• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
@lenka5731 Jojo, je to návykové :grinning:
7. lis 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi Před chvilkou jsem se tady muchlala s novýma Ananvkama a bylo mi je líto hodit do pračky, jak jsou krásně heboučký :slight_smile:. Chjo, si to už u těch starých (dva měsíce :grinning:) ani nepamatuju :grinning:.
@janinek Jé, tak na zrovna na Lodgera jsem se těšila. Sice ne tolik jako na plínky, ale o to víc jsem z něj nadšená teď :slight_smile:. Dát do toho Kubu v bodýčku a v rukavičkách, tak mu bude teplo :slight_smile:. Do Emitexu jsem Verče musela dávat na nohy ještě deku, aby je měla trochu teplý.
7. lis 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy ..rozhodla sem se že druhé dítko chchi mít v látkovkách a nějaké už nakoupené mam ..jen sem se chtěla zeptat jaké používáte vkládací plenky ? v tomhle tom trošku tak ještě tápu...( nečetla sem vás poctivě a je možné že už ste to tu psali ale třeba mi některá poradíte :slight_smile: předem děkuji :slight_smile:
7. lis 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pethula Gratuluju ke skvělému rozhodnutí :grinning:.
Já zatím samotné vkládačky nepořizovala. Mám jen dva balíky ikea žínek, ty dávám do novoskladu. A jinak mám jenom vkládačky z kalhotovek. Ze začátku si myslím, že jich ani tolik nepotřebuješ a pak můžeš dokoupit postupně podle potřeby.
7. lis 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka5731 My teda taky moc místa nemáme (do koupelny se sušička 100% nevejde a do kuchyně nejspíš taky ne), ale s tou předsíní jsi mi nasadila brouka do hlavy... :slight_smile:
7. lis 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.pida to koukám, že se ti zdá(l) emitex málo teplý, dcera v něm spala v mrazu hodiny a po rozbalení byla horká. A to jsem ji nijak nenabalovala. :confused: máme teda ten celoroční, nevím, jestli se od zimního nějak liší.

@janistr ta předsíň není ideální, hlučné je to dost, ale raději si párkrát v týdnu dopoledne poslechnu "koncert" než ji nemít vůbec :slight_smile: a už jsem vyprala (a usušila) povlečení, župany, plíny, plyšáky... paráda :sweat_smile: Na starou pračku do koupelny ji dát nemůžem a kupovat novou pračku jen proto, abych na ni dala sušičku se mi fakt nechce :unamused: Uvidíme časem.
7. lis 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr ale já jsem zastánce toho, že když něco opravdu chceš, tak se ti to do bytu vejde vždycky... :grinning: Taky jsem si dlouho říkala, že v kuchyni "není místo", ale pak se tam vešla ještě myčka vedle linky a teď už tam asi 4 měsíce máme i cestovní postýlku :sunglasses: :grinning:
7. lis 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Nebude ten celoroční ještě míň teplejší :slight_smile:? Já měla zimní combi. Verča je zmrzlina, ruce a nohy má věčně jak led. Mně ten fusak celkově nevyhovoval. Klouzal mi v kočárku, blbě se nosil, když jsem Verču potřebovala z kočárku přenést atd atd. Dobrý bylo, že měl odepínací tu spodní odepínací část omyvatelnou. To vidim jako jedinou výhodu oproti Lodgerovi.
Vidim, že teď pereš/susíš s láskou, viď :grinning:?
7. lis 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.pida Taky mám Lodger fusak moc ráda.
7. lis 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pethula je fajn to mít trochu nakombinované, u menšího mimi stačí jako vkládačka třeba ta ikea žínka, ale u většího mimi už je lepší mít nějaké bambusové. Ale jako nutnou výbavu do začátku bych to nenazvala. Záleží na tom, co už máš a taky jak budeš mít učůrané miminko. Někdo řeší první pořádné vkládačky až třeba v půl roce :slight_smile:
Klidně tady hoď seznam toho, co máš a my ti tady rády poradíme, jeslti ještě má cenu něco dokupovat, případně co.
7. lis 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víte, že HD má PULky v novém berevném provedení ? Jedno jsou zase sloníci a druhé puntíky na oranžovém podkladu :slight_smile: jsem pro druhé dítko chtěla objednat nejmenší velikost z bazaru, ale ted teda nevím, nevím :sweat_smile:
7. lis 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aemmi Ještě jsem viděla na FB kytky, jak bylo Beco Carnival, tak takové.
7. lis 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivuska.h tak ty už jsem nikde nenašla
7. lis 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.pida míň teplejší asi ne, spočívá to v tom, že na jaře/podzim máš jako fusak podšívku s tím nepromokavým a na zimu si do toho suchýma zipama připneš flís, takže jsme ten fusak v kočáře měli od října do května (to ještě neseděla, takže se sunutím dolů nemám zkušenost) :slight_smile: Já jsem jí ve fusaku nikam nepřenášela, a další zimu jsme už spíš než kočár používali sáňky, bydlíme v horách, takže ani omyvatelnost fusaku jsme nevyužili :wink: Ale všimla jsem si, že verze 2012 má popruhy na zádech vyřešené líp než měla 2008, tak uvidím, jak budeme spokojení teď s tou "vylepšenou" verzí. Lodger fusak neznám. Měla jsem od nich jen zavinovačku a ta stála za prd.
7. lis 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h to je asi ten PUL od Michaela Millera.
7. lis 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Jj, jen by mě zajímalo, jak se jí ho podařilo sehnat, protože oficiálně to MM odmítal výrobcům plen prodávat, protože na to měl výhradní smlouvu s Blueberry-Swaddlebees. Tak měla asi štěstí :grinning:
7. lis 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Já jsem měla na Klárku a na Ondru Emitex kombinovaný, tam se právě připínal ten flísový vnitřek zipama ke "slupce". Nikdy jim v tom zima nebyla, ale ten Lodger je takový měkký a mazlivý :grinning: No rozhodně jsem neměla čistě racionální důvody pro jeho koupi :sunglasses:
7. lis 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka.pida
@aemmi Tak kdyz ne Manduca, tak apson Lodger teda mi tu je schvalen :slight_smile:
7. lis 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pethula ahoj:slight_smile: Jak psala bamboolik - záleží, co za výbavičku máš doma. Vkládačky potřebuješ na začátek akorát do novoskladu. Jestli chceš používat hlavně ten, nějaké extra by to chtělo. Jestli máš převážně dobře vybavené kalhotovky, můžeš vkládačky z nich používat do čč.
7. lis 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Vylepšenou verzi už vůbec neznám, ale jinak jsem Emitexu věrná (taška na kočárek, taška do kočárku, zavinovačka, rukávník...) :grinning:.
@ivuska.h Racionální důvody jsou právě ty, že je tak krásně mazlivý a měkkoučký :grinning:. A i kdyby se mi narodila Adélka a ne Kubíček, tak mě čistě racionální důvody vedly k tomu, abych si připlatila pár stovek a nutně bych potřebovala ten fialovej s kytičkama :grinning:.

Moje radost z dnešní várky plínek pořád ještě nevyprchala. Byla jsem je pověsit a znovu jsem se kochala tou krásou :grinning:.
7. lis 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek Ještě něco potřebuješ schválit :grinning:?
7. lis 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mimo téma, můžete doporučit nějaké ručníky (ne na přebalování)? Ideálně takové tlusté, huňaté, měkoučké jako mívají v hotelích a wellness :grinning: Nemáte tip? Ráda bych zrušila sbírku "co kdo dal a co se kde našlo za posledních 15 let" a chtěla bych pořídit aspoň 10 nějakých úžasných.
7. lis 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Tak to si počkám na odpověď, taky bych je potřebovala obnovit :wink:
7. lis 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka.pida Ja s necim zase prijdu. A plinky si uzij. Lodger stale neprisel, snad zitra.
7. lis 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi @janinek tak malá je zase luxusně opruzelá... Proč já jí ty jednorázovky dávala?????? Prala jsem svrchňáčky, páč se jaksi pokakali.. a já nestíhala naplnit pračku.. malá má celý červený zadeček.. Z BabyLove Natur!!! Zbytek asi prodám...
7. lis 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Eli, u nás taky děs a hrůza...dneska jsem zjistila, že to má Magdi i na pipce.. :unamused: Zítra ráno volám doktorce... Mně se zase z jednorázovek neopruzuje (konkrétně z Babylove Natur), ale dneska došly, tak jsem jí dala látkovky (i když většinu času byla bez plínky) a má to zase červenější :frowning2:
7. lis 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi a jak často jí přebaluješ? já jakmile jí v látce přebaluju po každém počůrání (jde to praktikovat jen doma) tak to má hned lepší... Ale slyšela jsem že se vůbec tyhle eko BL špatně snáší a jakoby popálí kůži...
7. lis 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Co nejčastěji....prakticky pořád - spíš se jedná o dobu, kdy spí...to má potom hned červené... :unamused:
7. lis 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi no vidíš.. mě štěpka nikdy nečůrá když spí..
7. lis 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion hm, mně právě Magdi jo :frowning2:
7. lis 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek