• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jakou tak mají životnost AIO, vydrží na 2 děti? Mám teď na mysli poškození PUL vrstvy častým praním a následné protíkání. Děkuji.
15. lis 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkat já myslím, že S stačí, taky jsem na nich začínala :slight_smile:
15. lis 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakkk Děkuji za zkušenost.. Zase je pravda, že mám ještě dvoje PULKY nejmenší velikosti - HD a P´n´G a pak troje vlněné Disany 62/68, takže ty IV NB přinejhorším můžu dokoupit, až se miminko narodí.. :slight_smile:
15. lis 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynkat já bych se přimlouvala za aspoň jedny IV NB, jsem posedlá dobře padnoucími svrchňáky, nemám ani moc ráda jednovelikostní. I Thirsties jsem dávala XS. Jsou jen na chvilku (tak do 3 měsíců), koupila jsem na bazaru minimálně použité za 150 Kč a pak prodala dál za 130 Kč. Slevila jsem jen proto, že mi bylo blbý prodávat je za stejnou cenu, vypadaly pořád jako nové.
@eicul82 kdybys používala jen AIO, na dvě děti podle mě nevydrží. Teď mi začíná praskat PUL na Thirsties kalhotkách, které mám po prvním synovi. AIO zatím drží, ale ty nedávám běžně.
15. lis 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkat ještě k PUL kalhotkám - taky záleží, co budeš dávat pod ně. U kalhotovek bych se větší velikosti nebála, na novosklad bych radši volila menší.
15. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helulela Ahoj.. Děkuji za tvůj názor.. Už koukám po těch XS Thirsties.. Kdybych je sehnala z druhé ruky za rozumnou cenu, tak bych je možná taky pořídila.. Buďto ty nebo IV NB.. Mám v plánu požívat je právě jak na novosklad tak na kalhotovky /pastelky, BL, Lollipop/.. A rozhodně chci, aby se v nich miminko netopilo.. :slight_smile: Jen očekávám po předchozích zkušenostech spíše větší mimi /min. 3,5kg/ a nedokážu odhadnout, jak uvedené velikosti sedí.. Látkování mám v plánu poprvé..
15. lis 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkat Thirsties XS jsou v porovnání s IV NB menší. Jestli čekáš větší miminko, Thirsties kup radši rovnou S.
15. lis 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helulela Díky za radu!
15. lis 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eicul82 dle mojich zkušeností je to tak půl na půl. Některé (i stejné značky) vydrží, některé prostě odejdou. Třeba kamarádka měla celou sadu pop-in a u druhého mimča ji už polovina protékala.
15. lis 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 přesně tak :slight_smile: Jde o tom, ať malé mimčo nemá tu látku navíc na zaděčku, apřehneš mu to nahoře na bříšku. Přecejen mimča leží většinou na zádech zpočátku, takže to je v pohodě. Ale s tou vkládačkou, to je fakt zajímavé, by mě zajímalo jakto :grinning: :grinning:
15. lis 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynkat dej potom vědět, že je to ok :slight_smile:
15. lis 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 Fakt záleží na PULu, já jsem třeba měla na Klárku doma šité PULky z nějakého PULu z USA a odsloužily dvě děti bez problémů a pak jsem je dala kamarádce a jsou pořád v pohodě (esteticky už až tak ne :grinning: ). AIO mám teď taky několik už na druhé dítě, různé značky a vše v pohodě, jen IttiBitti trochu šustí, takže je laminace odlepená, ale neprotéká. Proti tomu BI kapsovka kdysi dávno u Klárky začla protékat v ploše cca po půl roce... Takže podle mě to nejde říct nějak obecně.
15. lis 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eicul82 Já mám dvě kapsovky Blueberry po jednom dítěti (podle vzhledu používané dost intenzivně) :slight_smile: a jsou funkčně naprosto v pohodě, neprotékají, používám je "už" dva měsíce.
15. lis 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Určitě dám vědět, už se perou.. :slight_smile:
15. lis 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamaradka prodava pop-in plinky, jestli nemate nekdo zajem, Brno, tak snad neva, z eto sem dam.

Sada není kompletní, jelikož část plenek mám právě v kyblíku na vyprání:slight_smile:,
> ale
> # všechny jsou ve stejném stavu. Jsou používané 3 měsíce, ale jak jsem psala,
> syn
> # je baculatý a jsou nám úzké a ačkoliv je máme rozepnuté na maximum tak má syn
> # otlačky.. no jo, je to cvalík :slight_smile:.
> # Sadu mohu poskytnout kompletní -10ks barevné POP IN bambusové, barevný tip
> # BRIGHT (původní cena 4300Kč, nyní za 3000Kč) i s pytlem na plenky a 3 krát
> noční
> # plenou nebo po kusech jeden kus za 330Kč.
> # Jedná se o tuto sadu -
> # http://www.branakdetem.cz/stredni-sada-plen-pop-in-new-gen-bamboo.htm
15. lis 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
TAK DNEŠNÍ NOC MĚLA MALÁ NA SOBĚ NOČNÍHO BAMBOOLÍKA , přidala jsme jednu batoleci plenu a musím říct že super, ještě měa rezervu a zadek měla krásně suchej, plínka na povrch byla provlhlá jen v zatíženějším místě a to byla jen jednou vypraná. Tak že spokojenost, jen mi chybí ty protizkusi, pořád bych to chtěla přilepit, ale asi je to o zvyk.
16. lis 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 Jde opravdu o zvyk. Mně naopak vyhovuje, že tam ty protiskusy nejsou. Spíš mám tendenci u Anavek zapínat sucháče při praní jako na mimču.... Jsem zvyklá ze svrchňáků IV. :grinning:
16. lis 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 to ráda čtu, páč jsem je právě objednala :grinning:
16. lis 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na fluff heaven maji slevy na blueberry , normalne me svrbi ruka desne.
16. lis 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek tý jo, tos mi měla co ukázat - zvlášť po proplacení dovolené z práce :confounded: :grinning: :grinning:
16. lis 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek jen škoda, že s tím poštovným už se to tak nevyplatí :sweat_smile: :grinning:
16. lis 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám dotaz - máte některá zkušenost s používáním monitoru dechu na plínku (za pas) s látkovými plínami? Já to pořád nějak nemůžu vychytat a dávám kvůli tomu na noc jednorázovou plínu...chtěla bych jednorázovky odbourat úplně, ale ten monitor mi na celou látkovku nejde nacvaknout (moc tlusté) a jenom ze svrchňáků mi padá (moc tenké)... nemáte nějaký tip co s tím?
16. lis 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saaralota u monitoru na plinku uvadi ze neni na latkovky
16. lis 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 No, ja prave koukam, co koupit, abych mela nad tricet a zdarma, ale nemela bych.
16. lis 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek no holka, máš to těžké :grinning: Navíc 30 liber není tak "moc" aby to nešlo nasbírat :sweat_smile: To já na tvém místě už bych měla objednávku odeslanou :grinning:
16. lis 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinek já zas pořád váhám nad longies a nevím, jestli koupit nebo ne. :unamused: PUL jí nijak nevadíi, na den dáváme často flísáky, tak nevím. Jedny vlňáky už jsem měla koupené, ale ty jsem kvůli závadě vrátila, tak ani nevím, jestli by se osvědčily nebo ne...
16. lis 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule04 super :slight_smile: S těmi protikusy pořád váhám. U svrchňáků budou, ale ty noční, fakt nevím. Přecejen chceme, aby byly primárně na větší děti :confused:
17. lis 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik teda tak to mě bude mrzí že jsme nepočkala na protizkusy :angry:
17. lis 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Zuzko, svrchňáky pokřtěné a vydržely! :grinning:
Jinak musím říct, že jsou spolu se SWB Capri nejoblíbenější...:wink: Pokud budou ještě nějaké potřeba, tak vezmu vaše :slight_smile:
Jinak plenka i jen po jednom vyprání krásně saje a vydrží, jsem nadšená! :slight_smile:
17. lis 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Mně konečně uschly vnitřní plenky, tak teď malý akorát "testuje". Ale přiznávám se, že ty patentky pro mě byla vyšší dívčí. Jsem hledala na netu návod co a jak. No a pak jsem to udělala dle své intuice, tak jsem zvědavá na přebalování, jestli tam na mě nebude čekat nějaké překvápko :slight_smile:
17. lis 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek