• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. října 2017 
@svanhild tak je ma na sobe. Sedi pekne. Jsou stihle oproti LL ci TB.
15. říj 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek tak mi pak ještě povíš, jestli opravdu tak rychle schnou a sajou a jsou tak úžasný a když jo, tak si ty sloníkový budu muset taky asi pořídit:slight_smile: tedy co já, Torstík:grinning:
15. říj 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz nemáš zač
15. říj 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild no, nas junior rozhodne dostane plinky i pod stromecek :grinning:
15. říj 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik jojo separační vložku jsem dala, myslím, že se přece jen vztekal, že mu nešlo tak kopat nožičkama, zatím jsem to zkušela akorát asi 3x - celkem 4 plenky AIO, u těch se tak nečertil, i když taky se mu to moc nelíbilo. Jsem schcíplina a nakonec jsme se doma rozhodli, že počkáme až bude mít 5 kilo a pak to zkusíme znova, ale manžel říkal, že když budu na něho měkká, tak mu ty látkové pleny bude dávat on sám :wink:
15. říj 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jija Kamarádka má teď 3měs. kluka a ten látku donedávna nemohl mít právě kvůli tomu objemu a prdíkům... Takže možné to určitě je.
15. říj 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek a jak je velikostne oproti little lamb? Myslim na vysku k pupiku.
15. říj 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@littlemousecz taky je mám, jsou dobrý, dávám je jen na plínky narovno, kalhotovky jdou pod ně blbě a jsou fakt docela velký, ale moc se mi líbí to zapínání na stranách, to je pro dítě na břiše, lezoucí nebo prostě v jakékoliv jiiné poloze než leh v klidu na zádech skvělá věc :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se ještě chtěla zeptat :sweat_smile: Nějaké skryté nevýhody používání vícevrstvých plenek narovno? :slight_smile: Nepřipadá mi to špatné a že jsou takové levnější :grinning:
15. říj 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jija malý nemá ani 2 týdny, on je ten začátek fakt všelijaký :slight_smile: Nic zbytečně nehroť počkej pár týdnu a zkus znovu, třeba i on bude reagovat jinak. Nehledě na to, že jak mimčo odroste těm 3-4kg, tak se to hnedka lépe přebaluje :wink:
15. říj 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 no asi hlavně to, že když kaká tekutou stolici, tak je to potom všude na svrchňácích :grinning: Ale třeba starší syn měl stolici zhruba 1x za týden, takže jsme jeli jen v VV na rovno.
15. říj 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 Když porovnám vv s čč na rovno, tak mi vadilo dlouhé schnutí vv. Dávám teď doma jen čč na rovno s vkládačkou. Kalhotovku jen na ven a na noc. VV jsme už dlouho nepoužili.
15. říj 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Plínky už dorazly, vypadají suprově. Ty růžové myšky nejsou až tak moc růžové, tak že super. Zítra se budou prát. Už se těším, až je Julče dám.
15. říj 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím o radu (trochu OT :slight_smile:) - kde koupit outlastové oblečení, na stránkách little angel nemají to, co chci... :unamused:
15. říj 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq kouknu, díky :slight_smile:
15. říj 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 To ti pomerim priste, jsem ted nejak ze cviku vysla. Jestli nas mala ted necha najist a pak me pusti k PC jeste, tak bych hodila fotku. Ale prijd emi oproti LL stihlejsi.

@svanhild Mela ji na sobe pres tri hodiny s malou LL vkladackou, byla dost mokra, ale rezerva tam jeste byla. Prala jsem ji jen jednou.
15. říj 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Jinak by te mohlo zajimat, ze baby blooms latku maji i jine firmy, ted jsem ji videla na pytliku od monkey foot a jeste nekde. Jo, podlozka leslie's boutique.
15. říj 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek a kolik má Julča kg? Ať mám přehled, jak plínka sedí :slight_smile:
15. říj 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek dík :slight_smile: budu o ní vážně uvažovat. praním určitě ještě zvýší savost:slight_smile:
15. říj 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild No ja jsem ti ted nejaka zpitomela, jak nelatkuji plne, jak jsem zvykla, takze me treba vubec nenapadlo ji uz vypranou strcit do dalsiho prani znovu :slight_smile: Takze na prvni vyprani mi ty tri a pul hodky prisly ok.
15. říj 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, chci se zeptat, zda některá máte zkušenost s plenkou Bambino mio all in one. Díky
15. říj 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild
@luciesofi
@lenka5731 Slonici dneska :slight_smile:

@dastik33 Ja mam bambino mio miosolo.
15. říj 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@janinek Teeeeda, to jsou kejtičky! :grinning: Krásný! :slight_smile:
15. říj 2012 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek ti sloni jsou boží :grinning:
15. říj 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi No, jak na zacatku moc nepribirala, tak ted je spekounek nas :slight_smile:
15. říj 2012 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek Pak dej vědět, jestli stojí za ty prachy :wink: že bych taky neodolala :slight_smile:
15. říj 2012 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dotázek, chystám se na první lanolinování vlňáčků, mám Disany a lanolinovou kúru taky od Disany, máte s ní někdo zkušenost? děláte to přesně podle návodu? četla jsem tady něco o přidávání šamponu, ale nevím, jestli se to netýkalo jen čistého lanolinu kdežto u téhle kúry už to není nutné, je to tak?.......je nutné je napoprvé nalanolinovat víckrát nebo stačí jednou? a jak dlouho je necháváte v té lázni? na lahvičce píšou jen chvíli, ale někde jsem četla, že se nechává i přes noc???.......jo a poslední dotaz, je nutné vyprat předtím vlňáčky ve speciálním prostředku na vlnu nebo stačí jakýkoli běžný prací prostředek? a nalanolinovat vlhké nebo suché?
15. říj 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek kolik váží?? :slight_smile: Magdi má 6 kilo, ale je spíš dlouhá než baculatá :slight_smile:
15. říj 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Já jsem lanolinovala Purelanem (je teda drahej jak pes, ale já ho stejně nepoužívala, tak jsem ho využila aspoň takhle :slight_smile:), přidala jsem trochu šamponu a nechala přes noc, pak jsem je vyždímala a dala na sušák...mám taky disany a schnuly 3 dny... Měla jsem bazarové, takže nevím, jestli je nutné lanolinovat vícekrát..
15. říj 2012 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek