• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@pampeliska1 super, diky moc. ja myslela ze bude jeste o latkovkach...
24. říj 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone no ono se to v Sama doma jmenuje eko-dítě, takže to asi berou víc ze široka :slight_smile:
24. říj 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 já jsem asi neschopná, ale nemůžu to najít :D
24. říj 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 To je jak kluk od mé kamarádky, stejně starý, jako naše Jůla, ale obří:slight_smile:) Zde foto pro představu, proti naší žížale vychrtlé :grinning: Na fotkách jim je 7 měs.
24. říj 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
No, k těm velikostem.... muj čtyřměsíční mazlíček má 73cm a téměř 10kg..... :grinning:
24. říj 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
konečně jsem se dokopala dát mou várku nakoupených plen do alba a mám radost, rozhodla jsem se podporovat naše milé české výrobce :grinning: Anavy a Bamboolik - prozatimní skóre - nejspíš budu vyznavačka kalhotovek, protože na chuť základní Bambolikově pleně jsem zatím nepřišla, zato hojně využívám jejich noční a svrchňáky - krásně sedí. Anavy easy mi protekly, ocenila bych u nich křidélka, kalhotovky super - potřebovala bych nutně ty proužkové s hnědým co má cvalda naproti Jůlinky :sweat_smile: dají se někde sehnat??? Včera jsem po nich pátrala, všechny pleny jsem objednávala na brouczech.cz - tam ji dle obrázku na stránkách mají, chtěla jsem objednat, ale bohužel neměla je na skladě a nesehnala je, paní byla moc ochotná, provolala se mnou moře peněz, ale to nic nemění na faktu, že to co má nafoceno na stránkách většinou nemá, chtěla jsem sloníkovou anavku, mám strašidýlka, chtěla jsem jednu smetanovou noční, mám dvě modré, no a pak ta vysněná proužková nebyla. :pensive:
Jinak do ledna ( to mám vyšší mateřskou :grinning: ) plánuju v podporování českých firem pokračovat :wink: , minimálně ještě tři anavky a alespoň 5x noční Bamboliky, protože to našemu cvalíkovi budou asi nejlíp sedět - ve dvou měsících hlásíme 6,7kg a 60cm :sweat_smile:
děkuji za pozornost :slight_smile: a pomozte při hledání těch proužkových anavek :wink:
24. říj 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
ahoj holky, jdu s dotazem:

kdo máte Pop in New Gen Bamboo...k čemu je prosím vás ten pásek suchého zipu na zadní straně vnitřku kalhotek (na tom překladu), nějak nemůžu přijít na funkci :confused: :sweat_smile: Mám tu plenku jen jednu (po roce jsem rozšířila zásobu o víc bambusových, protože GroVia už denní spaní a procházku nedávají, nejsou-li dovycpané a Pop In byla jedna z nich), ale fakt netuším, co tím mysleli.

díky.
24. říj 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
proužková anavka rychlostí blesku vyřešena, díky tajnému profi zachránci @ivuska.h :grinning: :wink:, tak už nehledejte :grinning:
jo, ještě malé minus k Bambolikům, protisucháče mi nedrží, doufám, že to bereš jen jako konstruktivní kritiku :wink: přeceš jen mě to nezastaví v další objednávce.
24. říj 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h No to jsu hulcicky. Takove mela Leus v mesici, ted je to nase tlustoska uz. A Julca ma krasnou hlavu teda, takovy pekny tvar.
24. říj 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h tak ta naše obryně vypadá dost podobně :grinning: Možná o malinko menší.

@luciesofi tak 9 kg to nebylo, má 8,77 a 72 cm :wink:

A sestřičce se líbily látkovky a vypadalo, že o nich něco ví, protože říkala "jé, vy látkujete" :slight_smile:
24. říj 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana aby se tam nalepily ty suchace ze zadni strany pri prani? Ja to tak teda pouzivam.
24. říj 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maja.xx No tam zadne protisuchace zatim nejsou,tak to je mozne,ze nedrzi :grinning: kalhotky se perou zapnute na nejsirsi obvod a obracene naruby ;) protikusy se mi zatim moc nelibi,protoze pri sirokem zapnuti na treba 2letem diteti ty protisuche zipy skrabou na bocich na kuzi.
24. říj 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maja.xx osobne si myslim,ze clovek prijde poradne na chut SIO a AIO systemum ve chvili,kdy se dite zacne hybat a chodit a utikat rychle pryc :grinning:
24. říj 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik teď se na to dívám, tam přeci žádné protisucháče nejsou!! :grinning: :grinning:, a já jak jsem zvyklá to k tomu tlačím ať to drží :sweat_smile: děkuji za vysvětlení :wink: A s tou základní plenou máš nejspíš pravdu, já jsem ráda, že teď z toho můžu využít ty svrchňáky, které jsou na noční pleny jak dělané a časem uvidím jak zas překopu naši výbavu :sweat_smile:
24. říj 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly Tak to je snad neuvěřitelný :astonished:
24. říj 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Pak teda SIO a AIO ještě do jesliček, velmi oblíbené u sestřiček :slight_smile:
24. říj 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro všechny: nedávno jsem tady psala o neuvěřitelném smradu moči ráno v pokojíčku. Jedna paní mi psala, že by to mohlo mít souvislost s nachlazení. No, nyní říkám: Jak odchází rýma a kašel, tak odchází smrad :slight_smile: Všem, co tuto souvislost neznaly, říkám, že to asi fakt platí :slight_smile:
24. říj 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 8,77 prakticky JE 9 kilo! :grinning:, ty jo a 72 cm - na půl rok teda slušná práce! :grinning:
24. říj 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana To je podle mě na zajištění SZ při praní, ale přijde mi to neskutečně pitomě umístěné. Protože jsem zvyklá dát pod dítě plenu a pak teprv odjistit sucháč, což s tímto nejde, protože ti na tom dítě leží... To samé při sundávání pleny.
24. říj 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek Teď už se mi trochu obalila, vpodstatě od doby, kdy jsem začla dokrmovat UM (5 měs.), tak začla trochu líp přibírat :grinning: Ale neměla vyloženě pod normu, to zas ne, v 6 týdnech měla 4.8 kg (nar. s 3.5), ve 3 měs. 5.7 kg a v 8 měs. 8, takže to už pak skoro dohnala moje starší děti.
24. říj 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Tak pod normu nevypada, je heozunka. Nas emela v 6 tydnech 4,30, naroznea 2.95. Ted jsem s ni dlouho na vaznei nebyla a prohlidka tu je jen v 6tydnech, takze presne nevim, ale pred 3-4 tydny mela 5.90 a na nasi vaze tech 6,4kg, coz podle me zhruba odpovida.
24. říj 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 není to překlep. Dnes jsme byli na kontrole na ortopedii a fakt má 122 cm (má 4 roky a 3 měsíce).
24. říj 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bamboolik To právě oceňuju, že Bamboolik nemá protikus na suchý zip. Taky z toho mám pocit, že mohou škrábat dítko na kůži, když budou zapnuté na nejširší nastavení....Já osobně nemám problém se zapnutím před praním. Stejně tak i zapínám svrchňáky IV.
24. říj 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik já jsem asi trošku natvrdlá a i když už jsem vaše webovky párkrát četla, tak jsem zatím nepřišla na to, jaký je rozdíl mezi "vnitřní plenou" a "vnitřní plenou batolecí" ? Do toho se mi ještě motá "krátká vkládací plena" a "batolecí vkládací plena". I když teď jak to píšu, tak asi ty vkládací pleny jsou prostě ty připínací na tu tvarovanou, jo? Omlouvám se za zmatený přípěvěk a předem děkuji za vysvětlení :sweat_smile:
24. říj 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik tak už jsem najela na záložku "O bamboolikovi" a začíná svítat :grinning:
24. říj 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! :slight_smile:

Manžel dnes koupil měřič spotřeby el. energie, a už vím, kolik si bere pračka na praní plínek.. Máchání + dětský program na 60 + máchání navíc v přepočtu na naší cenu energie stojí 10,8 Kč. Plus prací prášek 5 Kč, takže celkem za jedno praní necelých 16 Kč. Docela dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je zhruba dvojnásobek, než jaká je kalkulace např. v obchůdku U Hanky. :slight_smile:
24. říj 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pampeliska1 no a už jsi si odpověděla :grinning: Je to přesně tak jak píšeš, tj vkládací se připínají na tvarovanou plenku a tím vzniká buď vnitřní plena (po připnutí krátké) nebo vnitřní plena batolecí (po připnutí batolecí).
@betysek přesně k tomu jsme došli, když jsme testovali na větších dětech. Když jsem to zapla (ať už noční nebo svrchňáky) na mladém, tak ho nic netlačilo u nožek, ale hnedka hlásíl, že to škrábe na boku. A podle mě je to fakt jen otázka zvyku, kdy se kalhotky prostě zapnou na nejširší a obrátí naruby.
24. říj 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 my jsme dělali taky propočet a došli jsme na max 12Kč a ty máme i v našem výpočtu. Když se koukám na ten náš, tak to vychází max 6Kč za elektřinu a 4Kč za vodu a to máme 7kg pračku :confused: Prací prášek máme batole a to vychází cca 3Kč na dávku.

24. říj 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek