• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
@aemmi jj savost si můžeš ještě zvýšit přidáním krátké, ale to už je fakt extra navíc. POsledně jsem nečekaně testovala tu batolecí, dala jsem ji malému v 7 večer, odjížděli jsme od tchánovců v 8, V +é byli doma, ale nechtěla jsem ho vudit, tak jen nakojila a spal dál a pak jsem si vzpoměla v 1h, že má pořád tu plínu. A plínka teda byla na ždímání, vzadu cca 1cm suchého místa, ale neprotekla a vydržela :slight_smile:
Skladem vkládačky samozřejmě jsou, asi jsi se zrvona koukla, když kolegyně čarovala na eshopu :sweat_smile: V sadě si svrchní kalhotky a barvy pytlů apod vybrat samozřejmě můžeš, jen to napíše do poznámky.
Outlast už jen doprodáváme, takže to co je na eshopu, vel. 2 mám jen žlutou. Budeme mít vlastní kolekci bambusového oblečení včtně kukel, takže Outlast už ani brát nebudeme.
18. říj 2012 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bamboolik díky za vyčerpávající odpověďi, už házím do košíku :grinning:
18. říj 2012 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion jak to s vámi vypadá? co n to kožař? myslím na vás, aby to bylo brzo ok :slight_smile:
18. říj 2012 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahafi jsi zlatá.. nezvládla jsem tam jít.. je mi dost zle.. :/ a muž nebyl ochoten :/ tak jí na to teď dávám svoje mlíčko a je to klidnější.. když to nepomůže, tak jí to budu potírat koloidním stříbrem.. a ve středu na kožní...
18. říj 2012 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion koukám, že si neodpočineš.., když je lepší štěpi, je hůř tobě.. tak ať je brzy oběma dobře :slight_smile:
18. říj 2012 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahafi neodpočinu :/ je to na budku.. moc nespím, kašlu jako šílená, tím budím malou.. no fakt super.. mám jí teď v jednorázovkách a BKMujem jenom kakání.. :/ jsem z toho špatná.. ale bude líp doufám!
18. říj 2012 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cervena_vila
@dandelion Ja uz zase latkovala, ale ted je zase v papiru, jak porad mazu temi kremy, tak jsem si rekla, at se nenici plinky. Ale trpim. A obcas ji dam BB svrchnaky s cc narovno a do toho bambusku.

Eli, co vy, zlepsuje se to? Byly jste uz na koznim?
18. říj 2012 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion Ha, uz jsem na dalsi strance. Tak s ebrzy uzdravte a snad pristi tyden uz ti vyjde to kozni.
18. říj 2012 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janinek Díky.. Marodím jenom já.. malá má elánu dost :D
18. říj 2012 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik Zuzko, jak je to prosím s tou vkládací noční plenou? Na ni se pak připíná ještě celá ta vnitřní plena batolecí nebo už jen vkládačky? Tohle jediné jsem nepochopila, dík.
@dandelion jasně že bude líp. Nejdřív ať jsi v pořádku ty a pak se postaráš o všechno ostatní.
18. říj 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mám objednanou jednu kalhotkovku BB bamboo fitted, tak jsem na ni moooc zvědavá. Dokonce mi ji bez řečí zaplatil manžel z "jeho" účtu, protože jsem si svojí šikovností zablokovala ten který používám já.
18. říj 2012 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@helulela na ni se připíná celá ta vnitřní plenka. Zatím je máme k dispozici, ale trochu zvažujeme, jeslti nenecháme na noc už jen ty kalhotkové. Na noc se mi osvědčily zdaleka nejvíce a už i v sadách dodáváme jen ty noční kalhotkové. Přecejen lépe sedí do pasu. Ale několik maminek mi třeba říkalo, že jim zas víc vyhovuje mít tu tvarovanou noční vkládací, tak nevím no :sweat_smile: Asi to nechám ještě chvíli uležet a pak se rozhodnu :grinning:
18. říj 2012 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion nojo, když se to tak sejde, je to na prd.. :frowning2: Ať je brzy lépe!
18. říj 2012 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
18. říj 2012 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska přišli SHORTIES! Bože já chci ještě aspoň jednyyyyy :D :slight_smile:) jsem netušila že mě vlňáky tak nadchnou :slight_smile:) fakt dneska mi to tak zvedlo náladu :slight_smile:) Mám je z mmb, paní mi je nalanolínovala.. tak jsem zvědavá jak to zvládnu potom já :D :slight_smile:
18. říj 2012 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bamboolik Růžové myšky jsou konečně suché a Julča je dostala na noc. Sedí ji perfektně. Dneska v poradně 5,9kg. :wink: Nějak pomalu přibíráme (starší měla ve 4 měsícich 7,4 kg). Julča je taková dlouhá žížala. :wink: Uvidíme, jestli vydrží noc. Vkládačku jsem už další nedala. Normálně dávám Anavku na snapku jen s dlouhou vkládačkou a nějak extra mokrá nebývá, tak snad to myšky zvládnou. Dala jsem na ně IV vlňáčky.
18. říj 2012 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@betysek Tak jsme zvědavá jak uspěje, mám jendu objednanou na zkoušku, když budou sedět tak asi uděláme noční výbyvu z nich.

Holky stojí ta econapi sw za to, pořád o ní přemýšlím, neprotýká vám kolem nožiček, jak moc je objemná na zadečku, máte třeba srovnání s TB?
18. říj 2012 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@betysek uff, ty jim teda dáváš, tak to jsem sama zvědavá, noční kalhotky jsou primárně určeny k vycpávání :grinning: No uvidíme :slight_smile:
18. říj 2012 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik To je mi jasné, ale rikala jsem si, že by měla zbytečně velký zadek. Já teda přebaluju v noci, když se budí na kojení, tak že celou noc v tom nebude. :wink: Ale asi pod ní šoupnu ještě nepromokavou podložku, aby to případně neproteklo vlňáčkami na zavinovačku. Má péřovou.....
18. říj 2012 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik už se přiblížila doba kdy si budu moc koupit tréninkáče 6-9kg nebo nemám čekat a sehnat jinde? :wink: :slight_smile:
18. říj 2012 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katka_brno přiznávám bez mučení, že jsou v plánu, ale teď nejsou hlavní prioritou :cry: Nedokážu dát odhad, chtěla jsem je do Vánoc, ale nevidím to moc reálně, takže nechci slibovat něco, co nedokážu splnit. Hrubý odhad je během ledna.
18. říj 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanule04 Já mám TB EasyFit V3 a V2 (jestli chceš srovnat s tímto) i SWB Econappi.
Econappi rozhodně vydrží mnohem víc a je objemnější, ale nijak extra výrazně. Velkou roli hrají bambusové vkládačky, to se s vkládačkou v TB EF nedá srovnávat... Podle mě určitě stojí za to - mám 2 a ještě jednu určitě pořídím. Mrkni ke mně do alba - malá ji tam má na sobě při váze cca 5,7kg :slight_smile: Jo a neprotekla ani jednou..:slight_smile:
18. říj 2012 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik já na noc taky radši kalhotovku, protože navrch dávám vlňáky. Ale když už je někdo zajetý v SIO systému, má tahle noční vkládací určitě svoje výhody.
18. říj 2012 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanule04 econappi vs TB V3 - to je srovnávání nesrovnatelného :slight_smile: :slight_smile: souhlas s Luciesofi. Mám tři a kdybych už neměla tolik plen, z kapsovek kupuju jen tyhle :slight_smile:
18. říj 2012 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@helulela jakože, svoje výhody to má, ale pokud má být zase plenka 12h, tak prostě a jednoznačně je kalhotovka + svrchňáky větší držák.
18. říj 2012 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@katyxq řídkou stolici sem už řešila s doktorkou, přijde ji v pořádku. Probiotika berem, pač má Johanka hrozně moc prdíky (ale bohužel kapičky nezabraly).
18. říj 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka5731
@luciesofi Díky mě šlo o ten objem, to že bude lépe sát proti TB je jasné, když má bambusový vkládačky, ale tb mám celkem ráda, jsou takový memnší na zadečku a V3 i krásně shne. Ale asi jí zkusím, stejně o tom pořád přemýšlím jen ted nevím jakej vzor, capri mám žirafky, ještě chci capri květy a econapi nevím.
Hlavně aby mě moc neuchvátili a nechtěla ještě další, a co říkáte na BB bambo, to je ta econapi asi lepší co?
18. říj 2012 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanule04 Objemnější je rozhodně. Vkládačky mají 11,5-12 cm na šířku a jsou dost pevné.
18. říj 2012 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanule04 BB Bamboo deluxe a Econappi jsou úplně stejný střih, rozdíl je jen ve vkládačkách. Bambus/biobavlna vs. mikrovklákno. Tu BB mám jednu a brala bych místo ní raději Econappi, ale co už. :slight_smile: Nacpat se tam ostatně dá cokoliv.
18. říj 2012 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanule04 Já se chystám na Econappi na ptáčky :slight_smile: Mám žirafky a květy :slight_smile: A capri se sovama :slight_smile:
S BB bamboo zkušenost nemám, ale nešla bych do ní kvůli tomu mikrovklánu... S mikrovláknem mám BB minky a stačí :slight_smile:
18. říj 2012 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek