a bez topení (a nebo bez sušičky) je to naprosto neusušitelná plína :grinning: ale dávám je hrozně ráda, krásně sedí, dobře se nandává a nasaje fakt moc, dávám je vždy večer na nejdelší úsek spaní. Jen nevím, jak dlouho vydrží, přijde mi, že ji má akorát, a to má asi 62 cm :slight_smile:
15. říj 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 JAko ty dvojky ti prijdou uz male? Ja uz ted take davam dvojky. A jak ted davam hodne papir, tak to schnuti tolik nesleduji, ale verim ti.
15. říj 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly taky máme v bytě děsivě vlhko :angry: teď tu mám rozvěšené 3 pračky na dvou sušácích a na topeních a je to tedy zážitek... doufám, že je toto poslední takové velké sušení, asi ve středu by už měla být sušička. Až doodsaju mlíko (teď odsávám :slight_smile: ), tak jdu otevřít všechny okna, nebo tu zplesnivíme :unamused:
15. říj 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek malé určitě ne, ale třeba roční dítě si v nich fakt nedovedu představit... jedničky jsem vyřazovala na 4,5 kg, přišly mi "malé". :slight_smile: ale já mám obecně ráda, když je plína spíš větší než menší (v to nepočítám minimální plínu na hrací deku)

ale až na to schnutí jsou super, škoda, že mám jen tři.
15. říj 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731
@zlilly Nam chuvicka vecne ukazuje vlhkost 60%. Ted teda 59, abych jao nekecala :slight_smile:

Jinak dneska experiment, davam ji do BB coverallu plinku CC rovne s bambus vkladackami a na ty dve hodky t oje ok.
15. říj 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 Delaji jeste trojky :slight_smile:
15. říj 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek taky jsem nadoma začala dávat úzké kalhotky (Itti Bitti, Anavy Easy), případně flísáky Anavy a do nich jen vkládačky a přebaluju často :slight_smile: Takže ještěže máme tolik kapsovek, používáme z nich momentálně jen ty vkládačky. :slight_smile:
15. říj 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja vylozene uzke kalhotky asi nemam prave. I kdyz ty BG flip jsou uzsi, co jsem koukala v sobotu v obchode.
15. říj 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dotaz, vím, že se tu řešil konec Merinostar a pak že jsou snad pod jinou značkou? Nemůžu to teď najít. Poradí mi někdo, jaká je to teda teď značka?
15. říj 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jeden, máte některá zkušenosti s vlňáčkama swaddlebees?
15. říj 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2012 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz Ty jo, to se tu psalo tak petkrat a normalne take nevim, co byla ta nova :slight_smile:
15. říj 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám tento sušák na prádlo z Lidlu asi za 400,- :slight_smile:
15. říj 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
15. říj 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz Swaddlebees vlnaky nemaji, ne?
15. říj 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz SWB vlňáčky jsem měla tyto, jsou to ty, co myslíš?
15. říj 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek už jsi prosím zkoušela ty Blueberry Bamboo Fitted - Elephants???? :slight_smile:
15. říj 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild Snad dneska. Mala je hodne v papiru ted :( Ale chystam se na ni.
15. říj 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi @helulela díky za značku, jdu je pohledat.

@helulela jo, to jsou přesně ony, jaký jsou?
15. říj 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Ty jo, to neznam vubec, to ted ale nedelaji uz.
15. říj 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek no já je mám objednaný u paní na mimibazaru nepoužitý, nalanolinovaný, ale říkala jsem si, jestli jsem neudělala chybu, tak asi zkoumám funkčnost s křížkem po funuse. No uvidíme, jak je na jaře vyzkoušíme, kdyžtak pošleme dál...
15. říj 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz mně se moc líbily, akorát jsem měla velikost L a ta už je dost velká. Dávala jsem je jen přes noční plínu, ale tu zas ideálně nekryly, protože jsou dost vykrojené kolem nožiček. Abych to shrnula - pěkné vlňáčky, na plíny narovno v pohodě, na kalhotovky jak které. Chybu jsi neudělala, snad vám budou vyhovovat.
15. říj 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Díky. Uvidíme, když nevyzkouším, nebudu vědět že jo :slight_smile:. Ještě jsem koukala k tobě do alba a jsou tam vlňáky IV na sucháč, ty jsou jaký?
15. říj 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz s těma jsem byla taky spokojená. Ten materiál je pevný, nijak extra nepruží. Střihově jako PULky, jen se mi ve stejné velikosti zdály trochu větší - tj. vlňáčky S vydržely dýl než PULky S.
15. říj 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Díky, asi ještě pak přikoupím tyhle. Chci vlňáčky zkusit hodně brzo,tak mi přijde lepší mít vlňáky na zapínání, než natahovací, budeme mít březňátko, tak jak bude teplo, aby nemuselo být v pulkách moc často.
15. říj 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek