• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@ptjj to jsem ti moc neporadila, co? :grinning:
15. říj 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem měla s mamkou vážný rozhovor na téma "ty plenky jsou mu malý, protože mu kouká pupík a má je moc nízko" :grinning: "my jsme vám bříško překrývali plenkou", musm říct, že se jí podařilo mě znejistět, i když jsem se hádala do krve, ale @janinek tvoje fotka mě uklidnila, ano, je normální, že prckům kouká pupík :wink:
15. říj 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi já mám taky bazarové, ale nebyly nikdy použité
15. říj 2012 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Magdi nekouká pupík jen ve vlňácích...jsou "trochu" větší...má je až do podpaží :grinning:
15. říj 2012 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Ááááách :slight_smile: Krásná. Takže tu origo vkládačku jsi nedala?
Koukám, že tu plínku má - na můj vkus - hooodně pod pupíkem. Pro mě co je pod pupíkem, tak je malý :slight_smile: :slight_smile:

My měli včera na noc Anavy (LL byly v koši všechny) a vydržela skoro 10 hodin, předtím vypila cca 250 ml mlíka. S dlouhou vkládačkou. Plína byla mokrá úplně celá, o moc víc by asi nedala, to zatím nemám zkušenost. Přes to BB svrchňáky.
15. říj 2012 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Podle me pres sest kilo uz. Pred tremi tydny mela 5.60. A ja mam ty slony z te akce za deset liber, takze mne to za ty penize urcite stalo :slight_smile: Myslim, ze budu porizovat dalsi, az vycihn dobrou cenu.
15. říj 2012 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ptjj prosím tě, aspoň ten pupík větrá :grinning: Ale je fakt, že asi záleží i na situaci. Přes den mi to nevadí, ale na noc dávám kalhotky s výšším sedem, aby to měl co nejvíc k puku, protože jak spí malý na břiše, tak by bylo všechno hnedka durch.
15. říj 2012 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ptjj koukám, že mám stejný názor jako tvoje maminka :grinning:
Akorát ho budu muset do budoucna změnit, protože nezmenšené Anavy má přibližně k pupíku, možná lehce nad. :slight_smile:
15. říj 2012 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Jj, kouka ji pupik, proc by ji nemel koukat?
15. říj 2012 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 no právě, to jsem si říkala, že když jsou Anavy jednovelikostní, tak sakra vždyť by mu byly malý skoro už teď :grinning:
15. říj 2012 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek a teda to je BB, jo?
15. říj 2012 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Na noc ma asi take schovany pupik. A tu originalni jsem nedala, ani nevim proc.
15. říj 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Jo, to je blueberry bamboo fitted.
15. říj 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jeden dotaz od ichtyla :slight_smile:, vlňáčky po nalanolinování se můžou normálně vyprat, když se pokadí, nebo se musí po každém praní znova lanolinovat?
15. říj 2012 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Ja z diskusi pochopila, ze snad lanolinova tnemusis pri kazdem prani, ale radsi si pockam na odbornejsi odpoved.

Ja moje stale nenalanolinovala :( mam male upletene od tchyne a vetsi Disany od mamky.
15. říj 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi Luci a jak velký máš? já teď koukám, jestli jsem něco neprošvihla :sweat_smile: mám ty 62/68 - 3-6 měsíců, ale všude koukám, že prý jsou tak do 7kg, tak aby mu nebyly už malý :confused:
15. říj 2012 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Helče taky nekouká pupík jen z vlňáčků a z anavy flísáčků, jinak ze všeho. Já si myslím, že mu malé nebudou, že se prostě potom dětem mění proporce a ten zadeček jim už moc neroste a jak se začnou víc hýbat, tak ani ta stehýnka :slight_smile:.
16. říj 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi já nakoupila u paní na mmb ;)
16. říj 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivuska.h
@bamboolik
díky holky, určitě to zkusíme později znovu, myslím, že si nejdřív zvyknem na sebe, nechám ať se mu posílí svaly a pak hurá do látkování, zvlášť když mám plenek plnou skříň :slight_smile:
16. říj 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj já jsem měla tu kůru disana, už jsem tam nic nepřidávala, ale byla jsem z ní jurodivá.., nešlo to moc vymačkat - hrubým násilím jsem z toho musela sundat takový ten kryt u toho hrdla a vyndavat to lžičkou (tím úzlkým koncem) :grinning:. A chce to tam tý kůry dát víc, než píšou v návodu, jinak to nemělo efekt. A nechávala jsem tam přes noc. Lanolinovala jsem po každým praní, ale třeba se to nemusí :slight_smile:. Ale už je to rok, tak třeba to změnili a pracuje se s tím krásně :slight_smile:. Pak jsem ráda přešla na lanolin z lékárny :grinning:.
16. říj 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi a co sháníš z outlastu?
16. říj 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dastik33 Jo, nedávno jsem měla půjčenou a je to překvapivě velmi dobrá plínka. Nenasaje kdoví jak, protože je mikrovláknová, ale dala by se dovycpat něčím savějším. Je krásně měkká, dobře ušitá a Jůle hezky seděla. Díky tomu mikrovláknu velmi rychle schne.
16. říj 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Teď mám Disaní kůru taky, prostě toho trochu šplíchnu do teplé vody (ale je potřeba to předem pořídně protřepat a jednou jsem to musela i trochu zahřít v mikrovlnce, protože to bylo úplně tuhé), šampon jsem nepřidávala, on už v tom nějaký emulgátor je. Přes noc nechávat je podle mě zbytečné, já jen promačkám a hotovo. Jestli jednou či vícekrát, to záleží na vlňácích, u těch tlustých (Disany, Popolini, doma pletené) mi stačilo jednou. Peru v čemkoliv, co je na vlnu vhodné a nesuším.
16. říj 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ptjj Tak když půjde plínka až kdovíkam na břicho, bude mít dítě zbytečně v mokru větší plochu kůže, ne? Proč si mamka myslí, že je potřeba, aby plína zakrývala břicho? Ono to pak i víc omezuje v pohybu, hlavně když chce dítě zvedat nohy nahoru...
16. říj 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ptjj Většinou není potřeba po každém praní lanolinovat, ale to poznáš sama, pokud ti z nich zůstanou jakoby mastné ruce, tak mají ještě lanolinu dost.
16. říj 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h no protože jí připadá, že má ty kalhotky právě moc nízko a brání mu v pohybu v kyčlích a za druhé "nemá teplo na bříško" :grinning:
16. říj 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h diky za rady s lanolinováním
16. říj 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj já lanolinuju po každém praní, párkrát mi zezačátku vlňáčky protekly, tak od té doby neriskuju...vyprat vlňáky, 3 dny je sušit a pak zjistit že provlhají, protože nemají dost lanolinu...to mi za to nestojí :slight_smile:
16. říj 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ptjj koukla jsem ti na tu velikost vlňáků - 86/92 (12-24 měsíců) a nosí to už teď :sweat_smile:
16. říj 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Sháním sadu dvou bodyček - růžovo šedou ve vel. 80 a zimní čepici, rukavice...nikde nemají všechno.. :unamused:
16. říj 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek