• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
@mmiirrkkaa Taktéž SZ.
9. lis 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Já jsem takhle chtěla minulý týden fotit na Ondrovi tréningáče a abosultně bez šance, chytil ho hysterák a ani ty úplatky nepomohly. Takže fotky tréningáčů prostě nebudou :grinning:
9. lis 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska mi prisla nova plinecka (Bb bamboo zirafky) a Ldoegr stale nikde, vrrr. melo to byt 4-7 pracovnich dnu a dnes to bylo prac dnu deset. Tak jim ais poslu mail.
9. lis 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek @katyxq @martinka.pida jsem ráda, že vás moje poznámka pobavila :grinning: Bydlím 20 km od Pardubic, vím tu o jednom balkoně, kde visívají látkovky a jednou jsem potkala u pediatra maminku, která říkala, že dává látkovky u novorozence kvůli kyčlím, to je vše. Před necelými dvěma roky jsem "přednášku" MC nabízela já, nebyl zájem. Tak jsem zvědavá teď, třeba už to bude lepší.
9. lis 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helulela Já znám živou látkařku jen jednu - spolužačku ze střední, která ale bydlí v Ostravě a já v Litomyšli. Tady jsem taky žádnou maminku nepotkala s dítkem v látkovkách. I doktorka říkala, že k ní chodila jen jedna maminka s mimčem v látkovkách a pak se jí prcek začal moc opruzovat, tak prý přešla na hnusky.....
9. lis 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek @helulela já v okolí taky žádnou látkařku nemám :-/ jedna holčina chtěla začít taky, ale musela na potrat v 5. měsíci :frowning2:
9. lis 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, měla bych prosbičku, máte některá doma IV vlňáčky ve velikosti M? vydražila jsem dvoje na Aukru, ale mají ustřižené cedulky, paní prodejkyně tvrdí, že jsou to M, ale z netu jsem vyčetla, že od velikosti M se dělají s tím jedním patentkem navíc k SZ a tyhle jsou bez patentku. Mohl byste mi někdo změřit, jak jsou ty M velké?
9. lis 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Ahoj.. Mám je před sebou.. Mají SZ a u nožiček 2 patentky.. Rozměry: zadní lem v klidu - cca 35cm, natažený cca 49cm, šířka v rozkroku v nejužším místě cca 14cm, přední horní lem cca 19cm.. Pokud potřebuješ nějaký další/jiný rozměr, písni.. ;)
9. lis 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj Ten zadní lem je měřený včetně těch bočních částí, kde jsou patentky..
9. lis 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj máš mně :grinning: i když je div, že jsme se na tom našem maloměstě ještě nepotkaly :grinning: Já furt koukám po Hartanovi a furt nic, asi máme jiný denní režim.
9. lis 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkat jsi úplně zlatá díky........myslela jsem si, že mám nějaký starší typ, kde ještě ty patentky nebyly, ale spíš to budou asi ty S :unamused:...........mám ty rozměry o něco menší, v pořadí, ve kterém jsi to psala: cca 33, 45, 14 (jediný shodný) a 17.........na délku od shora dolů mají nenatažené cca 37, jestli můžeš přeměřit ještě tenhle rozměr........plenky ale nešiju, tak nevím, jestli je možný, že vel. S by byla jen o cca 2 cm v každém rozměru menší než M, jestli to není moc malý rozdíl
9. lis 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana jj, to je pravda :slight_smile: ačkoli já do města zas tolik nechodím :slight_smile: chodíš někdy do Berušky?
9. lis 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana spíš to bude tím, že nejsme přímo ve městě, tak tam jezdíme jen občas :slight_smile:
9. lis 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj ee, já zas nějak nevyhledávám ty MC, my lezem furt po městě, po Podskalí, na zvířata a teď nově krmit kachny k zimáku :sweat_smile: Aha, a když nejste přímo ve městě, tak to je jasný proč.
9. lis 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana já tam taky ještě nebyla, říkala jsem si, že bych tam mohla někdy v pondělí zajít, když mají ty Hajánky, jen tak na zkoušku, v podstatě ani neví, jak to v MC funguje :slight_smile:........taky pak budem chodit na zvířátka, ale oni Vojtu zatím ještě nezajímají :slight_smile:
9. lis 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ptjj Rádo se stalo.. Na délku jsem naměřila bez natažení 38cm.. Takže to zase tak velký rozdíl není, myslím.. Já je mám teda taky z druhé ruky, ale třeba jsou ty tvoje prostě jen trošku víc sražené..
9. lis 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek @ptjj u nás se třeba žádný dr. ani sestra nad látkovkama nepozastavili, ani to nijak nekomentovali, takže nejspíš tu jsou látkařek mraky, jen já jsem úplně mimo :wink:
9. lis 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela u nás je zaražený každý :slight_smile:
9. lis 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz.. přišly mi dneska Anavy kalhotovky z druhý ruky z mimáče.. jsou v super stavu, jen mě překvapily dlouhé vkládačky.. jsou jiné než na které jsem zvyklá.. takový hodně tuhý a spodní vrstvu mají jinou.. Já netušila že se takový dělaly...
9. lis 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkat tak jsem to ještě přeměřila a je to možná spíš těch 38, no tak to teoreticky budou asi ty M, uvidím, jak mu budou sedět.........moc děkuju za ochotu
9. lis 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion já mám takovéhle vkládačky u starších plenek na snapku, taky je mám z druhé ruky
9. lis 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ptjj takže se dřív takové dělaly? :slight_smile: oki
9. lis 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion jj ja je mam taky ve svojich plenkach, co jsem kupovala nekdy pred 2lety
9. lis 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion zřejmě jo, ale to ti řekne určitě @ivuska.h
9. lis 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Taky mám u některých Anavek na snapku trochu jiné vkládačky.....Přesně jak píšeš, mají trochu jinou spodní vrstvu...
9. lis 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek @ptjj @bamboolik jsou tvrdší ale službu udělají.. :slight_smile:
9. lis 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion mně dnes dorazily dvě Anavy kalhotovky ale nové a vůbec nemám chuť je začít používat, jak jsou heboučké :slight_smile: Děcko se tu s nimi odpoledne válelo, lehalo si na ně jako na polštář a že prý "hají" :slight_smile:
9. lis 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@madlisek :D já čekám balík s 5ti novýma :slight_smile: a nemůžu se jich dočkat!!!!
9. lis 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion No hodně dávno ano, ale to už je tak 3 roky zpět... Jestli spíš není ten materiál tak jetý praním. Ale to by asi vypadalo stejně z obou stran té vkládačky. Pokud je zespoda froté a zvrchu velur, je to ta prastará verze. Ze snapkové plenky vkládačka asi nebude, to by neměla ty 2 patentky na jednom konci.
9. lis 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek Dají se s úspěchem používat místo čepice, ozkoušeno! :grinning:
9. lis 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek