• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@dandelion já mám uni černý, bílý je pro mě nebezpěčný :grinning:
27. říj 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkat Já dávám do lanolinové lázně dvoje vlňáčky. Spíš impregnuješ po vyprání. Pokud máš nové vlňáčky je potřeba je naimpregnovat vícekrát. Já mám vlňáčky IV a neprovlhaly až po 3 impregnacích. Pak prý stačí vyprat jednou za měsíc a naimpregnovat. Prý není nutné po každém vyprání impregnovat, ale s tím ještě zkušenosti nemám.Používám je necelý měsíc. Sice už jsem je prala, prtože byly pokaděné, ale raději jsem je naimpregnovala.
27. říj 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Tak jsem to dnes poprvé zkusila narovno dvě pleny na sebe a ještě je vpředu přehla a po 1,5hod totálně durch:slight_smile: takže asi budu přebalovat co hodinu nebo zkusím sehnat nějaké vkládací pleny nebo ty separační
27. říj 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek Děkuji! Koupila jsem jedny nenošené, jen vyprané a nalanolinované, tak váhám, jestli je přecejen nevyperu znovu a pak tedy dvakrát budu impregnovat.. :slight_smile: Snad to bude ok.. Používáš nějakou hotovou impregnaci nebo si ji mícháš z lanolinu z lékárny?
27. říj 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkat Míchám z lanolinu z lékárny. Měl jsem tu kupovanou, když jsem měla první mimčo,ale pořád provlhaly, tak že jsem pak vlňáčky vůbec nepoužívala. Koukala jsem, že jsi psala, že máš Disany. S těmi zkušenost nemám, ale vím, že holky říkají, že jsou větší držáky, možná by stačilo i dvakrát...Třeba ti poradí ještě někdo, kdo je používá.
27. říj 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@favofrenki Zkus nějakou bambusovou separačku a nebo přebalovat po té hodince...Tak to dělám já:slight_smile:
27. říj 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza Díky za tip
Nevíte jestli se dají ty separačky koupit jen přes net nebo i normálně v obchodě?
27. říj 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@favofrenki zkus se zeptat v lékárně, tam by mohly mít separačky Babyono. Ale separační plenka je jen na to, aby bylo mimčo trochu víc v suchu nebo o snadnější péči o plenku při pokakání, ale není to na zvýšení savosti. A pokud za hodinu pročůrá 2 čč, tak to se fakt podívěj po nějakých savých vkládacích plenkách, ideálně bambus.
27. říj 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@favofrenki Omlouvám se, to byl překlep,já myslela bambusové vkládačky, třeba tyhle http://www.anavy.cz/anavy/eshop/1-1-Latkove-pleny/5-2-Vkladaci-plenky/5/185-Vkladaci-plenka-bambus-kratka-2-ks . Separačky jsou fakt jen na odvedení vlhkosti....
27. říj 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodně vás tady dává čč narovno.... Já měla pocit, že se to tam miminu shrnuje a žvachlá - vám se to nezdá?
27. říj 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly Tak trochu se to shrnuje určitě, ale nezdá se mi, že by to vadilo...At funkčně nebo dítěti pocitově...
27. říj 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly mě to teda sjíždí více dolů a pak vepředu, kam nejvíc čůrá, je toho málo. Takže já je nedávám vůbec, jen když je fakt krize největší, ale pak musím přebalit okamžitě po vyčůrání
27. říj 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@favofrenki Tady jsou bazarové nepoužité vkládačky a zrovna docela dobré http://www.modrykonik.cz/bazar/plenky/89sp/baby-idea-bamboo-hour-basic/
28. říj 2012 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly Ono zaleží na tom, jaké použiju svrchňáky. Na plenky narovno jsou podle mých zkušeností nejlepší IV. Ale mám 2 holky, tak možná, jestli se trochu shrnují, tak by to dělalo větší problém u kluka....
28. říj 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion
@filipatereza takový nám pletla babička, když jsme byli malí, je toho i plnej mmb, chci to pořídit malýmu do sněhu :slight_smile:
28. říj 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlilly trochu se to shrne do strany, ale záleží hodně i na svrchňácích.. ale já jí fakt tu plenku měním po každým čůrání, a to je jen malinko zmačknutá.. :slight_smile:
28. říj 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly pokud dobře sedí svrchňáky, tak se to nehrne, nesmí srchňáky plandat :slight_smile:
28. říj 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjo, tak zadecek po dni a noc v latce hosi zase. Mela ted fleece separacky, tak ted zkousim zase ty vyhazovaci. Ale proste je cervena zase na nozickach kolem gumicek a ta jeji plinkova oblast :( I na dotek to je poznat, ze to je zase takove hrubsi :(
28. říj 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek Štěpánka se mi teď dvakrát pokakala do plenky a hned je zarudlá.. kůži má pořád hrubší a sušší.. Zkusila si to mlíčko? A čím teď mažete?
28. říj 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poradíte nějaký bazar s plenkama?
28. říj 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyxq no jo, ale v těch 7 měsících už tam asi bdue třeba nacpat nějakou hodně savou vkládačku ne? pak si myslím, že na většině miinek už to nepůjde dobře připnout, mně to prostě přijde zbytečný...
28. říj 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly já jsem dávala čč narovno asi od 3 do 10 měsíců, nejlíp to sedělo s flísákama Anavy, ty jdou krásně dotáhnout a neškrtí, jinak třeba Anavy pul na patentky to udrží hůř, ale pořád to není tak hrozný, aby se tahle kombinace nedala používat
28. říj 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka tady je na bazárku docela dost plenek :slight_smile: já jsem brala snad jen odtud, pak vím o mimibazaru
28. říj 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi O tomhle vím, sleduju ho každý den :slight_smile: já jen, jestli existuje i jiný, děkuju, mrknu na mmb
28. říj 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A doprčic :/ ty sou krásný!!!! http://www.modrykonik.cz/bazar/plenky/zhwn/longies/ snad si je někdo honem koupím, nebo budu o pětikilčo lehčí... :/
28. říj 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli některá z vás pletla vlněné svrchňáčky? Můžete mi poslat návod, jak na to? Dám za úkol prababičkám :slight_smile:
28. říj 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka mě mamka pletla krátké a teď mi plete dlouhé, ale návod nemám :frowning2: Pletla mi to podle origoš Disana vlňáčků..
28. říj 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajenka Já jsem babičce vytiskla tu fotku z odkazu a ona to podle toho zvládla a od té paní jsem i objednávala vlnu - je dobrá- http://www.fler.cz/zbozi/vlnacky-famozni-vel-s-m-2366924 ale jinak když na netu pohledáš tak určitě někde návod na vlnáčky je...
28. říj 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek