• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
@pampeliska1 Jediné, co jsem vypozorovala je, že čím sytější barva, tím opraněji po čase vypadá (což je asi logické :slight_smile:). Takže dále budu asi kupovat spíš světlejší :slight_smile:.
11. lis 2012 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janistr jj, to je pravda, taky už koukám hlavně po světlých.. Je to fakt rozdíl, ty světlé vypadají pořád pěkně, ale ty tmavší vyprané a navíc jsou na tom víc vidět žmolíky (logicky :slight_smile:) )
11. lis 2012 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 já mám pocit, že jo, některé vydržé víc než jiné, nejen barama, ale i měkkostí..mám jednu červenu proužkovanou (nevím, co to je za materiál, ale je taková "symčkovaná" na povrchu) a ta je celá tuhá a neohebná, naopak na druhé straně vynikají "bagry", ty jsou o poznání měkčí než ostatní.....a přitom jsou stejně starý, stejně používaný (točím je rovnoměrně, nevybírám) :slight_smile:
11. lis 2012 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pampeliska1 hm, tak jsem ti chtěla poslat odkazy, ale asi už mám příliš historickou výbavu ....už nikde nejsou...
ale koukla jsem na fb anavy....a lituju, že už žádný plínky nenakupuju.....ty kostkovaný zelený a modrý klučíčí, ty jsou teda boží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2012 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mahafi Líná křivka, to je teda dobrý :grinning:
11. lis 2012 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janakkk jo, tak bagry znám, ale ty už jsou na mě moc klučičí :sweat_smile: mě takhle připadá ve srovnání s jinýma stejně používánýma právě ta tyrkysová tozka..ale určitě to záleží i na aktuální dodávce toho vnitřního materiálu, že se prostě může o něco líp "vydaři" a už je to pak rozdíl..nebo nevím :grinning:
11. lis 2012 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janistr ano ano, i kdyz jsem napriklad neodolala vzoru brm brm, vypada po par vypranich pekne jete, narozdil treba od veluroveho bezoveho ornamentu, ten je jak novy :slight_smile:
12. lis 2012 v 01:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pampeliska1 já mám měkkou a pružnou oranžovou tozku a a takové ty fialové kvítky na bílém...sice jsou nejnovější, ale ostatní, třeba sovy na tyrkysu a ostatní takhle pružné nebyly snad ani nové, taky jsem přemýšlela, jestli je na tom jiný materiál, nebo čím to je, chovám se k všem stejně, na těch sytých vzorech jsou vidět chlupy nachytané z čč, ale když mně se právě ty berevné líbí nejvíc :slight_smile:
12. lis 2012 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky zas jedna otravná otázka OT k nosítkům. Když jedete s dítětem třeba do města a máte ho v nosítku: jak proboha řešíte zavazadlo??? Tašku s dlouhým uchem přes rameno? Batoh? Porad´te nějaký praktický tip, nevím, co pořídit, aby to bylo pohodlný a praktický, protože s kabelkou asi nepochodim :grinning:
12. lis 2012 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@aemmi no právě, je to dilema :grinning: Mě se taky ty barevné líbí nejvíc..Škoda, že těch velurových není víc vzorů - mám ty béžové ornamenty, ty jsou krásné, ale jinak ty jednobarevné jsou takové o ničem..prostě nejsou obrázkové :grinning: Myslíš oranžovou tady tuto? http://www.anavy.cz/anavy/eshop/1-1-Latkove-pleny/2-2-Jednovelikostni-na-patentky/5/1112-Puntiky-oranzova Co jsem tak koukala na Anavy, tak se mi líbí ty puntíky na bílé (miluju puntíky :grinning:) a rozhodla jsem se, že už budu kupovat výhradně neutrální vzory..Převažují holčičí a chci je mít i pro příp. druhého chlapečka :slight_smile:)
12. lis 2012 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 já teda chodím s nosítkem jen na krátké trasy - na poštu, na malý nákup tady u nás na vesnici a většinou mám normálně takovou kabelku přes rameno :slight_smile:) Doris se do ní zahryzne a je klid :grinning: Anebo nosím takovou látkovou tašku s dlouhýma ušima, ale ta teda není moc na chození do města :grinning:
12. lis 2012 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 Jde mi právě o to, když potřebuju vzít klasický věci jako doklady, peníze, mobil a tak a zároven´ i třeba věci na přebalení, podložku, plínu, ubrousky.... Mně přijde, že klasická kabelka s krátkým uchem přes rameno mi kvůli nosítku sklouzává :unamused:
12. lis 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 jj, tyhle :slight_smile: mně se puntíky taky líbí, ale budou všechny takhle krásně pružný? třeba bílé puntíky na červené jsou asi jiný materiál, ale je pravda, že tuhle už mám asi rok, velurovou má teda jednu a taky je taková tužší
12. lis 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mě pružný přijdou tak nějak všechny stejně, možná ta malinové proužky, je taková tužžší a co jsme měla z druhý ruky velurové (bambus) tak mi přišli takový tvrdý. A nejvíc sepranou mám asi tutti fruttiz těch co mám, ale je pravda že ta byla koupená první.
12. lis 2012 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 já nosím batoh.. do ničeho menšího by se mi asi proprietky nevešly a navíc s taškou přes rameno bych byla asi jako paragraf :frowning2:.. to že to asi není moc estetický nějak neřeším :sweat_smile:
Rovnou se zeptám taky..řeším jak nosit na zádech a mít zavazadlo.. :grinning: a taky mi přijde při nošení na zádech, že by byla v mhd tak nějak míň chráněná před ostatníma lidma, aby mi do ní nestrkali, nepadali na ní a tak.., jak to řešíte? Na břiše mi přijde bezpečnější.. ale zase už přes ní skoro nevidím :grinning:
12. lis 2012 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mahafi A batoh je pohodlný nosit s nosítkem? Nebijou se nějak ty popruhy? O estetiku mi taky tolik nejde, spíš řeším ted´ jak to vymyslet co nejpohodlněji a nejpraktičtěji. NO a až budu nosit na zádech, to bude opravdu další oříšek :grinning:
12. lis 2012 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 Já taky nosím normálně batoh a s popruhama není problém (máme taky KiBi a tam jsou oproti ostatním nosítkům docela ploché :slight_smile:).
12. lis 2012 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@janistr Tak super, měla jsem v plánu taky batoh, ale právě jsem přemýšlela, jak s těma popruhama, ale když to neni problém, tak je můj problém vyřešen. Díky! :slight_smile:
12. lis 2012 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terezka312 taky s batohem a nosítkem problém nemám :slight_smile:, popruhy se netlučou
12. lis 2012 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 já taky zásadně k manduce batoh...to je nutnost, vzhledem k tomu že když někam jdeme, tak co všechno tahám s sebou. Nepohodlné to rozhodně není.
12. lis 2012 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@andelka
@mahafi Tak super, tak teď ještě vybrat nějaký pěkný batoh :grinning:
12. lis 2012 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terezka312 Taky nosím k manduce batoh, zpočátku se mi to taky zdálo divné, ty dvojí popruhy, tak jsem nejdřív nosila tašku přes rameno, ale bylo to daleko méně pohodlné.
12. lis 2012 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@herminka NO asi na tom něco bude, že je batoh nakonec pohodlnější.
12. lis 2012 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky co říkaté na tyhle pleny http://aukro.cz/sketch-aio-plenky-vse-v-jednom-jednovelikostni-6ks-i2784035212.html
Jsou nějak levné, tak kdoví, jaké jsou kvality.
12. lis 2012 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaste od sketch utíkej co nejdál :wink:
12. lis 2012 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@terezka312 taky nemám problém s batohem a nosítkem :slight_smile: Naopak, batoh váhu miminka příjemně vyrovnává.
12. lis 2012 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@madlisek Ano, přesně tak, váha je tak pěkně rozložená :slight_smile:.
12. lis 2012 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Prosím poradíte, jaký je nejlepší materiál na vkládačku? Asi bambus? Ještě je možnost bavlna a fleece. Co používáte a s čím jste spokojené?
12. lis 2012 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajenka chceš si je šít? Jestli jo, tak bych nakombinovala bavlnu a bambus.. Samotný bmb by moc dlouho schnul.. Fleece bych na vkládačky nedávala, ten můžeš dát zvlášť jako separačku..
12. lis 2012 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek