• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
tak jsem zpet od dr. dneska tam byly zrovna doktorky dve. no a na zelenou TB s bilyma hvezdickama nereagovala ani jedna.. :angry: :angry: zato mamina co cekala s 6ti letym synem za mnou na ockovani, tak na to koukala jak puk :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebovala bych poradit... :frowning2:

Čekáme mimčo a chtěli bychom látkovat, nejlíp už od začýtku. Zkoušela jsem se prokousávat diskuzí i výbavičkama, ale je toho moc a nejsem z toho moudrá... Líbily se Popolinky i ty Panda, ale čtu, že jsou nic moc, tak jsem se chtěla zeptat, jestli mi prosím můžete poradit nějaké fajn značky...

Chtěla bych spíš kahotkové (abych neodrazovala taťku :slight_smile: ), zmenšovací One size (ale nechám si poradit :slight_smile: ), aby neschly extrémně dlouho a přitom byla solidní savost... Mimčo bude spíš menší, hubenší tak pokud máte nějaké tipy na kalhotkovky, co sedí hubeňourům, budu ráda. Jdou vůbec kalhotkovky na mini novošky?

Ve vkládačkách a svrchňáčkách už se jakš takš orientuju, ale ty kalhotkovky mi fakt zatím nejsou jasné...Těch značek a materiálů...
Díky moc, máte to u mně :wink:
9. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budu prodavat CuddleBuns original,Cuddle quick Dry,Cuddlefold velikost L,Cuddle minibuns,Cuddle AIO,CuddleWrap svrchnacky, Cushie Tushies ty mam dvoje, a pak Baby Lucy bambusky na patentky vel. XS-S , jsem se trosku unahlila a zbytecne toho nakoupila moc a nevyuzijem to, staci mi cc a na ven IB AIO
9. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly prcek, i když píšeš, že by si chtěla především kalhotové plenky, na malinké miminko jsou dobré čtvercové plenky, vícegramážní, případně bambusové. Malé miminko často kaká, čč a vv rychle schnou.

Nám dobře seděly i na začátku kalhotové plenky Baby Lucy - bambusové, organic. Savost zvýšíš právě vkládačkami. Ze začátku jsme jiné neměli. Určitě jich ale nekupuj hodně najednou a ne od jedné značky.

Popolini nemám vyzkoušené.

Můžeš také vyzkoušet vázací plenky disana, Popoliny. Ty sedí novoškům pěkně. Ale je to ze začátku trochu těžší na motání. :wink:

Holky ti určitě poradí, nějaké jiné kalhotovky na novouška :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvikvicku..Cuddle Wrap jo?
9. črc 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvikvicku, napiš za kolik nebo mám napsat do IP?
9. črc 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem Ti koukla do alba a plenky jsou spíš pro holčičku, tak to nic nekoupím :frowning2: zase ušetřím.

Prcek - vezmi více druhů a podle toho, co si oblíbíte, dokoupíš.
Ty jednovelikostní podle mě většinou nejsou na úplného novorozence, protože na něj budou velké. Určitě zkus Itti bittti SIO - ta je krásně malá a dají se měnit vnitřky.
Hodně si holky chválí Haipa daipa, Kikko, Baby Lucy.
9. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: můžete mi prosím doporučit kvalitní a levné svrchňáčky na VV? Teď máme bambinoMio a ImseVimse, ale už jsou nám malé. Díky :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mau: thirsties jsou super, stojí lehce přes 300, ale jsou super
10. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mauska, thirsties jsou fajn. Rozdíl oproti IV je v materiálu a ve střihu. Jsou bokovější.
10. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matilko, tak jsem si to vynahradila a kikko dala dneska ráno :slight_smile: . Za chvilku v ní bude 3 hodiny, tak su zvědavá. Hlavně, když jsem slyšela ty 2 obrovské prdy :sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím látkařky..
potřebuju radu.. ve středu jsem navštívila IKEA a koupila irmu, vyprala, nastříhala a použila jako separačku.. jsem si myslela, že ten flís jí krásně odvede vlhkost od zadečku, ale opak je pravdou.. deka se nacucá a malá leží v louži.. takže přebalování po každém učůrnutí, protože jí to vadí.. a začíná se mi prudit.. tak jsem milou deku vyndala a má tam zase jen čč.. můžete mi poradit, kde jsem udělala chybu? mám jí třeba víckrát vyprat? nebo co s tím? zítra jedeme na týden na dovču, tak nevím, jestli ji mám s sebou tahat..
10. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za rady, omrknu to :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pasticko, já myslim, že bys mohla "přitlačit" na savosti balení - ten flís opravdu nesaje, ale když máš pod tim něco, co je hodně nacucaný, tak se to může proležet a dělat louži u zadečku....
takže třeba dát 2 čč nebo to vyzkoušet s nějakou vv nebo vysokogramážní čč a taaak :wink:
a jestli se ti prudí, tak máš možná zrovna to mimi, co flís nesnáší dobře, hm :unamused:
10. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím vás, vydrží mi barevná bambusová kikko plínka na novosklad 2-3 hodiny, když do ní nedám žádnou vkládačku? Měla by být savější, tak snad jo nebo ne?
10. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím po nějaké době. A hlásím zkušenosti se svrchňáčky Cuddle - jahůdkové. Jsou božíííííííííííííí. Doporučuji! Teď v těch parnech prostě dokonalé!
:slight_smile:
10. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kde bych našla nějaký návod, jak má vypadat prcek v novoskladu? Jsem četla kousek diskuze tady a zaujalo mě to... jestli to vůbec dělám správně :sweat_smile:
10. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blka - díky! Ale někde byly návody i s obrázky prcků v nich ... kurnik, mi zmizely všechny oblíbené záložky a jsem v pytli :pensive:
10. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonulah, díky za radu.. zkusím to víc vycpat.. nedávám sice nikdy jen jednu čč (kikko lux eco), vždycky tam ještě něco nacpu (mám žínky ikea, rozstříhaný starý ručníky, případně ještě jednu čč na osminy, na noc dávám vv popolini) tak tam zkusím nacpat něco víc.. i když si myslím, že tam toho cpu dost.. ale zkusím to až po dovolené.. dám jí do kupy ten červenej zadek a pak se uvidí, jestli jí flís na tu její prdku vůbec můžu dávat..
10. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silente, zrovna jsem zkoušela sklad na draka
http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=2&cln=9
10. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky vám pleny při tom větru tak hezky schnou??
10. črc 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, tak čo Kikko kalhotovka? Spokojnosť?
10. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko, díky za info k vbavlnce.cz - na ten obchod jsem úplně zapomněla, mám to z ruky, ale nový taky není. Jsem se natěšila, že někdo otevřel něco jako bránu a vono nic...ale plíny už stejně nepotřebujeme a asi ani potřebovat nebudeme:slight_smile:
10. črc 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matilko, za ty 3 hodiny byla hooodně nacucaná. Byla úplně durch :sweat_smile: . Holt Mareček je asi hoooodně učůrané miminko :grinning:
10. črc 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
johanda, ale lepšie ako nič, nie? mali by sme sa naštvať a pustiť sa do toho osobne :grinning: prosím ťa, nevieš, kde v OV kúpim vážený lanolín?
10. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek