• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@johanka12 No ... (nejen) pediatrům přijde v pořádku leccos, co není :unamused:.
18. říj 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq bohužel.. :confounded:
18. říj 2012 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Tak růžové myšky to celkem dobře zvládly. Pak jsem si uvědomila, že nemůžu porovnávat Anavky, které už mám mnohokrát prané, když už je používáme skoro 2 měsíce s bambusovkou, kterou jsem vyprala jednou. :grinning: Vlňáčky jen trochu provlhly. Plínka byla trochu víc mokrá, než jsem zvyklá u Anavek, ale jinak super. Myslím, že na to že byla bez vkládačky a jen jednou vypraná, tak dopadla na výbornou. Myslím, že kdyby měla PULky, tak by plína taky ani nebyla úplně nacuclá. Když tak jí zkusím dát dnes na noc tu smetanovou s PULkami a uvidíme. MOžná to bylo částečně i těmi vlňáky....
19. říj 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi Taky jsem chtěla koupit aspoň jednu Econapi, ale nakonec jsem odolala hlavně kvůli té ceně, a místo ní jsem koupila 3 noční Bambooliky. :wink: A teď už vážně naprostý stop stav. Odolat bude těžké, ale už mám fakt plen skoro na dvojčata.... :wink:
19. říj 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaké jsou Merino vlňáky? na patentky?
19. říj 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já mám na patentky ježkový a jsou moje nejoblíbenější svrchňáky. Používám je na čč narovno, krásně jí drží. Mám ještě anavy, ty jsou proti tomu hodně pružné, čč mi moc nedržely. Ty mi příjdou spíš na kalhotovky.
19. říj 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, rada bych koupila z druhe ruky svrchni kalhotky typu popolini, velikost L. roztrhaly se mi ty co mam a maly se uz mozna do roka odplenkuje a nechce se mi kupovat nove. kdybyste nekdo chteli prodat, dejte vedet do IP. dekuji :slight_smile:
19. říj 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pech, došly mi separačky a zrovna nic jinýho z těch obchodů, co objednávám, nepotřebujeme, asi si budu muset vybrat nějakou plínu, byť jsem to ted už neměla v plánu :grinning:
19. říj 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@aemmi Chudinko, takova obet.
19. říj 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@dandelion já mám z tohoto materiálu, ale na patentky http://eshop.skapi.cz/skapi-shop/eshop/4-1-Svrchni-kalhotky/7-2-Merino-vlna/5/43-Natahovaci-merino-kalhotky-s-jezky ty tvoje budou asi pružnější, z toho materiálu jsem měla zavinovačku. budou asi jako anavy.
19. říj 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skapi má merino bodyčka s ježky! :dizzy_face:
19. říj 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion merinostar vlňáčky na patentky mám, dávám na kalhotovky, krásně sedí, jsou měkké a pružné, na plínku narovno moc nejsou :slight_smile:
19. říj 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi kde? já je nevidím :(
19. říj 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk zatím mají jen fotky na FB :slight_smile:
19. říj 2012 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakkk tak to nic.. chtěla jsem je na čč narovno...
20. říj 2012 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion Možná by na plínky na rovno byly dobré IV vlňáčky, ty pružné nejsou. Ale nemůžu říct, jak by to vypadalo v reálu. Mám je,ale dávám zatím jen na kalhotovku. Máme 5,9 kg a mám velikost M (7-10 kg). Na kalhotovku jdou, ale na plínku na rovno by byly ještě moc volné.
20. říj 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek já je nepotřebuju :slight_smile: Jen je paní měla za 150,- tak jsem o nich uvažovala, ale spíš koupím natahovací vlňáky.. :slight_smile: doma na čč narovno tak má fleesáky nebo pulky a měním jí ji po každém počůrání.. takže to vlňáky ani nepotřebuju.. :slight_smile:
20. říj 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já dávala čč narovno do lovíků...
20. říj 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 já jsem asi natvrdlá, ale do čeho? :slight_smile:
20. říj 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Tak to jo, já myslela, že sháníš vlňáčky na čč na rovno. :wink:
20. říj 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek nene :slight_smile: ;) ale díky :slight_smile:
20. říj 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion aha...taky jsem to pochopila jako
@betysek
20. říj 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion tak do natahovacích bych nedávala čč narovno asi do žádných....:grinning:
20. říj 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 ty zase chci na noc na Anavku :D :slight_smile: asi jsem se nevyjádřila dost jasně :D :slight_smile: to nevadí.. :slight_smile:) I tak díky! :slight_smile:
20. říj 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Tak jsem dnes v noci dala Julče Bamboolikovu noční plínku do PUL svrchňáků. Byla v ní od 19 hod do 3 hod a vydržela to bez vkládačky. Ani nebyla extrémně nacuclá. Tak že super. :wink: Kdybych v noci nepřebalovala, tak by asi vkládačka byla potřeba, ráno čůrá docela dost, ale většinou to stihneme do nočníku. :wink: Každopádně perfektně sedí i kolem nožiček a to je má opravdu jak tyčky. :wink:
20. říj 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže chceš natahovací vlňáky na noc na kalhotovku Anavku? Já používala disany a naprostá spokojenost...jen je to balík... :grinning: :wink:
20. říj 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 To mi právě celkem vadí. Všichni natahovací Disany chválí, mám taky jedny, ale nepoužívám je, protože mi připadá, že je to děsný balík. S těmi IV vlňáčky to celkem jde.....
20. říj 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek aha...mně to přišlo na noc jedno....teda kromě začátku.....
A ještě jsem používala jedny,ale nemůžu si vzpomenout na značku,na zadečku byl obrázek,byly na patentky...myslím... :grinning:
20. říj 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek