• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
@elana @janistr Děkuji za komentáře.. Jednu teda zkusím a pak uvidím, jak se osvědčí.. :slight_smile:
@bamboolik Ahoj! Tak vnitřní pleny už mám vyprané a je pravda, že teď už sedí do svrchních lépe.. Mám ale ještě pár dotazů, jestli můžu.. :slight_smile:
Když vepnu krátkou vkládací do zmenšených svrchních, tak mi vyčnívá mimo kalhotky.. To musím ještě přeložit?
Na zadní straně je u svrchních kalhotek taková kapsa, pod kterou je patentek na připnutí vnitřní pleny.. Ta plena má být tedy jakoby schovaná pod tou kapsou? Funkčně bych řekla, že bude lepší mít ji "venku", aby se kalhotky zbytečně nezašpinily.. Ale pak zase nechápu, proč tam ten "kapsový" lem je.. Poradíš prosím?
A ještě mě napadá - netlačí ten patentek miminko na zádech? Myslím ten, na který se připíná vnitřní plena..
Předem moc děkuji za tvůj čas a rady!
19. lis 2012 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik To by mě taky zajímalo, jestli ten patentek v Bamboolikových svrchňácích nemůže mimčo tlačit, když bych dávala jen čč narovno. Kolikrát když vím, že budu brzy přebalovat, dávám jen jednu čč, nebo jednu čč s malou Anavy vlkádačkou.
19. lis 2012 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@betysek taky už jsme to zkoumala jestli to nemůže ležící miminko tlačit
19. lis 2012 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@betysek já používám bamboolik na všechny plínky co mám, i narovno. Skládám do nich ručník Ikea. Patentek myslím netlačí, však je přes něj vždycky plínka. Vnitřky bamboolik nemám, už mám výbavu dost velkou. Trochu mi chybí protisucháč na gaťkách, ale řeším to zapnutím nahoru, při praní. A ještě dávám separačky a svrchňáky zvlášť do síťky, když peru.
19. lis 2012 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynkat SWB a Blueberry budou určitě fajn, ty zatím neznám, chtěla jsem jedny koupit, ale nepotřebujeme je až zase tak moc, abych za ně dala tolik peněz, tak uvidím, jestli po nich jednou hodně zatoužím a neodolám :sweat_smile: já mám dobrou zkušenost s BG kapsovkama, hlavně je fajn, že je můžeš vycpat čímkoliv, když už ty origoš vkládačky nestíhají, pak mám i BG freetime, tam jsou vkládačky připnutý, nejdříve mě nadchly, ale postupně jsem zjistila, že kapsovky jsou lepší. No pak jse měla Itti Bitti, ty mi nepřijdou moc spolehlivý, ikdyž jsou fakt krásný, škoda. Neoslovily mě Tots bots, ty šly hnedka z domu, poslední hit je u nás Bamboolik, na větší děti to shledávám jako nejspolehlivější SIO systém, minulý týden ji malá měla na sobě neplánovaně 4 hodiny, jen vnitřní plenu a na tom tu batolecí a v pohodě to vydrželo.
19. lis 2012 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Prosím, jak se používá buretové hedvábí? Co všechno by to mělo léčit?
19. lis 2012 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holčiny, můžete mi prosím poradit, jaké látkové plenky si mám objednat? Kikko 70*70 ? chtěla bych částečně látkovat, a dočetla jsem se, že jsou dobré pleny Libštátské a Kikko, ale jaký rozměr? a bude stačit 40 ks? moc děkuji.
19. lis 2012 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@briuska Kikko Eco Lux 70x70 ;) Jedeme hlavně na nich ;)
19. lis 2012 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion děkuji za radu ! :wink: ..to Lux je že mají větší gramáž?
19. lis 2012 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@briuska za málo.. vážně se mi osvědčily.. :slight_smile: dokoupila jsem další..
19. lis 2012 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion a používáš Tetra pleny? nevím přesně, co to je...myslela jsem že osuška, ale jsou i stejných rozměrů jako ty ecolux, taky od Kikko. dík
19. lis 2012 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@briuska abych byla upřímná tak netuším v čem jsou jiné :D nemám s nima vůbec zkušenost..
19. lis 2012 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@dandelion ok, i tak moc díky :slight_smile:
19. lis 2012 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@briuska Já teda doporučuju spíš Libštát, jsou zaprvé české a jsou měkčí, Kikka mi hodně ztvrdla, ta vazba je hustší a tužší.
19. lis 2012 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynkat ano, vnitřní plínka se překládá vpředu tak, aby sedla do plínky. S tou kaspou vzadu, to je takové trochu multifunkční :slight_smile: U malého mimča, kde je tekutá stolice je lepší, když je plenka na té kapse, přesně jak píšeš, aby se kalhotky nezašppinily. ALe později je naopak zase lepší, když je plínka uvnitř, protože to lépe drží při navlékání na vrtící a utíkající mimčo (což už tou dobou většinou tekutou stolici zase nemá). Navíc to zakrytí více umožňuje použití jako univerzální svrchní kalhotky. Tož tak je to :slight_smile:
Patentek na zádech, otlaky jsem zatím nepozorovala ani já ani si nestěžovala žádná zákaznice a to je používají fakt už u malých miminek.
19. lis 2012 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aemmi u nás je rekord neplánovaně asi 6h a udrželo :slight_smile: Ale teda to už bylo fakt těsně :sweat_smile:
19. lis 2012 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@bamboolik Ja uz aspon pouzivam ty vkladacky do blueberrek ted, zitra ci dnes k ranu zkusim mysky konecne snad uz.
19. lis 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek hele a je v tom nějaký rozdíl, když má látku nebo papír? Budu držet palce :slight_smile:
19. lis 2012 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik No jak kdy, jednu dobu to v latce bylo horsi, ted bych rekla, ze neni. Ale i tak se ji to meni, zrovna vcera to mela krasnoucke a dneska zase pupinky kolem nozicek. Papir davam na noc, zeji mazu imazolem, a jendou dopo, kdyz mazu. A plinky ma na sobe ruzne dlouho, protoze nekdy prebaluji porad vecer a i v prubehu noci, takze si rikam, ze v latce by asi nebyla tak dlouho. Tak chci ty nocni plinky zkouse prave k ranu, to by je mela 3-4h. No je to veda :slight_smile:
19. lis 2012 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska.h aha, Libštát říkáš? tak díky, já se v těch plenkách vůbec nevyznám a nevím pořád co koupit, z čeho udělat výbavičku :unamused:
19. lis 2012 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek tojo koukám, na to aby měla normálně diář :slight_smile:
19. lis 2012 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Máte některá zkušenost s AIO od firmy T-Tomi? :slight_smile: http://www.t-tomi.cz/index.php?route=product/category&path=63
19. lis 2012 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@briuska Ja mam tetra pleny ty velke, pouzivam jako osusku ci na zavinuti, v lete do kocarku. Ty 70x70 ctverce mam libstat obycejne, takze mezi temi rozdil fakt je, ty obyc jsou takove tenke dost. Ale nevim, ejstli ty lepsi 70x70 jsou stejne jako ty tetra osusky.

@bamboolik Na diar jsem lina, ale asi bych se mela donutit. Ony ji jeste rostou zuby asi, takze take nevim, zda to neni tim.
19. lis 2012 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajenka Neznam.
19. lis 2012 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek já teda souvislost mezi růstem zubů a opruzením fakt pozoruju, v září opruzená-lezly hoření stoličky, cca za měsíc opruzená-spodní stoličky, pak asi 14 dní klid a zase opruzená-lezou špičáky :unamused:
20. lis 2012 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajenka Taky nemám zkušenost, ale sahala bych radší po jistotě a já osobně ještě po českém výrobku, takže plenou volby je určitě Anavy nebo Bamboolik...:slight_smile:
20. lis 2012 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@bamboolik Děkuji za info! Už se těším, až je vyzkouším v praxi.. :slight_smile: Zatím na ně všude čtu jen samou chválu..
20. lis 2012 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajenka taky neznám. Vypadají jako ty číny, co jsou všude, ale mají hezké potisky a bmb vkládačky. Možná bych i nějakou zkusila, i když cena už je téměř na úrovni osvědčených značek.
20. lis 2012 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinek moc díky, koupím tedy osvědčený Libštát, bude stačit 40 ks? a prosím ještě o radu, mám kupovat nějaké bambusové pleny? v těch se zatím nevyznám .... vkládačky už jsem vykoukala u vás, že jsou dobré Anavy ...u těch by stačilo 2x S a 3x M ??

moje výbava na částečné látkování bude:
40x libštát 70x70
5x PUL Imse Vimse
5x Popolini Organic One size
upletu 3x vlňáčky
2x S vkládačky Anavy
3x M vkládačky Anavy
Popolini seperační plenky
bambusové pleny??

MOC DĚKUJI ZA VAŠE RADY :slight_smile:
20. lis 2012 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@briuska ty vkládačky S a M myslíš vícevrstvý bambusový pleny? Pokud jo, tak v pohodě.Možná bych vzala ty S 3x, použiješ na mimi na kalhotkový sklad a pak i jako vkládačky. Svrchnáků 5 mi přijde zbatečně moc, A s popolini organic nemám zkušenos.
20. lis 2012 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek