• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
@maja.xx Modrá a smetanová se zvířátky už teď skladem nebudou, trvale budou jen růžové myšky a ta modrobílá s autama. Chci mít 3 typy dezénů ve stálé nabídce, ale je to docela složité. Pevně jsem doufala, že se dohodnu na těch smetanových myškách, ale bohužel :frowning2: Takže momentálně vybíráme jiný neutrální vzor, který bude do budoucna jako stálý. Příležitostně budou nějaké omezené kolekce barev.
30. říj 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Ale ta smetanova zviratka jsou krasna, ta jsem si chtela poridit pak. Ted mam teda ruzove mysky, tak to je skoda, ze to mam naopak zrovna.
30. říj 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek me se taky strašně líbí, možná že časem zse budou, ale to absolutně nemůžu zaruči :frowning2: Od té doby, co jsme je měli se mi už žádný jiný neutrální vzor nelíbí :sweat_smile:
30. říj 2012 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, trochu mimo mísu, snad mi to admini prominou, ale vím, že hodně z Vás nosí.
Máte někdo MaM kapsu? Chci nosit hlavně v zimě, páč se tady s kočárkem nikam nedostanu a nevím, jestli to je dostatečná tepelná ochrana? Je v tom prckovi teplo? Hlavně na ty nožičky?
A ještě jestli máte někdo zkušenost na šátek či nosítko?

Děkuji :slight_smile:

Jinak jsem zkoušela Anavy noční na cca 7 kg dítě a vydržela 9 hodin skvěle :slight_smile:
31. říj 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona MaM kapsu mám objednanou ve variantě Deluxe (je nepromokavá - ne do deště, ale sníh snese :slight_smile:) a nosím v Manduce.. Mám i šátek (Šanami Exklusiv), ten občas na doma.. :slight_smile: Já jsem s ní moc spokojená, na záda je bezvadná.. má hodně široký bederák což považuju za plus.. :slight_smile: Tož za mě :slight_smile:)
31. říj 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona mám také manducu a na to MaM kapsu Deluxe. Sice z druhé ruky, ale je jak nová. Myslím, že je dostačující. Nosím s ní, prcka pod to normálně obleču jako by byl v kočárku (nedávám kombinézku, ale víc teplých vrstev) a nestalo se mi, že by byl promrzlý či studený. Akorát teda obličejík mažu krémem do špatného počasí, u nás tady neuvěřitelně fučí :slight_smile:
31. říj 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jaký používáš krém? I vy ostatní? malá má vždy zmrzlí nosánek a tváře.. :/
31. říj 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen
@dandelion Tak jsem si objednala taky MaM kapsu deluxe. Z druhé ruky za 600,- :slight_smile:. A ještě rozmýšlím, zda pořídit ergo nebo manducu. Ale spíš to vyhraje Ergo a uvidíme :slight_smile:
31. říj 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já jsem měla od Nivea baby na dceru a teď jsem kupovala od Babylove z DM. Kolikrát ale, když nebyl či došel, tak jsem sáhla po čistém olivovém oleji :slight_smile:
31. říj 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona na tom se moc nemá co onosit :slight_smile: Většina lidí, co už to pořizují, se o to fakt starají, takže i z druhé ruky je to jako nové. Taky mám z druhé ruky a vypadá opravdu jako nová :slight_smile: Mě ergo nepřišlo nějak sympatické, proto vyhrála manduca. Ale každý to má jinak, každopádně ať to či ono nosítko, jsem si jistá, že budeš spokojená :slight_smile:
31. říj 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neu.sona tu z MMB? :slight_smile: na tu jsem právě koukala :slight_smile:
31. říj 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion JJ, včera jsem na to koukla a byla tam, tak nebylo co řešit :slight_smile:
31. říj 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, mohla bych se zeptat na váš názor na svrchňáky capri? Moc se mi líbí ty vzory, uvažuji, že bych je pořídila, ale co jejich funkčnost? Díky moc!
31. říj 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nnell Já jsem s nima spokojená, minulý týden objednala ještě jedny a používám je nejraději
31. říj 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nnell nám třeba moc neseděly. a vadí mi, jak jsou tvrdé takové. ale to je můj názor.
31. říj 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nnell Jedny mám a jsem moc spokojená...pokud budu potřebovat další svrchňáky, pořídím, zase tyto :slight_smile:
31. říj 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nnell za mě jsou Capri taky nejlepší :slight_smile:
31. říj 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nnell jsem s nimi spokojená, mam dvoje:slight_smile:
31. říj 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Mažu měsíčkový ochranný balzám od Weledy.
31. říj 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky o těch svrchňácích Capri přemýšlím. Mám sice hlavně IV soft po první, ale je to na nich znát, že už byly delší dobu používané. Pak mám jedny Anavy na SZ a jedny na patentky. Kdyby ty Capri byly na SZ, tak neváhám, ale prostě mi patentky nesedí u ničeho.
31. říj 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte někdo svrchňáčky Capri a Blueberry? Zajímalo by mě, jaký je v nich rozdíl.
31. říj 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já jsem ho zatím nikdy nemazala, ale asi bych měla, co?
31. říj 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska opět papírovky, ale vypadá to, že se to hojí...
A zjistila jsem, že má vyrážku i v podpaží a opět se jí udělala i v obličeji a ve vlasech, takže to vidím na seboreu (už jsem ji léčila jednou)... ach joooooo
31. říj 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ptjj Já jsem taky ještě namazala. Jen jsem ten balzám od Weledy koupila. Starší jsem mazala, až když opravdu hodně mrzlo. V kočárku je schovaná....
31. říj 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
víte to, že ekopleny.cz teď nejedou? http://ekopleny.cz/
31. říj 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek capri mají kapsu pro vložení plenky narovno, jinak je to totéž, stejný materiál, střih, provedení.. (mám Capri - na patentky a Blueberry na sucháč)
31. říj 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Střihově jsou tedy úplně stejné? A materiál taky? Chtěla jsem koupit ty Capri, ale chtěla bych na suchý zipa ty u nás nejsou. Tak jsem teď našla Blueberry na SZ, tak přemýšlím, že bych je zkusila, jestli jsou tedy stejné jako Capri. IV soft, které mám po první dceři, vypadají, že už dlouho nevydrží.....To že by neměly kapsu mi vůbec nevadí...
31. říj 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 díky. A používáš oboje na pleny narovno? Jestli sedí oboje stejně dobře...
31. říj 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek VŠECHNO je stejné :slight_smile: Liší se jen ta kapsa a cedulka s uvedením značky:slight_smile:
31. říj 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Já jsem to pak dočetla a připadala jsem si blbě, že se vlastně ptám na to, co jsi mi tam napsala, asi jsem přetažená... :wink:
31. říj 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek